Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy


wit.s

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

oki trzeba ogłosić spot na za tydzien pominąwszy ten[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2008, 14:57 _________________________________________________lewy ? a co stały na parkingu ?:)

CZaki :naughty::kox: hehe

ładnie sie dzis spiknąłem z Norbi3000 na trasie :)

aby częściej takich spotkań :):hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to kiepsko cos ta pogode zamawiałeś CZaki :)

Pany ile kosztuje wydech do 1,8 kat ?? ktos sie orientuje ??

chodzi mi o całość... bo mój pierdzi jak trabant.. :| aż szkoda słuchać:D hehe a przy 5k wchodzi w brzmienei WRX :D hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

L3Vy tylko szkoda ze nie ma takiego odejscia jak WRX.. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no LEVY spiknelismy sie tzn juz mialem odpowiednio pozdrowic kierowce, ktory chcial we mnei wjechac, ale jak zobaczylem Ciebie to wiedzialem ze nic sie niespodziewanego nie stasnie hehe :decayed: i ze wszystko pod kontrola, a tak nawiasem to od czasu tego V-Power szalejesz POZDRO :a4fan: :a4fan: :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

L3Vy tylko szkoda ze nie ma takiego odejscia jak WRX.. :kox:

nom :D hehe przydało by sie...

no LEVY spiknelismy sie tzn juz mialem odpowiednio pozdrowic kierowce, ktory chcial we mnei wjechac, ale jak zobaczylem Ciebie to wiedzialem ze nic sie niespodziewanego nie stasnie hehe :decayed: i ze wszystko pod kontrola, a tak nawiasem to od czasu tego V-Power szalejesz POZDRO :a4fan: :a4fan: :a4fan:

hehe :) no jakos tak wyszło :D ale Ty tez nieźle sypałeś tam z górki hehe

spoko spoko nei wjechał bym :)

za to w Żalazówce jakis śmiałek wyprzedzał... tylko zapomniał ze niema gdzie wjechac... i juz nie miał miejsca to mi uciekł spychajac na pobocze jakiegos busa... ale nikomu nic sie nei stało... ale tego ciula z Seata to bym ładnie oklepał... a juz sobie wyobrażam co ten koles z tego BUSa robił... łądne ku*** sie sypały :):naughty:

Norbi3000 ja szaleje ?? ehhe a kogo słychać na cąła Dąbrowe jak pociska na 2 kołkach ??? (ja mam rower zepsuty :decayed: hahaha :polew: :polew:)

to ile ten wydech mnie wyjdzie ??? z tego co wiem to chyba w 100% całosci jest ostatni tłumik [br]Dopisany: 02 Kwiecień 2008, 23:01 _________________________________________________Hornet A4 miałeś racje ze przy tych 205 cza trzymac mocniej kierownice przy koleinach i wyprzedzaniu :D bo troche nosi :)

ale za to jak sie poza koleinami trzyma na drodze :D ehhe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewy jak chcesz tlumik koncowy to sa ze 4 daj znac albo zadzwon do mnie kolo 11 bo tak to jestem zajety dzisiaj i sprecyzuj co chcesz dokladnie oczywiscie sa orginalne

najlepiej czasem popatrzeć, wiekszego nie zrobie juz:)

|

|

|

|

|

\| /

\/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Tarnów.Miałem dzisiaj okazję zwiedzać to piękne miasto. :th:

Tylko strasznie zakorkowane. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

L3Vy jak kupujesz tlumik to nowy w starego się nie pchaj ja od kolektora do samego końca zalozylem wszystko nowe i jest spokuj :wink4: stare to jest dobre wino , wapno , skrzypce i teściowa :polew: a poza tym ori tlumik jest calością począwszy od kata do samego końca fabrycznie tak montują a potem przykręcaja tylną oś tak więc do demontarzu trzeba ciąć ... kup se nowy tylny u ślusatczyka w hurtowni tlumików za dworcem PKP koleś ma najtanej jeszcze idzie z nim ponegocjowac :wink4: jak ci wytną ten stary końcowy to ten co kupisz u niego jest pzystosowany do łączenia z pierwszym tlumikiem :wink4:

A tak wogule to co slychac bo dawno mnie nie było :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem byc miły :polew:

no stałem w długim koreczku...jak się nie zna objazdów to się stoi.

Pojechałem po Octavię a na miejscu okazało sie że gość pokazuje mi Fabię!!!! :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha to wsumie nic nowego :P Coz to pomylic octavie z fabia :polew:

w sumie to pryszcz... u mnie w firmie kierowca pomylił Lubin z Lublinem jak jechał z towarem :decayed:

Moja znajoma kiedys pomylila sobie Bielsko-Biala z Bialymstokiem.. :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ttom k ja nie ma co z wiedzac mało wiesz o swoim mieście, a nowe tlumiki rdzewieja szybciej niz te co maja 10 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...