Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to bylo nas trzech :)

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Wyświetleń 290,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no to jak już sprzdajemy, ja mam fotele i kanapy z poduszką i reflektory bosch oryginały dzielone do B5 8d. kompletne.

a że było nas trzech no niestety pogoda dała się we znaki, szlak, jeszcze zaczeło padać akurat jak przyjechaliśmy.

Opublikowano

ja niemogłem być bo robiłem do 20 a potem miałem 18stke u kumpla :drunk:

Opublikowano

Hornet kiedy masz czas? ta inspekcja mnie meczy [br]Dopisany: 21 Kwiecień 2008, 23:39 _________________________________________________PANOWIE I PANIE! Dajcie namiar na jakiegos dobrego mechanika u ktorego moge zrobic przy zawieszeniu - wachacze :)

Opublikowano
  • Autor

Ło Rany Julek. Jak ja strasznie dawno nie byłem w rodzinnych stronach :decayed:

Muszę się zacząć rehabilitować :D

Łaska Boska, że dajecie radę samodzielnie :naughty:

Opublikowano

polecam tego kolesia: dominik 664 431 611 - powołaj sie na mnie.

jest szansa że kupi od ciebie stare na handel. zawsze bedziesz miał taniej. a robi solidnie - robiłem 2 miesiące temu u niego kopletnie całe - zakładałem febi.

Opublikowano

O dzieki super tyrkne do niego ;][br]Dopisany: 23 Kwiecień 2008, 01:13 _________________________________________________Widze ze wszyscy aktywnie biora udzial w tym temacie

Opublikowano

Wszyscy zarobieni... :P

Opublikowano

moze spot w sobote 18 giodzina ? ma byc ciepełko i suchuteńko

Opublikowano

spota w weekend nie ma co robic - bedzie ladna pogoda :polew:

Opublikowano

co tak późno - chyba że całkiem już o 20?

choć znając życie jak się umówimy to walniem deszczem, może nie umawiajmy się będzi eładna pogoda.hehe

Opublikowano

Wachacze zamowione ;) - http://moto.allegro.pl/item349514063_wahacze_kpl_audi_a4_a6_vw_passat_2_lata_gwarancji.html mysle ze powinno wystarczyc, myslalem ejszcze o samym drazku kierowniczym ale ta czesc raczej sie tak nie psuje ..troche sie obawiam o te koncowki drazkow bo to jakas c**jnie tam wcisneli niby gratisowo. Mam pytanie czy przy wymianie sprezyn z przodu jest duzo zabawy ?

Opublikowano

a nei lepiej zamówić zawieszenie FEBI - za 1100-1200 jest do wyjęcia - oryginalne niemieckei - za***iste - bez opowiadnai o gratisach i takich tam.

sprężyny - trzeba mieć urządzonko, bo nie jeen mechanikt zszedł z placu boju przy wymianie na głupa. pogadaj z dominikiem chyba 50 zł od sprężyny = grosze.

Opublikowano

Aha no na febi mnie niestac :) Tzn. wole kupic sprezyny . Czyli mowisz ze dobrze zrobic to odrazu przy wymianie wachaczy

Opublikowano

jeśli robić to kompelksowo całość - ja zrobiłem febi i teraz musze od nowa pojechać i zrobić amory - amory niszczą się pierwsze - a jak sa skopane to za mocno obciążają zawieszenie i kółko się zamyka - jesli remontujesz to po całości- a jeśli nie chces z- to jeździj aż rozjebiesz zawieszenie kompletnie i wtedy zrób całość- prawie uskładasz - i powiem tak, to kup już KAGERA - trochę droższy bo za 900 mozna wyjąć w tarnowie, ale nie pakuj sie w niewiadomo co - jak siępoczujesz jeśli za rok znowu zacznie piszczeć - i 600 w plecy + 300 za wymiane i od nowa. moje zdanie zawsze będzie takie samo - nie jeździcie maluchami - była kasa na audi trzeba mieć teraz na robienie koło autka bo inaczej za chwile będzie lipa i zaczniecie narzekać że audi się sypią - nie sypią się tylko każde auto wymaga remontów - szczególnie 10-letnie i szczególnie po naszych super drogach.

Opublikowano

Hmm tzn. ja mysle tak narazie zmienic sprezyny przy wymianie wachaczy a pozniej pojezdzic i jak sie zaczna psuc amory to zmienie bo sprezyny tak szybko nie siadaja raczej

Opublikowano

nie, ale wywalone amory obciążą ci zbyt mocno zawieszonko - jedno jest pewne, zrobione raz a dobrze procentuje na przyszłość, odłóż kaske i zrób całość, w ten sposób cały czas będziesz miał coś nie dokończone i nigdy nie będzie pełnego komfortu, albo jedno albo drugie uwalone, i tak w kółko, jak zrobisz jedno - poleci inne itd itd.

poczekaj, odłóż kaske i zrób pożądnie, chyab że myślisz gonić auto - wtedy następca będzie się o to martwił. a jakie ty masz felgi jeszcze? bo od 17 w góre to u nas masakra

Opublikowano

Mam 17. Kupie teras sprezynki a po wakacjach zmienie najwyzej amory ;] albo pojade na stacje diagnostyczna w pon zeby sprawdzili stan amorow

Opublikowano

i pomyśl o 16 - bardziej funkcjonalne. wiem ż enie ma tego wyglądu, ale dłużej wytzryma.

Opublikowano

a spot ? k**wa o ktorej godzinie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.