Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sprzeglo 1.8t

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie do kogo z forum mogę się zgłosić po sprzeglo do a4 b6 1.8t?? Chciałbym założyć z AWX ale nie mam pewności czy spasuje. Koło dwumasowe też sie wklada z AWXa?? Czy na pewno będzie plug and play??

Opublikowano

pasuje


z afn tez pasuje

z alt tez

avj ma gorsze sprzegło nizx np bfb

Opublikowano
  • Autor

Dwumasa też się nada z AWX?? Niechce w błoto kasy wyrzucić bo za to miałbym już jakies lepszejsze hamulce na przykład.. U kogo z forum bym mógł zamówić takie?? Jestem uzależniony od samochodu bo pracuje w delegacji:/

Opublikowano

Moge Ci ogarnC temat

z hamulcami tez :wink:

Opublikowano
  • Autor

Wiem wiem Dev:) zgłosze się napewno:) to poratuje ktoś z tym sprzeglem??

A jaka jest średnica w AVJ bo znalazłem 230mm i 228mm? AWX ma podobnie Czy to jeden czort ? A może te 2 mm zrobi różnice?

Opublikowano

228mm

sprzęgło tez Ci ogarnę

Opublikowano
  • Autor

228mm

sprzęgło tez Ci ogarnę

Napisałem smsa, daj znać jak bedziesz mógł porozmawiać :hi:

Opublikowano

wszytsko pasuje , dwumas, tarcza docisk , łozysko

zakładaj awx, jak masz duwmas w dobrym stanie to go nie wymieniaj

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Cześć, ja mam pytanie. Po wciśnięciu sprzęgła słychać delikatne grzechotanie mam bfb + manual 5b oznaczenia nie pamiętam, prawdopodobnie wysiada sprzęgło. Ciężko wchodzi też 2 muszę wrzucać ją przez luz. i pytanie chce zamontować jakieś mocniejsze sprzęgło bo planuje w przyszłości wrzucić skrzynie 6b i jakiś chip ktoś doradzi od czego założyć kpl bez dwumasu? bo jest ok.

Opublikowano
  • Autor

Cześć, ja mam pytanie. Po wciśnięciu sprzęgła słychać delikatne grzechotanie mam bfb + manual 5b oznaczenia nie pamiętam, prawdopodobnie wysiada sprzęgło. Ciężko wchodzi też 2 muszę wrzucać ją przez luz. i pytanie chce zamontować jakieś mocniejsze sprzęgło bo planuje w przyszłości wrzucić skrzynie 6b i jakiś chip ktoś doradzi od czego założyć kpl bez dwumasu? bo jest ok.

O to kolego przy skrzyni 6 biegowej też bedziesz musiał zmienić sprzęgło na takie które ją obsłuży, a takie z 5 biegowej sie na pewno nie nada..

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

A zakładał ktoś z was zestaw sprzęgła ze sztywnym kołem z AWX do 1.8T BFB? Jeśli całość z diesla podejdzie do 1.8t to sztywne też powinno. Pytanie tylko jak w praktyce?

Opublikowano
  • Autor

A zakładał ktoś z was zestaw sprzęgła ze sztywnym kołem z AWX do 1.8T BFB? Jeśli całość z diesla podejdzie do 1.8t to sztywne też powinno. Pytanie tylko jak w praktyce?

Jest gdzies na forum wątek o jednomasie..

Opublikowano

sztywne pasuje z audi 80 czy z diesla 1z lub benzyny ace/ack kompletne

Opublikowano

Witam, u mnie w AVJ tez mam sprzeglo do wymiany. Dwumas ok

Faktycznie najlepszym wyborem bedzie sprzeglo z AWX'a ?

Prosze o porade

Edytowane przez coyote

Opublikowano
  • Autor

Zrobiłem kilkaset km i nie narzekam:) Jeżeli masz skrzynie 5 to AWX a jak 6 to AVF

Opublikowano

Dzieki za odzew. Zapytam jeszcze jaka firme wybrac ? LUK/Sachs/inne ?

Opublikowano

czy to możliwe za pada dwumas po 30tys km?

Opublikowano

ori nowy czy regenerowany ? bo jak ten drugi to tak

Opublikowano

nowy za zestaw zapłaciłem 1600zł

Opublikowano

jak 100% ori to nie możliwe

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.