Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A6 avant 2.0TDI NL /turbo CAHA/drugi intercooler/ 200KM


tommy24

Rekomendowane odpowiedzi

Fajne A6. Ludziska tak psy wieszają na 2.0TDI 140KM, a Ty tu widzę już ponad 250kkm, dokoksowane fest i jeździ... Robiłeś coś przy silniku poza chipem i osprzętem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne A6. Ludziska tak psy wieszają na 2.0TDI 140KM, a Ty tu widzę już ponad 250kkm, dokoksowane fest i jeździ... Robiłeś coś przy silniku poza chipem i osprzętem?

Do 2.0tdi trzeba mieć trochę szczęścia, ja go nie miałem. Do poprzedniego coś wpadło, nie chciałem bawić się w remonty i kupiłem drugi młodszy.

Wszystkie mody zrobione są na "nowym silniku" .

Wcześniej miałem sportbacka z tym samym motorem, 3 lata jeździłem i 0 problemów. Tak że z tymi 2.0 to na dwoje babka wróżyła.

send from my Atari 65xe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grill spoko tylko szkoda że nie ma takich całkowicie gładkich bez blendy. Kiera jest mega, chodzi mi taka po głowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również potwierdzam, kiera robi robotę ;-)

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

Fajna fura :D

Widzę kiere dopasowałeś i robi robotę

Faktycznie identyczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiera kox.. Ja mimo wszystko nie zaryzykowałbym 2.0TDI. Tobie sie udało trafić wiec chwała ci za to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mimo wszystko nie zaryzykowałbym 2.0TDI

W A4 B8 miałem 2.0 TDI CAHA, przy 190k program na 200KM, przejeździłem bezproblemowo do 233k, żadnych błędów na kompie, wszystkim życzył bym takich dwójek.

Ale fakt, miała niewiele nalatane w porównaniu do tych, które z reguły trafiają się w C6, sam mam teraz dylemat czy C6 szukać z 2,0 czy 3.0 (mały offtop - szukam automatu quattro i nie wiem czy w 2.0 to nie będzie multi:/ czy w Q montują standardowo tip albo s-tronika?)

Tommy, graty auta, ładna sztuka!

Edytowane przez werniol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


C6 szukać z 2,0 czy 3.0 (mały offtop - szukam automatu quattro i nie wiem czy w 2.0 to nie będzie multi:/ czy w Q montują standardowo tip albo s-tronika?

nie ma 2.0TDI Quattro w C6, w 2.0 automat to na 100% multi.. zresztą w każdym C6 FWD = multi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...