Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A mnie po gali KSW naszło gdzieś na gre UFC 2009 :cool1:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A mnie po gali KSW naszło gdzieś na gre UFC 2009 :cool1:

Dzisiaj oglądałem gameplay'e i tak średnio mi się podobało :mysli:

Opublikowano

Grywalność jest dobra. Tylko mam troche problemy w parterze :>

Opublikowano

Grywalność jest dobra. Tylko mam troche problemy w parterze :>

Ja musiałbym zakupić NBA2K9, póki co męcze dalej Grida, jak będzie czas to kupię ;)

Opublikowano

Właśnie zasysam demo FIFA11 :cool1:

Opublikowano

to ja idę po testować PES i FIFE (Demo ofc)

jakoś bezsenność mnie złapała ;/

Opublikowano

A ja odkryłem ostatnio świetną gierkę w stylu Diablo... Torchlight :evil:

Gierka ma dobry klimacik, fajną grywalność i w zasadzie wszystko co powinien mieć dobry hack & slash :kox:

Są statystyki, umiejętności, czary, 3 klasy postaci, jest masa przedmiotów, ich zestawów itd.

Polecam w oczekiwaniu na Diablo 3 :evil:

BTW Torchlight stworzyli goście pracujący wcześniej dla Blizzarda :naughty:

Skoro zachęcałeś do odpailłem.. :gwizdanie:

Bardzo przyjemna - tylko bardzo łatwa - przynajmniej na poziomie Normal. I do momentu, w którym jestem czyli jakiś 10 level postaci. Może późnej się rozkręca trudność (radzę zacząć od wyższych poziomów trudności)

Jak myślisz Reniu ?

Opublikowano

Trudność później jest niby większa, potrafią zaskoczyć i zaciukać, wtedy trzeba mądrze poprzydzielać punkty i można brnąć dalej.

Jeśli ktoś chce tylko miło spędzić czas na ciukaniu maszkar to niech gra na niskim poziomie, chcących coś więcej wyciągnąć z gry zachęcam do gry na wyższych poziomach trudności.

Ja sprawę kopalni i poniższych poziomów opanowałem... teraz mam kilka misji dodatkowych i wejście na cmentarzu. Nie byłem tam jeszcze więc nie wiadomo czy tam da się pograć dłużej czy to będzie jakiś krótki epizod.

Opublikowano

Ja chyba dzisiaj zacznę od nowa na wyższym poziomie.. :decayed:

Taka lekka sieczka, to nie wyzwanie dla starych Diablo wyjadaczy :D

Opublikowano

Nie, nie, gra chyba z założenia miała być lajtowa.

Opublikowano

Taka lekka sieczka, to nie wyzwanie dla starych Diablo wyjadaczy :D

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

juz F1 lata po sieci, szkoda ze na live demka nie ma do sciagniecia..

Opublikowano

Gram w LBP i nie moge sie wybic wyżej na tej półce.

Jak skaczecie tak że on sie "rozbuja" na tej półeczce ? Bo widziałem na youtubie że da sie.

fe63e6c84670769amed.jpg

Opublikowano

A to nie jest trampolina jakaś :?:

Opublikowano

No niby jest, tylko za chiny nie moge sie na niej wyżej wybić. Nie wiem czy tylko "X"-em...

Ale wiesz co @Jarko, troche mnie oświeciłeś. Może spróbuje na samym środku skakać.

Opublikowano

Samym X-em powinno iść, tylko w odpowiednim momencie trzeba go wciskać...

Ja właśnie 22 misję Unchartera 2 przechodzę :rolleyes:

Opublikowano

Ja już skonczyłem ale nie udało mi sie zplatynić tego, choć dużo mi nie zostało do zdobycia. Zresztą nie mam platyny jeszcze ani jednej :polew:

Czasami są gry co można troche trofeów razem dobyć. Zbierasz trofea @Jarko ?

Jak coś to wyślij zaproszenie, mój login to julo_23

julo_23.png

Gram teraz w Terminator Salvation. Każdy mówi że takie proste :D na Hardzie, i że najłatwiejsza platyna. Ale chyba tylko dlatego że jest tylko 9 levelów i po każdym złoto wpada. Ja tam męcze sie w jedym miejscu i szlak mnie trafia.

A dopiero jestem na 3 levelu na hard.

Opublikowano

Ja się aż tak do tych trofeów nie przykładam, poza tym nie w każdej grze są :rolleyes:

A tego Drake'a już bym chętnie skończył bo długiiiiiiiiiiiiiiiiiiii....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.