Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Olej napędowy z Ukrainy


Szati 1991

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Ostatnio miałem styczność z taką ropą i to co zwróciło moją uwagę jest to, że ropa jest gęsta a w Polsce jest jak woda. Może któryś z kolegów wypowiedzieć się na ten temat? Czy jest ona bezpieczna dla silnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tankowałem diesla na Ukrainie kilka lat temu.Przejechałem wtedy około 2500 km .Nie mogę powiedzieć złego słowa o jakości,ale tankowałem tylko na dużych stacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tankujesz na pewnej stacji to nie masz się co bać, ropa jest ok, sam czasami jeżdżę na ropce z Ukrainy i nie ma problemów.

Na Ukrainie jeżdżą takie same disle jak u nas :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mnie martwi jest to, że bardziej dymi bo ropa jest tak gęsta jakby był w niej Mixol ale to raczej na plus gdyby miała być sucha. A turbina nie będzie zarastać taką ilością spalin?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A turbina nie będzie zarastać taką ilością spalin?

Z całym szacunkiem ale brzmi to jak by dziewięćdziesięcioletni dido martwił się ze mu palenie szkodzi. Cale Podkarpacie jeździ(ło) na ukraińskiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Griga dlatego pytam bo nie miałem z nią jeszcze do czynienia :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie miałeś z nią dotąd do czynienia,to skąd wiesz ,że bardziej dymi??????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie miałeś z nią dotąd do czynienia,to skąd wiesz ,że bardziej dymi??????????

bouzuki nie miałem wcześniej a parę dni temu dostałem na próbę. Ropa jest gęsta i puszcza większego dyma. Tyle zaobserwowałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc daj sobie spokój z tym dostawcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...