Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Skradzione " RS4 sedan" w Londynie


hhacek

Rekomendowane odpowiedzi

pare dni temu koledze z audi-sport.net skraziono A4 1.8tq zrobione na RS4 Sedan.

z0fq5.jpg

z00qp6.jpg

niestety po poaru dniach znalazo sie

ale w takim stanie :(

z6bk0.jpg

z5nn3.jpg

z4ub9.jpg

z3ve7.jpg

z2ny7.jpg

z1dc9.jpg

aż nie wierze, ze to jest to samo A4 :( :(

tu jest link do orginalnego postu na audi-sport.net http://www.audi-sport.net/vb/showthread.php?t=61550

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ja pierd@lę :shocked:

To musiał zrobić ktoś kto znał to autko i właściciela, najzwyczajniej w świecie chciał się zemścić, albo zniszczyć jego ciężką pracę ;( Przy okazji zawinął parę rzeczy i sprzeda... albo jemu się przydadzą :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shocked: :shocked: :shocked:

O ja pierdu.....!!!!

Ktoś go chyba bardzo nie lubiał, delikatnie mówiąc. Taka fajna A4. ;( .

Zazdrość ludzka nie zna granic, może lepiej nie chwalić się zbytnio swoimi modami :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie jest... im więcej władujesz kasy w auto i będzie to widać lub słychać tym krócej będziesz się tym cieszył. :shocked:

Lepiej jeździć poczciwą mało przykuwającą uwagę serią :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra .... tylko po co na czesci ? :wallbash:

przecież widać że ktoś się pastwił nad tym autem , ja sądzę że to raczej jakaś osobista wycieczka

bo niby który złodziej nie kradnie drzwi , kiery , liczników itd itp. kiera widać że była przypalana a blacharka walona jakimś młotkiem..

szkoda bo przepięknie się prezentowała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młodzi angole tak maja,osobiście widziałem jak biegali po autach zaparkowanych na ulicy.Ciekawe tylko bo pewnie nikt nic nie widzial i nie słyszał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra!!!

W tym przypadku to raczej było zaplanowane bo jakieś gnojki to by raczej auta nie kradli najpierw tylko by je najwyżej zniszczyli jak by gdzieś stało pod domem.

Tu ktoś sobie zadał troche więcej trudu i ryzyka bo je najpierw ukradł i poźniej zniszczył.

Komuś kolega musiał mocno zajść za skóre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra .... tylko po co na czesci ? :wallbash:

ja sądzę że to raczej jakaś osobista wycieczka

..Dokładnie .. nawrzucane jakieś śmieci ..maska nie od tego modelu ..ktoś chciał ukarać i zarazem ośmieszyć właściciela ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to nie wygląda jak akt wandalizmu... Raczej jak ostrzeżenie :no: Auta szkoda, ale to tylko rzecz materialna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze B5 w miare tanie w Uk, ale szkoda pracy i kasy wlozonej dodatkowo w to auto ..... ciekawe czy sie znajdą winni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...