Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy


wit.s

Rekomendowane odpowiedzi

w ten weekend mam szkołę, a w niedzielę impreskę rodiznną :drunk:, takżeraczej odpadam :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja się zajebałem o tydzień, ale ty pojechałeś o całę 11 miesięcy :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jak w nastęonym tygodniu to może mi się uda moją połówkę przekonać ( :sexinbed:) na jakiś wypad do galerii :gwizdanie: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ty pracujesz w brzesku?? koło wiaduktu?? bo stoi tam zielona a4 na kbc :evil:

Destiny007 a co ty jutro robisz koło 8?? rano rzecz jasna :polew:

nie ,moja zielona póki co stoi w garażu, bo mi się wydech u samego kata uj***ł, i czeka na podmiankę, przy okazji go wywale :evil:,

16, o 18?

Jerzyk 16 o 18, powinienem być :wink4:, wszystko zależy od :seksiasty: ... kondycji :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki a może po spociku na jakąś impeskę przejedziemy w pardzie :naughty: :naughty: :naughty: oczywiście kto będzie chciał i miał łaskawą ochotę :hi: oczywiście pijemy soczki i wodę :polew: ja proponuje ryneczek :kox:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2010, 15:07_________________________________________________http://www.straz-dt.pl/aktualnosc/wypadek-w-olesnie a widzieliście to bylo koło Dąbrowy nie wiem jak gościu mókł to przeżyć :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi kur*a jeb*a spreżyna z przodu :wallbash:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2010, 17:16_________________________________________________no tego to nawet polak nie wyklepie :polew:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2010, 17:17_________________________________________________http://www.allegro.pl/item871993970_sprezyny_audi_a4_b5_org_1be.html

warto takie do mojego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...