Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

gra jest całkiem całkiem :good:

nie obrazaj jej... ta gra jest genialna.

nie mniej jednak jesli ktos zaczyna od II, to robi blad, bo to kontynuacja I.

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 348,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wiesz zakochałem się w mw2, dawno się tak dobrze nie bawiłem online :naughty:

poziom 23 :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Czyli dobrze doradzilem :decayed:

Ja w MW2 gram od czasu do czasu... zeby nie popasc w uzaleznienie. :kox:

Opublikowano

Ja obecnie łupie w S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci. Jest ciekawie, uwielbiam ten klimacik :good:

Odkurzyłem też online Sacreda 2... cyknąłem kilka lvl i dobiłem do 162 :yeah:

Opublikowano

no ja juz mam wkońcu LIVE

mój nick BoberekPPLL

Opublikowano

No to pięknie! To kiedy boberek wymiatamy w GOW2?

Ja odpaliłem, HALO 3 pogralem 30 minut z bratem i wogole ta gra do mnie nie przemawia, jakaś denna jest. Fable II też odpalony na 30 minut i zapowiada się fajnie, zobaczymy co będzie dalej.

Opublikowano
  • Autor

labek, FABLE sie rozkreci... to bardzo fajny tytul.

Opublikowano

Pytanie mam: ile lat gwarancji ma x360?

Przed chwilą zapalił mi się ten słynny "Red Ring Of Death" ale po odłączeniu zasilania i ponownym włączeniu jest ok. Teraz w styczniu konsoli rok strzeli ;)

Opublikowano

2 lata gwarancji chyba, z tym, że na RROD Microsoft daje 3 lata.[br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 12:39_________________________________________________A ja kurna nie mam czasu w nic pograć - niech to szlag ;(

Chce ktoś kupić X'a Elite z grami?? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Tak, 2 lata na konsole, 3 lata na RROD'a.

@KOval, mowisz powaznie z ta sprzedaza? :blink:

Opublikowano
  • Autor

Pytanie mam: ile lat gwarancji ma x360?

Przed chwilą zapalił mi się ten słynny "Red Ring Of Death" ale po odłączeniu zasilania i ponownym włączeniu jest ok. Teraz w styczniu konsoli rok strzeli ;)

RROD zapala sie raz i konsola juz wiecej nie startuje... wiec polecam przetestowac tez zasilacz albo kabel od obrazu - zasilacze tez czasem padaja.

Opublikowano

Wyczytałem na jakimś forum, że to mógł być spadek napięć,bo na zasilaczu czerwona dioda się paliła. Teraz śmiga aż miło ;)

Opublikowano
  • Autor

Tak, mialem to niedawno... trzeba odpiac zasilacz od pradu na chwile... i wszystko wraca do normy. Czasem moze sie to zdarzyc jak np. padnie prad.

Opublikowano

Tak, 2 lata na konsole, 3 lata na RROD'a.

@KOval, mowisz powaznie z ta sprzedaza? :blink:

Eeeee - a z kim Ty byś debatował wtedy :polew: Jeszcze nie pograliśmy nic na Live, więc nie wypadało by gonić X'a (no i AC2 najpierw trzeba będzie przejść :slina:)

Opublikowano
  • Autor

AC2 kupuj obowiazkowo... ta gra Cie zmiazdzy :)

Opublikowano

AC2 kupuj obowiazkowo... ta gra Cie zmiazdzy :)

Tymczasowo kupiłem przyciasne spodnie - one to dopiero miażdżą... :bag: :laghing2:

A tak poważnie, to trzeba będzie, ale kupiłem w końcu lapka, zapodałem do siebie pakiecik S-Line, gałeczkę pikowaną, szukam daszka na klapę - poza tym czasu jakoś mało mam ostatnio (to takie wytłumaczenie, żeby żona już nie truła za długo :polew:)[br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 13:21_________________________________________________Apropo - sprzedałeś swoją, czy jesteś chętny mi podarować na imieniny ?? 31.12 jak w sam raz znalazł zamiast życzeń :naughty::kox:

Opublikowano
  • Autor

Moja juz poszla ;)

Opublikowano

Podlcze, kłamco :polew:

To muszę :gwizdanie: poszukać na allegiełdzie[br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 13:43_________________________________________________Albo najpierw sobie Fable II pościągam i pogram - ponoć zachwalana gierka.

Opublikowano
  • Autor

No Fable II mozna kupic tanio... w sumie to polecam tez Mass Effecta - bardzo fajna gra, znajomy ma na sprzedanie.

W styczniu wychodzi II-jka, ktora skopie dupska.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.