Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no wiec ja chyba rowniez trafilem na egzemplarz bez zadnych bzykow i raczej nie pracowal jak odkurzacz.

Moze jakis felerny strzal przez factory poszedl w danym miesiacu :mysli: jak ludzie tak pisza...

ni wiem :wink4:

Nie zalerzy mnie nawet na zachwalaniu Xa bo juz go dawno nie mam :gwizdanie:

ale nie mialem takich problemow dzwiekowych :tongue4:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 348,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

moj jest tez bardzo cichy a mam go juz 4 lata.. czasem komputer glosniej pracuje ehehe

Opublikowano

bo w kompie się Kurz zbiera..temu buczy ..tak samo w X pudle I Ps3...kurz TO ZŁO...

Opublikowano

pierwsze wydania X360 były głosne , nastepne są w normie , ale legenda została :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

To tak samo jak u nas legenda 2.5 TDI :wink4:[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 23:05_________________________________________________Ładnie to wygląda

http://gametrade.pl/link/6985

Opublikowano

Właśnie przeszedłem CoD:Black OPS... Wszystko fajnie ale strasznie krótko, jak w przypadku MoH...

Opublikowano
  • Autor

pierwsze wydania X360 były głosne , nastepne są w normie , ale legenda została :kox: :kox: :kox: :kox:

nie do konca.

moj po intensywnych 2 latach eksploatacji tez juz jest dosc glosny :)

poprzedni [kupiony w 2006] tez po 2,5 r buczal juz.

ale ja nie oszczedzam, paluje na zimnym :decayed:

Opublikowano

Graliśmy :> fajna arcade'ówka, dobrze wykonana, z początku bardzo łatwa, idzie się przyjemnie wyżyć :cool1:

Opublikowano

Graliśmy :> fajna arcade'ówka, dobrze wykonana, z początku bardzo łatwa, idzie się przyjemnie wyżyć :cool1:

no to pora zassac :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

skąd ciągniesz ???? na PieCa ????

Opublikowano
  • Autor

Assassin's Creed: Brotherhood... upalam od piatku. Gra roku jak dla mnie.

W ktorej sekwencji jestescie? Misje dla Leonardo sa czadem :naughty:

Opublikowano

Hmm... to tylko multi czy kontynuacja AC2? :co:

Opublikowano

Assassin's Creed: Brotherhood... upalam od piatku. Gra roku jak dla mnie.

W ktorej sekwencji jestescie? Misje dla Leonardo sa czadem :naughty:

ja nie wiem gdzi jestem ale mam juz wszytskie skarby :) w cenrum wszytsko odnowione w centrum :)

do leonarda jeszcze nie doszedłem :)

Opublikowano
  • Autor

Skarby to strata czasu... maly zysk.

Wal misje poboczne, zwerbuj asasysnow, wysylaj ich na misje po europie. Tutaj jest kasa.

Poza tym baw sie watkiem, odnawianie to tylko przystawka :naughty:

Opublikowano

Hmm... to tylko multi czy kontynuacja AC2? :co:

Ok, wszystko już wiem, dzięki za zainteresowanie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Hmm... to tylko multi czy kontynuacja AC2? :co:

Ok, wszystko już wiem, dzięki za zainteresowanie :decayed:

zioooooom... nie zauwazylem, ale jak mozesz nie czytac Poly? :decayed:

http://polygamia.pl/Polygamia/1,96455,8677258,W_kalejdoskopie__Assassin_s_Creed__Brotherhood.html?bo=1

http://polygamia.pl/Polygamia/1,97394,8671161,Assassin_s_Creed_Brotherhood___recenzja.html?bo=1

Opublikowano

Flyer... dzięki :decayed: po prostu nie interesowałem się tym tytułem myśląc że to tylko multi :bag:

Dawid... kup sobie pada od X360 i sterowanie niczym nie będzie odbiegać od konsoli, coraz więcej gier oficjalnie wspiera ten kontroller także jak najbardziej polecam :good:

Opublikowano

Nie, do fps dalej łupiesz na klawie i myszce, wyścigi to już zupełnie inna bajka, masz analogowe cyngle (triggery) ktore działają jak gaz i hamulec, do tego dwie analogowe gałki, jedną skręcasz a drugą swobodnie się rozglądasz. Jak dla mnie wypas :notworthy:

wersja z kabelkiem (taką mam)

http://www.komputronik.pl/index.php/product/37514/Strefa_Gier_i_Rozrywki/Konsole_i_akcesoria/XBox_360_Controller_for_Windows_i_XBOX360.html

wersja bezprzewodowa:

http://www.komputronik.pl/index.php/product/37515/Strefa_Gier_i_Rozrywki/Konsole_i_akcesoria/XBox_360_Wireless_Gamepad_for_Windows_i_XBOX360.html

nie wiem tylko czy do bezprzewodowej wersji nie trzeba dokupić jakiegoś odbiornika :mysli:

Wireless-controller-callout.jpg

Opublikowano

fpp na padzie to poracha

gupi jestes

Opublikowano

fpp na padzie to poracha

gupi jestes

...ale i tak ma racje w tej kwestii :decayed:

Opublikowano

Skarby to strata czasu... maly zysk.

Wal misje poboczne, zwerbuj asasysnow, wysylaj ich na misje po europie. Tutaj jest kasa.

Poza tym baw sie watkiem, odnawianie to tylko przystawka :naughty:

spoko spoko :) dużo czasu jeszcze :) zostało

najpierw poskacze pozabijam :)

nie chce odrazu wszytskiego odblokowac :) im dłuzej bede grał tym dłuzej bede sie cieszył :)

i tak wszytsko bedzie na 100 % :) bo taki mam cel :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.