Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Naprawa siedzeń skórzanych - dziury


kempas

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

mam dziury w swojej skórze, o takie:

P1070008.jpg
znalazłem w necie firmę, która pokazuje jak to naprawić wraz z produktami - lederzentrum.pl
Pytanie: czy ktoś korzystał z tych produktów, jaki wyszedł efekt, bawić się czy oddać komuś?
ogólnie to mam dryk manualny i myślę że sobie poradzę, ale proszę o radę.
Może macie inne sposoby na dziury ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dryk manualny" poświęć na rozebranie foteli tak żeby sie je dało ładnie poskładać po szyciu :) bo mi tapicer tak poskładał fotel kubełkowy że jeszcze 2 razy musialem go rozbierać żeby działało grzanie i żeby ogólnie jakoś wyglądał :facepalm: rozbierz oddaj do szycia i później poskładaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie cały fotel w A4 B5 bardzo łatwo się demontuje. Odkręca się 2 śruby + ściąga taką sprężynkę pośrodku z przodu (pod regulacją przód-tył) i wysuwa fotel chyba do tyłu. Znajomemu handlarzowi tapicer obszywa fotele bez demontowania i ładnie to robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to dobre rozwiązanie bo te druty tak jak mowie ciezko poskładać jak ktos powyrywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A samemu, ktoś próbował tych środków, wygląda to całkiem dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A samemu, ktoś próbował tych środków, wygląda to całkiem dobrze

Witam.

Niewiem jak z naprawianiem dziury ale z renowacją siedzeń to polecam produkty tej firmy.

Lederzentrum.pl to naprawdę porządna firma, odnawiałem kiedyś całą skórzaną tapicerkę w kolorze białym i efekt wręcz idealny.

Super wsparcie ze strony ludzi co tam pracują. Wysłałem kawałek skóry z auta i dobrali kolor jak oryginalny.

Farbę nakładałem pistoletem natryskowym, trwałość i jakość naprawdę godna podziwu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, wydam trochę kasy, zrobię przy tym fotki, jak wyjdzie ok, napiszę poradnik :)

Za naprawę fotela zawołali 450 zł, więc wolę ok 400 wydać na całe fotele i kanapę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z kolegów zdejmował skórę z fotela w kubełkach w polifcie? Fotel mi skrzypi, nie działa pompowanie lędźwi i przy okazji mam małą dziurkę na siedzisku, więc myślałem żeby zdjąć obicie i wszystko na raz naprawić, tylko nie wiem czy podołam. Ktoś robił podobne cuda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z kolegów zdejmował skórę z fotela w kubełkach w polifcie? Fotel mi skrzypi, nie działa pompowanie lędźwi i przy okazji mam małą dziurkę na siedzisku, więc myślałem żeby zdjąć obicie i wszystko na raz naprawić, tylko nie wiem czy podołam. Ktoś robił podobne cuda?

no przecież pare postów wyżej o tym pisałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A racja, wybacz. Źle coś przeczytałem i myślałem że mowa jest o demontażu z szyn :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...