Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Witam ponownie o to mój następny samochodzik


rafal_lublin

Rekomendowane odpowiedzi

Poprzednia A4

Witajcie, po prawie roku czekania mam wymarzoną a4, kolor granatowy, klimatronik, elektryka, tempomat, ładne 17 stki, autko było troche poobijane, jak tylko odbiore od lakiernika (gdzieś za tydzień) to wrzuce fotki, teraz kompletuje drobiazgi, brakuje kilku elementów wnętrza, pierwsze wrażenia są super, pozdrawiam

Fotki pierwszego A4

a6765ae2b7f591d9m.jpg c86e4e5fb35f4893m.jpg b2cec851fe331ce6m.jpg b7ac05a4656b6434m.jpg 21754ccf2430a087m.jpg

Obecna A4

Witam po dłuższej przerwie :hi:, granatowa A4 zmieniła właściciela i po długich poszukiwaniach i zmianach marki znowu jest Audi, tym razem srebrna, prawie już była bmw 320d ale jednak pisane było A4 :a4fan:

Samochodzik jest w stanie idealnym, osobiście kupowałem od prywatnego właściciela. Silniczek to AFN bo tylko taki chciałem. Z dodatkowego wyposażenia:

- xenon

- komputer (niestety wyświetlacz ma uszkodzone pixele)

- szyberdach

W samochodzie zamontowany jest box (sprzedający mówił o chipie ale wydaje mi sie że to o box chodziło), generalnie nie zamierzam nic zmieniać bo mam wszystko czego brakowało mi w poprzedniej A4

pozdrawiam

37194006sz6.th.jpg 13978461wi9.th.jpg 66311384mp8.th.jpg 81248358yj3.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluje kupna wymarzonej audicy, ja też troszke pomarzyłem zanim mogłem kupić, ale już wiem że nie kupie 17 calowych alufelg bo nie mam zamiaru obniżać auta a bez gleby to nie specjalnie wygla, zostane przy alu 16 cali, napisz jak sie jezdzi bo ja ze swojego tdi to jestem zadowolony, tylko w miescie dużo pali-jak na TDI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi byly jak kupowałem, pewnie kiedyś obnize ale na razie mam mnostwo innych wydatków, jeżdzi sie troche dziwnie(pierwszy raz diesel) i opony sa na śmietnik, dzisiaj postawilem na wymiane rozrzadu i oleju, przy okazji dowiem sie w jakim stanie jest silnik i przyblizony przebieg, jutro zobacze jak to idzie :lol:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie troszeczke brudny hehe ale pozatym autko prezentuje sie ladnie tak jak wczesniej mowili koledzy zawiast troszeczke blizej gleby , szybki czarne ( i juz tyl auta bedzie sie prezentowal lepiej , kierunki na biale i bedzie bajecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne fele w tej granatowej miałeś.....trzeba było sobie zostawić :tongue4:

Nooo właśnie :tongue4: A tak poza tym ładny ten nowy furacz, tylko koniecznie alu zmień :kox: A te zostaw sobie na zimę :wink4: To ile masz teraz kucyków? skoro masz boxa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne były do niego felgi ale właściciel nie chciał sprzedać, A4 kupiłem na tych felgach na zimówkach, na wiosne oczywiście jakies ładne felgi beda, co do boxa to dostałem taką książeczkę TUV i tam jest napisane że silnik ma mieć 97 kW i V max +7 km/h, generalnie to lepiej się zbiera od granatowej ale jest też w lepszym stanie, jedyne co mi sie nie podoba to to że chwilowe spalanie na fisie to oszukuje, jak bedzie wiecej palił to wywale tego boxa, z czasem po zimie coś tam pozmieniam, kierunki clear, lusterka in pro, felgi ale na razie wymieniłem olej z filtrami, musze klocki wymienic, naprawić wyświetlacz fisa i zdjąć folie z okien no i za 10 kkm szykuje się rozrząd, jak poczynie jakieś większe zmiany w aucie to na pewno sie pokaże, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

granatowa była 1998 a srebrna jest 1999 i oprócz zegarów wszystko jest po liftingu II, kupił bym z 2000 ale tam juz bardzo rzadko były AFN a taki właśnie chciałem silnik, podsumowując chciałem kupić samochód w idealnym stanie a na B6 nie starczyło pieniędzy więc cel był taki - A4 B5 po II liftingu w idealnym stanie z silnikiem AFN z lekkim "wypasem" :thumbup:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...