Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale jaka satysfakcja :D

Ja jeszcze nie mam żadnego :polew:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja też nie :polew:

Opublikowano

hehe, u mnie to samo jeśli chodzi o platynę. kilka gier mam już za sobą a trofea na 70-80 %.

fajnie by było skończyć wszystkie trofiki ale przy braku czasu wolę zacząć nową grę :)

Opublikowano

Dla posiadaczy xbox360

http://wewantlive.com/

Opublikowano

Pierwsze screeny z F1 2010

http://games.tiscali.cz/news/news.asp?id=35996&r=top

EDIT

Kolejny dodatek do Shifta tylko dla konsolowców:

http://www.nfsplanet.de/en/news/5418

EDIT

Mafia 2 :kox:

http://www.gamestar.de/index.cfm?pid=1589&pk=13587

Opublikowano

Mafia 1 to była moja ulubiona pozycja kilka ładnych lat temu - uwielbiam klimat tej gry, muzyczkę i ogólnie jej grywalność. Jeśli Mafia 2 będzie podobna, to będzie chyba kolejna przymusowa pozycja w kolekcji :kox:

Opublikowano

No i wiemy już jak się będzie nazywał kontroler ruchu Sony. Dziś w nocy była premiera Move.

I już wiadomo, że na jesieni będzie w sprzedaży :kox:

Czytałem już że developerzy ostro pracują nad grami. Prawdopodobnie będą też konwersje z Wii. Zapowiada sie nieźle :naughty:

Opublikowano

hehe - te tłuste brzuszyska od leżenia na kanapach wam spadną :polew: :polew:

Opublikowano

Pozostało mi zrobienie 4 Trofeów w Bioshocku i będzie Platyna :naughty:

I jedzie do mnie Assasin Creed II - mam nadzieję, że opinie o tej grze były podparte konkretami :gwizdanie:

Bo jak jest taka jak jedynka to wysiadam.. :thumbdown:

Opublikowano

Ja skończyłem Uncharted 2. Wypasiona giera pod każdym względem. Grafika w niektórych levelach rozwala.

Trofea mam na 50% więc jeszcze sporo do zrobienia. Ale szczerze mówiąc robienie trofeów mnie czasem strasznie frustruje :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Bo jak jest taka jak jedynka to wysiadam.. :thumbdown:

Z pincet razy pisalem tutaj, ze ACI nie umywa sie do ACII. Bledy poprzednika w 200% wyeliminowane.

Ja ostatnio bardzo malo gram, tylko FIFA09 online od czasu do czasu, tluczenie rekordow w Trials HD, w kolejce czeka Borderlands w co-opie z kumplem, zaczalem Bioshocka I, ME2 skonczylem miesiac temu... i przymierzam sie do Bad Company 2.

Opublikowano

Bo jak jest taka jak jedynka to wysiadam.. :thumbdown:

Z pincet razy pisalem tutaj, ze ACI nie umywa sie do ACII. Bledy poprzednika w 200% wyeliminowane.

Ja ostatnio bardzo malo gram, tylko FIFA09 online od czasu do czasu, tluczenie rekordow w Trials HD, w kolejce czeka Borderlands w co-opie z kumplem, zaczalem Bioshocka I, ME2 skonczylem miesiac temu... i przymierzam sie do Bad Company 2.

:shocked:

O kuwa - duch.. :wink4:

Robota Cię zawala ?

Z pincet razy pisalem tutaj, ze ACI nie umywa sie do ACII.

Spoko nie piszę, że nie - mam tyko nadzieję, że te słowa się potwierdzą :naughty:

Opublikowano
  • Autor

:shocked:

O kuwa - duch.. :wink4:

Robota Cię zawala ?

Przez ostatnie 2 miesiace tak... od wczoraj mam wreszcie druga reke w pracy i zlapalem troche oddechu. :gwizdanie:

Opublikowano

Awans ? :naughty:

- Szukam nowej pracy :decayed:

Opublikowano

Od razu mi się Fallout 3 przypomina :wink4:

Opublikowano

Metra nie ma jeszcze na PS3 ? :mysli::thumbdown:

Na allegro jeszcze nie ma.. A gra wygląda zacnie :naughty: Lubię takie klimaty, no i grafika jest kozacka :good:

Opublikowano

Grałeś w Fallout 3? Tam są podobne klimaty z tegop co widzę.

Opublikowano

Grałeś w Fallout 3? Tam są podobne klimaty z tegop co widzę.

No raczej :naughty: :naughty:

Spoko gra - naprawdę polecam - muszę do niej wrócić i opitolić trofea :D[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 14:41_________________________________________________http://grrr.pl/2010/03/18/xbox-360-obsluzy-dyski-usb/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.