Skocz do zawartości
IGNOROWANY

PHANTOM BLACK PEARL ( BIX, DRL-LED, S-LINE, pakiet BLACK, -30mm, 18", 173KM403Nm, FOTOCHROM+KOMPAS )


Tombik

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio nabyłem kilka gadżetów i przymierzam się do założenia lusterek elektrycznie składanych z pilota z wkładami fotochrom :decayed:

- lusterka elektrycznie składane 10 PIN do B7

rsi5lkxi.jpg

- wkłady fotochrom full z A6 C6 ( nowszy typ )

ni6wp59i.jpg

xk9vb8ku.jpg

- silniczki z funkcją składanych luster z Exeo
tau2i9n4.jpg

- moduły składanych lusterek z pilota od kkam'a

c28o6oyu.jpg

- przełącznik pod składane lusterka

nt2b7co4.jpg

Montaż już niebawem... :wink:

Edytowane przez Tombik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio identyczny zestaw u siebie montowałem, trochę zabawy jest, ale efekt końcowy zadowala :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dwa, trzy lata odezwij się :-)

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh pól roku szukam sedana 2.0tdi (najlepiej+quattro) lub 3.0tdi i wszystko jak krew z nosa...

Edytowane przez mateusztbg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak jak mówiłem za dwa, trzy lata :-)

Obstawiam że przy moich skromnych przebiegach rocznych za trzy lata będzie miał 180.000km

A tak na poważnie to narazie nie sprzedaje...furka na pewno godna polecenia więc jeszcze trochę nią się pobujam :-)

Edytowane przez Tombik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę nowa moda na 2016 :decayed: składane lustra :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydały by się jeszcze doły lusterek z ledami z C6 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem nad tym, nawet miałem już takie blendy w ręce ale pchnalem dalej... już za dużo mam tych LED'ów :-)

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Montaż już prawie zakończony, także już tuż tuż będę miał nowe lusterka sezon wiosna 2016 ;-)

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Tombik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fura bardzo godnie się prezentuje :thumbup1: Możesz powiedzieć jakie żarówki włożyłeś w halogeny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.ebay.com/itm/161420273491?_trksid=p2060353.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Ja kupiłem dokładnie te LED'y bo polecali w dziale B8 że fajnie świecą i nie ma błędu. Barwa ok ale błąd przepalonej żarówki w B7 występuje.

Ogólnie to fajna barwa światła tylko, że skoro jest to LED to daje mniej światła niż zwykły halogen. Więc do CLH spoko sprawa ale podczas mgły na pewno się nie sprawdza. Druga sprawa to błąd przepalonej żarówki...ale można wyłączyć Vcdsem zimną kontrolę halogenów i po problemie.

Edytowane przez Tombik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz wymieniłem sprzęgło i dwumas więc będziesz miał porobione :-) ale to tak jak mówiłem za dwa, trzy lata :-)

Obstawiam że przy moich skromnych przebiegach rocznych za trzy lata będzie miał 180.000km

A tak na poważnie to narazie nie sprzedaje...furka na pewno godna polecenia więc jeszcze trochę nią się pobujam :-)

No to musiałbyś szybciej się zdecydować, bo tyle to czekał nie będę heh :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było łatwo, ale ostatecznie udało się: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good:

Widzę, że mało kto montuje rozkładanie po stacyjce a dla mnie właśnie taki moduł był lepszy ze względu na to ze często po zamknięciu auta wracasz sie po cos i lusterka co chwile sie nie musza otwierać :wink:

PS. Fotochrom podłączony? :wink:

Wysłane z iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good:

Widzę, że mało kto montuje rozkładanie po stacyjce a dla mnie właśnie taki moduł był lepszy ze względu na to ze często po zamknięciu auta wracasz sie po cos i lusterka co chwile sie nie musza otwierać :wink:

PS. Fotochrom podłączony? :wink:

Wysłane z iPhone

Też mam rozkładanie po stacyjce :wink: tylko na czas tworzenia filmiku ustawiłem na rozkładanie przy otwieraniu auta...moje moduły od kkam'a działają tak:

1) pokrętło regulacji lusterek ust. w pozycji L -> składanie = zamykanie samochodu ; rozkładanie = otwieranie samochodu

2) pokrętło regulacji lusterek ust. w pozycji 0 -> moduł wyłączony

3) pokrętło regulacji lusterek ust. w pozycji P -> składanie = zamykanie samochodu ; rozkładanie = po włączeniu zapłonu

Fotochromy zewnętrzne też już odpalone :wink:

Edytowane przez Tombik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiem ze tego nie wiedziałem hehe, bede musiał u siebie zobaczyć :wink: ale wydaje mi sie ze u mnie na pozycji L nie składały sie lusterka :mysli: aż zaraz pójdę do auta.

tak jak myślałem u mnie tylko w pozycji R sie składają, Ty musisz mieć inną wersje modułu. Po wbiciu wstecznego lusterko prawe zjeżdża Ci w dół? :wink:

Wysłane z iPhone

Edytowane przez shakal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no może tak być, że mam inną wersje...mam tylko te funkcje co opisałem powyżej...nie chciałem opcji obniżania lusterka oraz podświetlenie LED w blendach z A6 C6 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że jak ja kupowałem to były trzy opcje: składanie + otwieranie z pilota, składanie + otwieranie po stacyjce i to były jedne z pierwszych modułów które ja nabyłem :wink: i opcja Full czyli to co Ty masz + obniżanie się lusterka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...