Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kijowa droga o rzeszowa straszniejest

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Wyświetleń 291,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ano badziewna ale ja chyba wtedy mam szkole takze wpadne na spota ;)

Opublikowano

oki trzeba ogłosić spot na za tydzien pominąwszy ten[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2008, 14:57 _________________________________________________lewy ? a co stały na parkingu ?:)

CZaki :naughty::kox: hehe

ładnie sie dzis spiknąłem z Norbi3000 na trasie :)

aby częściej takich spotkań :):hi:

Opublikowano
:) no i po spocie ma tak lac z 3 lata :)
Opublikowano

no to kiepsko cos ta pogode zamawiałeś CZaki :)

Pany ile kosztuje wydech do 1,8 kat ?? ktos sie orientuje ??

chodzi mi o całość... bo mój pierdzi jak trabant.. :| aż szkoda słuchać:D hehe a przy 5k wchodzi w brzmienei WRX :D hehe

Opublikowano

L3Vy tylko szkoda ze nie ma takiego odejscia jak WRX.. :kox:

Opublikowano

no LEVY spiknelismy sie tzn juz mialem odpowiednio pozdrowic kierowce, ktory chcial we mnei wjechac, ale jak zobaczylem Ciebie to wiedzialem ze nic sie niespodziewanego nie stasnie hehe :decayed: i ze wszystko pod kontrola, a tak nawiasem to od czasu tego V-Power szalejesz POZDRO :a4fan: :a4fan: :a4fan:

Opublikowano

L3Vy tylko szkoda ze nie ma takiego odejscia jak WRX.. :kox:

nom :D hehe przydało by sie...

no LEVY spiknelismy sie tzn juz mialem odpowiednio pozdrowic kierowce, ktory chcial we mnei wjechac, ale jak zobaczylem Ciebie to wiedzialem ze nic sie niespodziewanego nie stasnie hehe :decayed: i ze wszystko pod kontrola, a tak nawiasem to od czasu tego V-Power szalejesz POZDRO :a4fan: :a4fan: :a4fan:

hehe :) no jakos tak wyszło :D ale Ty tez nieźle sypałeś tam z górki hehe

spoko spoko nei wjechał bym :)

za to w Żalazówce jakis śmiałek wyprzedzał... tylko zapomniał ze niema gdzie wjechac... i juz nie miał miejsca to mi uciekł spychajac na pobocze jakiegos busa... ale nikomu nic sie nei stało... ale tego ciula z Seata to bym ładnie oklepał... a juz sobie wyobrażam co ten koles z tego BUSa robił... łądne ku*** sie sypały :):naughty:

Norbi3000 ja szaleje ?? ehhe a kogo słychać na cąła Dąbrowe jak pociska na 2 kołkach ??? (ja mam rower zepsuty :decayed: hahaha :polew: :polew:)

to ile ten wydech mnie wyjdzie ??? z tego co wiem to chyba w 100% całosci jest ostatni tłumik [br]Dopisany: 02 Kwiecień 2008, 23:01 _________________________________________________Hornet A4 miałeś racje ze przy tych 205 cza trzymac mocniej kierownice przy koleinach i wyprzedzaniu :D bo troche nosi :)

ale za to jak sie poza koleinami trzyma na drodze :D ehhe

Opublikowano

Moze czaki22 wie.. :decayed:

Opublikowano

Lewy jak chcesz tlumik koncowy to sa ze 4 daj znac albo zadzwon do mnie kolo 11 bo tak to jestem zajety dzisiaj i sprecyzuj co chcesz dokladnie oczywiscie sa orginalne

najlepiej czasem popatrzeć, wiekszego nie zrobie juz:)

|

|

|

|

|

\| /

\/

Opublikowano

tu niema co pisac wszyscy odeszli

Opublikowano

Pozdrawiam Tarnów.Miałem dzisiaj okazję zwiedzać to piękne miasto. :th:

Tylko strasznie zakorkowane. :(

Opublikowano

L3Vy jak kupujesz tlumik to nowy w starego się nie pchaj ja od kolektora do samego końca zalozylem wszystko nowe i jest spokuj :wink4: stare to jest dobre wino , wapno , skrzypce i teściowa :polew: a poza tym ori tlumik jest calością począwszy od kata do samego końca fabrycznie tak montują a potem przykręcaja tylną oś tak więc do demontarzu trzeba ciąć ... kup se nowy tylny u ślusatczyka w hurtowni tlumików za dworcem PKP koleś ma najtanej jeszcze idzie z nim ponegocjowac :wink4: jak ci wytną ten stary końcowy to ten co kupisz u niego jest pzystosowany do łączenia z pierwszym tlumikiem :wink4:

A tak wogule to co slychac bo dawno mnie nie było :decayed:

Opublikowano

waskipl Tarnow zakorkowany..? :decayed:

Opublikowano

W tarnowie nie ma co zwiedzac :P

Opublikowano

Chciałem byc miły :polew:

no stałem w długim koreczku...jak się nie zna objazdów to się stoi.

Pojechałem po Octavię a na miejscu okazało sie że gość pokazuje mi Fabię!!!! :polew:

Opublikowano

Hahahaha to wsumie nic nowego :P Coz to pomylic octavie z fabia :polew:

Opublikowano

Hahahaha to wsumie nic nowego :P Coz to pomylic octavie z fabia :polew:

w sumie to pryszcz... u mnie w firmie kierowca pomylił Lubin z Lublinem jak jechał z towarem :decayed:

Opublikowano

Hahahaha to wsumie nic nowego :P Coz to pomylic octavie z fabia :polew:

w sumie to pryszcz... u mnie w firmie kierowca pomylił Lubin z Lublinem jak jechał z towarem :decayed:

Moja znajoma kiedys pomylila sobie Bielsko-Biala z Bialymstokiem.. :polew:

Opublikowano

ttom k ja nie ma co z wiedzac mało wiesz o swoim mieście, a nowe tlumiki rdzewieja szybciej niz te co maja 10 lat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.