Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a miał prawo, nazywa sie to zmiana konstrukcyjna w samochodzi jak i poswietlny spód auta :)gadalem z gosciamim w stacji kontorli pojazdów,

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Wyświetleń 291,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

TTom3k zapraszam.. :cool::polew:

czaki22 na tej zasadzie nie mozesz zmieniac zarowek w reflektorach.. Bo tez sa inne niz montowal producent.. :)

Opublikowano

Hehe :)

Ja jak tydzień temu załozyłem ALU i jechałem do babci... ( zygzakiem - omijałem dziury) to mnie psiarnia na sygnale goniła :)

Ziomek odrazu wypadł z Alkomatem :) i juz byl ucieszony że złapał pijanego :)

"Panie kierowco dmuchamy...."

pffff... 6sek.

"No to Panie kierowco teraz patrzymy..." :evil: - z wielkim chisem :D:decayed:

a tu nagle 0.00 :)

to mu mina zbladła.. :D oddał dokumenty i pożyczył szerokiej drogi :D a ja " i bez dziur"

A debil nie zauwazył ze 3 osoby w aucie jechały bez zapietych pasów i jechałem bez zapalonych świateł :D:wallbash::notworthy:

Opublikowano

Hehe :)

Ja jak tydzień temu załozyłem ALU i jechałem do babci... ( zygzakiem - omijałem dziury) to mnie psiarnia na sygnale goniła :)

Ziomek odrazu wypadł z Alkomatem :) i juz byl ucieszony że złapał pijanego :)

"Panie kierowco dmuchamy...."

pffff... 6sek.

"No to Panie kierowco teraz patrzymy..." :evil: - z wielkim chisem :D:decayed:

a tu nagle 0.00 :)

to mu mina zbladła.. :D oddał dokumenty i pożyczył szerokiej drogi :D a ja " i bez dziur"

A debil nie zauwazył ze 3 osoby w aucie jechały bez zapietych pasów i jechałem bez zapalonych świateł :D:wallbash::notworthy:

Buehehehhehe :polew: :polew: :wallbash:

Opublikowano

Śmiać to ja sie tam śmiałem z niego :D:kox::polew:

Opublikowano

Śmiać to ja sie tam śmiałem z niego :D:kox::polew:

Nagrac i wyslac do: Najzabawniejsze zwierzeta swiata.. :polew: :polew:

Opublikowano

Śmiać to ja sie tam śmiałem z niego :D:kox::polew:

Nagrac i wyslac do: Najzabawniejsze zwierzeta swiata.. :polew: :polew:

hahahah Jeżu :D rozpierdzielasz mnie :D:polew: :polew: :evil::notworthy:

Opublikowano

Haha widze ze wesolo wam chlopaki :) A misiaczki przeeeeeee... :polew:

Opublikowano

Haha widze ze wesolo wam chlopaki :) A misiaczki przeeeeeee... :polew:

Bo co dopiero wybudzili sie ze snu zimowego.. :polew:

Opublikowano

Haha widze ze wesolo wam chlopaki :) A misiaczki przeeeeeee... :polew:

Bo co dopiero wybudzili sie ze snu zimowego.. :polew:

ale zebyś widział jak żyłował tą Vencine :) hehe :naughty:

Opublikowano

to co moze spocik ? w sobote:)

takie kwietniowy juz :)

Opublikowano

to co moze spocik ? w sobote:)

takie kwietniowy juz :)

no jak nie bede miał czegos wery important :) to łaj not :kox:

Opublikowano

A ja zobacze.. :kox:

Opublikowano

a na co tu patrzeć :) trzeaba by c z tym ze ma lac

Opublikowano

ja Pany niedam rady :P bo mam z piatku na sobote urodziny kumpla :)

a nie bede wstanie po tym :Dmprowadzic pewno z 2 dni :D hehehe

PANY Shell v-Power Racing (100 oktanów) na Shellu w pod Carefourrem jest po 4.45 :)

sam zatankowałem i omało w powietrze nie wyelciałem :D ma to kopa :D hehe

Opublikowano

L3Vy teraz sie musze przejechac.. :kox:

Opublikowano

L3Vy teraz sie musze przejechac.. :kox:

hehe no ba :)

z Lisiej to 6 autek wziąłem na raz :D

kop za**bisty :D

Opublikowano

to co moze spocik ? w sobote:)

takie kwietniowy juz :)

mnie raczej nie bedzie, pogody chyba tez :confused4:

Opublikowano

oki trzeba ogłosić spot na za tydzien pominąwszy ten[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2008, 14:57 _________________________________________________lewy ? a co stały na parkingu ?:)

Opublikowano

Zapraszamy na Spocik do Rzeszowa

SPOT - 6 KWIETNIA 2008 r. PARKING URZęDU WOJEWóDZKIEGO W RZESZOWIE godz. 14.00

Każda :a4fan: MILE WIDZIANA

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.