Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

mi sie w GRID-ie podobala fizyka w driftach :good:

No no... sporo sie wybawilem na padzie, ale w Forzie jest duzo przyjazniejsza... na kierownicy da sie latwo diftowac.

GRID sprawial mi problemy :decayed: ..choc w sumie malo probowalem :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
mi sie w GRID-ie podobala fizyka w driftach :good:
Mi też, bez stresów się śmigało :kox:

Tu masz moje wyczyny:

Opublikowano

Tu masz moje wyczyny:

82 bańki :good:

silvia najlepsza do tego

Opublikowano

a mi dzisiaj przyszło wreszcie ACII PL i Saboteur PL bedzie teraz w co grac :)

Opublikowano

Reniu drifty :kox:

IMO Grid najlepsza gra jak na razie do driftów :notworthy:

próbowałem w NFS Shift i GT Prologue ale na razie to kupa tylko wychodzi :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Sprobuj FM3 :decayed:

Opublikowano

I jak Flyer znalazłeś tą traskę?

Opublikowano
  • Autor

Tak, mam :kox:

Jak ktos chce... to trzeba na allegro kupic kod za 50PLN, ktorego nie bylo w PL wersjach gry.

Jest troche nowych tras i aut.

Opublikowano
mi sie w GRID-ie podobala fizyka w driftach :good:
Mi też, bez stresów się śmigało :kox:

Tu masz moje wyczyny:

:mysli: ciekaw jestem dlaczego ja regularnie się rozjebuję na każdym zakręcie, a Ty zrobiłeś 82 mln. Jakieś niewątpliwie kurna oszustwo mnie spotkało :bag: :laghing2:

Pany - kupujcie UFC 2009 jak ktoś lubi mordobicie :kox:

Opublikowano
  • Autor

Ja na razie wymieniam dwumasa, sprzeglo... wiec 20 gier mam z glowy :polew:

Czekam w tej chwili tylko na MASS EFFECT 2 :cool1:

UFC moze i kupie... ale w lutym.

Opublikowano

Kiera przyszła :D narazie ucze sie na nowo jezdzić :D

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ja dzisiaj w MM kupiłem Assasina, taniej niż na allegro :tongue4:

Ogólnie nie przepadam za grami tego typu, ale ta jest mega :kox: Wciąga i jest strasznie rozbudowana. Jutro wieczorem będzie grania :decayed:

Opublikowano

Ja dzisiaj w MM kupiłem Assasina, taniej niż na allegro :tongue4:

Ogólnie nie przepadam za grami tego typu, ale ta jest mega :kox: Wciąga i jest strasznie rozbudowana. Jutro wieczorem będzie grania :decayed:

ja właśnie skoczyłem grac( godzina postu) ,gra jest :good::kox: :kox:

Opublikowano

Ja dzisiaj w MM kupiłem Assasina, taniej niż na allegro :tongue4:

Ogólnie nie przepadam za grami tego typu, ale ta jest mega :kox: Wciąga i jest strasznie rozbudowana. Jutro wieczorem będzie grania :decayed:

widze ze wpadłeś tak jak ja :D

Gra masakra :)

mam nadzieje ze na końcu gry bede mógł pociąć pana EZIO ;) na częsci pierwsze :D

ja juz gram 2 tydzień i konca nie widac :)

Opublikowano
  • Autor

Jesli ktos jest zainteresowany, to mam na sprzedaz (X360) troche starszych tytulow (w tym 2 swieze - DIRT2 & NFS:SHIFT):

DIRT 2

NFS SHIFT

GRID

Test Drive Unlimited

Burnout Revenge

NFS PROSTREET

NFS UNDERCOVER

NFS CARBON

Assassin's Creed I

Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas 2

Opublikowano

ile za grida?? :tongue4:

kto ma mw2 do sprzedania? :wink4:

Opublikowano
  • Autor

GRID 60PLN z wysylka :)

Takich gier jak MW2 sie nie sprzedaje :decayed:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2010, 17:18_________________________________________________DIRT2 sold, gametrade.pl rlz :kox:

Opublikowano

Flyer ile chcesz za ASSASYNA 1 ?

Opublikowano
  • Autor

Assassin's Creed I jest w wersji NOT FOR SALE :kox: - dlatego opchne go za czapke gruszek :decayed:

Niestety zostalem wydymany na allegro, koles zrobil zdjecia pudelka i plyty tak ze zaslonil to zolte logo...

Opublikowano

po raz 1 po raz 2 po raz 3 SPRZEEEEEEEEEEEEEDANE :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.