Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hehehe ale macie narabane :polew:

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Wyświetleń 291,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A dzis w Tarnowie widzialem Avancika podobnego do TTomkowego a za sterami kierowniczka.. :)

Opublikowano

A dzis w Tarnowie widzialem Avancika podobnego do TTomkowego a za sterami kierowniczka.. :)

hmmm ;P A to nie byl czasem 99r ? ;] bo jezdzi taki..

Opublikowano

TTom3k na 100% to byl przed liftowy model. :)

Opublikowano
  • Autor

A dzis w Tarnowie widzialem Avancika podobnego do TTomkowego a za sterami kierowniczka.. :)

Może TTom3k nawet nie wiedział, że jego K (dobrze zapamiętałem?) pojechała jego bryką na basen i solarium :decayed:

Opublikowano

wit.s raczej nie. :decayed: Bo tamta A4 nie miala sciemy i miala felgi.. :decayed:

Chyba ze to tak tylko dla niepoznaki.. :kox:

Opublikowano

A dzis w Tarnowie widzialem Avancika podobnego do TTomkowego a za sterami kierowniczka.. :)

Może TTom3k nawet nie wiedział, że jego K (dobrze zapamiętałem?) pojechała jego bryką na basen i solarium :decayed:

Hmm hehe a co widziales tam moje auto ? bo bylem ostatnio ..;]

Opublikowano

nie no panowie spadliśmy na koniec listy :gwizdanie:

Opublikowano

Tak sie zastanawiam cyz ten temat ma wogule sens ? Tu kompletnie nic sie nei dzieje taka prawda...a spoty co pol roku ...nikt nowy tu nie zaglada..

Opublikowano

no teraz jest martwy sezon :decayed: sesja była :sick3: a dla mnie dalej trwa :sick3: czekaj TTom3k napewno się ruszy :wink4:

Opublikowano

jak to nikt nowy nie zaglada a ja:P o nowym saczu sie juz zapomina:)...

Opublikowano

jak to nikt nowy nie zaglada a ja:P o nowym saczu sie juz zapomina:)...

No maku ty sie udzielasz tutaj wiecej nic co niektorzy ..

Opublikowano
  • Autor

:D co jest Misiaczki, jakeś załamanko?

No, nie bądźcie baby :polew:

Opublikowano

a mam taki pomysl moze zrobimy jakis spocki Tarnow + N. Sacz . zlocik zrbi sie gdzies w polowie drogi:).. wiem ze teraz macie sesje ale moze kiedys.. zrobi sie cos duzego. u was jest troche ludzi , u mnie moze sie bardziej rozkreci.. chociaz i tak jest juz dobrze .. ale ogolnie pomyslce o tym :)

Opublikowano

No spoko ja moge jechac ..

wit.s zalamkaaa...

Opublikowano

eeeeeeeeeeeeeeeee nie jest tak zle :decayed: dobra zmykam ...

Opublikowano

można tak zrobić np przy zjeździe z góry jak jest widok rozmowa na dole są parkingi wiecznie wolne z tym ze zapowiadają zimnice wiec pewnie znowu nici z tego spota

Opublikowano
  • Autor

Ku*wa.

Żadne nici ze spota :ranting1:

Plan jest taki:

- sobota

- 15,00 w DT

- przejazd zwartą (tym razem ikogo nie gubimy) kolumną do Tarnowa (kółko na placu Kazimierza i do Maka na Szujskiego) - trzeba się pokazć :decayed:

- herbatka w Maku na Szuja

- przejazd do Mościc na placyk na robienie fotek

- czas wolny-każdy wypie*dala do swoich zajęć

Potrzebne:

- aparat trochę lepszy niż te w telefonie

Przydałoby się:

- CB - coby trzymać kolumnę w całości (ja swoje będe miał)

Czas trwania:

- +/- 2 godziny

Nie pie*rdolcie mi, że są jakieś problemy. Sesje pozaliczne, pora troche zbyt wczesna żeby się na*ebać, kurtki ciepłe poubierać (TTom3k - czapkę zabierz, albo przełóż wizyte u fryzjera na później, bo znów będziesz marudził, ze Ci koło uszu halny gwizda :D)

Niezmiernie miło mi będzie spotkać się z Wami w sobotę.

Ku*wa :decayed:

P.S. Jak macie jakieś inne propozycje co do organizacji sobotniego spota-to dawać. Jak Wam pasi-deklarować się.

Opublikowano

no to masz jak robi, 2 osoby sie udzieliły , ja sie pisze oczywiście

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.