Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak narazie nie byłeś na żadnym >>

pozatym może cos u nas ustawimy na ciepłą sobótk e?!?!?!?!?!?

to kto chętny bo będe

ja

....

....

....

...

....

....

pozatym może komuś sie przyda coś, pare nowości lampy

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=496331

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Wyświetleń 291 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja mam odpicowana fure wiec moge jechac na spota nawet jutro ;] Moze ost tym autem bo bede go chyba niedlugo wystawiac w swiat ..;]

Opublikowano

Ja mam odpicowana fure wiec moge jechac na spota nawet jutro ;] Moze ost tym autem bo bede go chyba niedlugo wystawiac w swiat ..;]

hehe :)TTom3k... ja można powiedziec zeteż mam hehe..

a co sie zmieniło u mnie od ostatniego spota ??

Aluski i kierunki zapodane w kolorze white :)

pozatym juz fura naprawiona.. :)

dzieki LEVY ,ze o mnei pomyslalem ale ja odpadam na przynajmniej trzy tygodnie, poniewaz wczoraj mialem wypadek motorem i zlamalem noge i caly potluczony jestem, jak wyzdrowieje to z checia pojawie sie na jakims spociku :a4fan:

Norbi3000 jak chcesz to moge Cie zabrać z DT a potem pod dom podrzucić.. :) nie mieszkasz daleko...

Opublikowano

no to co ze spotem chetni ??????????????? gdzie i kiedy ktora godzinka

[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2008, 12:16 _________________________________________________może spotkanie pod Mcdonaldem w sobotę o 17 żeby sie wszyscy wyrobili wypucowali furki

później na mościcie na placyk może rundka po mieście, coś zjeść coś sie napić pogadać pooglądać

to jak z chętnymi może witek napisze w nagłówku ze jest spot

Opublikowano

TTom3k a co kupujesz..?

:a4fan: B5 w avancie 2,8 Quattro..? :kox:

Opublikowano

TTom3k a co kupujesz..?

:a4fan: B5 w avancie 2,8 Quattro..? :kox:

ja mysle że B6 1.9tdi (131kuca) w sedanie :)

Opublikowano

Kupi pewnie AFNa bo one sa fajne.. :wink4:

Opublikowano

Haha niezbyt....:P mysle nad a6 albo bmw 5 :P a jesli a4 to poliftowego disla

Opublikowano

A6 2,5 TDi Quattro calkiem przyjemnie sie jezdzi.. :th:

Opublikowano

Haha niezbyt....:P mysle nad a6 albo bmw 5 :P a jesli a4 to poliftowego disla

TTom3k - kupuj sedana, kombi jest :thumbdown: chyba ze jezdzisz na gielde warzywna po ziemniaki i petruszke :tongue4:

Opublikowano

DareQ nie kombi, tylko avanta.. :tongue4:

Opublikowano

napisalem ogolnie do wszystkich wymienionych - a nie ma BMW Avant (jak juz to Touring :decayed:)

Opublikowano

ttomk polecam b6 w w wersji 3.0 benzin :) to dopiero robi

Opublikowano

Haha czaki stop stop ja nie mam 50 tys ;P tylko polowe z tego ;) ykk wlasnie o takim marze..;D dareq jak bmw to tylko sedan ale a6 avant tez jest ok[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2008, 21:21 _________________________________________________Znalazlem cos zajebistego....http://moto.allegro.pl/item347848265_audi_a4_2_5tdi_full_opcja_.html luknijcie panowie na to..;]

Piekna! calkiem podobna do.. :gwizdanie:

Ale cos ma nie tak chyba z maska.. :mysli: no i nie za tania..? :mysli:

Opublikowano

Jest lekko zaniedbana z zewnatrz i moze dlatego taka cena...moze pojade ja jutro ogladnac

Opublikowano

Haha czaki stop stop ja nie mam 50 tys ;P tylko polowe z tego ;) ykk wlasnie o takim marze..;D dareq jak bmw to tylko sedan ale a6 avant tez jest ok[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2008, 21:21 _________________________________________________Znalazlem cos zajebistego....http://moto.allegro.pl/item347848265_audi_a4_2_5tdi_full_opcja_.html luknijcie panowie na to..;]

Piekna! calkiem podobna do.. :gwizdanie:

Ale cos ma nie tak chyba z maska.. :mysli: no i nie za tania..? :mysli:

hehe Jerzu jest zazdrosny hehe :polew:TTom3k no ta A4 jest wypas podoba mi się ... a najbardziej ten

motorek :th: robi :cool:

Opublikowano

ja tam wole benzynke :) i jej sound ale ładne auto przynajmniej na fotach niewiem jak tam z innymi rzeczami bochnia blisko wiec goń ja ogladac

Opublikowano

Haha niezbyt....:P mysle nad a6 albo bmw 5 :P a jesli a4 to poliftowego disla

TTom3k - kupuj sedana, kombi jest :thumbdown: chyba ze jezdzisz na gielde warzywna po ziemniaki i petruszke :tongue4:

Ja Ci dam

:bicz: :bicz: :bicz: :bicz:

Jak tam wpadnę do kubika obok... :evil:

to tylko wióry polecą

Opublikowano

ja bym sobie darował 2.5 tdi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.