Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kierownica multifunkcyjna A4 B5 przedlift


MrFork

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar brać się za wymianę kierownicy, zauważyłem ze istnieją kierownicę multifunkcyjne do obsługi radia itd. Czy jest możliwość żeby podłączyć coś takiego do przedlifta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj tematu bo był wałkowany :) potrzebna Ci kierownica z poduchą multi, kwadratowa taśma, przekażnik, przewody sam sobie zdrobisz przy odrobinie zdolności no i do przedlifta redukcja wieloklinu....

Jakie masz radio? bo musiał byś znależć listę, które fabryczne radia multi obsługuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat właśnie znalazłem, muszę trochę nad nim posiedzieć, żeby to ogarnąć. Radio Concert I. Przy wymianie kiery, kable idące do taśmy trzeba przerabiać czy klakson i airbag jest P&P ?

Edytowane przez MrFork
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.podpinam sie do tematu wiem ze temat stary ale jestem trakcie realizacji tego pomysłu mam tylko pytanie jak sprawa wyglada przy roczniku '98

Wiem ze kierownica wchodzi bez problemu mam duzy wieloklin

sa odnotowae przypadki ze działa ta multifunkcja z niefabrycznym radiem?(potrzeby adapter tylko czy potrzebuje tych przekaźników ? ogolnie jest temat opisany ale sie pogubiłem )

czy poprostu lepiej mieć ori radio .

Edytowane przez olioooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej mieć ori radio. Wtedy na 100% zadziała.

Ja mam radio niefabryczne JVC, wystaje z niego kabelek z napisem "Steering Wheel Remote". Czy jest szansa, że radio niefabryczne zadziała z kierą Audi? W tym radiu jest tylko jeden kabel do kierownicy, jak jest w fabrycznych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...