Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

W battlefielda bad company 2 graliscie ?

W demo.

Mnie się spodobało i czekam aż będzie tańsze :decayed:

Ja tak samo, albo wymienie na GT. Zresztą jeszcze BC1 nie skonczyłem na hard.

Opublikowano

ja ostatnio kupiłem bad company 2 za 60 zł na alledrogo :naughty: (używka igła na PS3) a killzone 2 na hard spoko gorzej z ELITE który jest przeje.... trzeba fest mieć skilla i farta hehe

Opublikowano

Wczoraj odpaliłem nowego NFS'a :kox: Bardzo fajna arcade'ówka, idzie się wyżyć, do tego bardzo fajnie wygląda :good:

Co mi się najbardziej podoba, to trafiki, prawdziwe modele aut a nie jakieś pudełka z kółkami ;)

Opublikowano

ja ostatnio kupiłem bad company 2 za 60 zł na alledrogo :naughty:

Farciarz :angry:

Wczoraj odpaliłem nowego NFS'a :kox: Bardzo fajna arcade'ówka, idzie się wyżyć, do tego bardzo fajnie wygląda :good:

Co mi się najbardziej podoba, to trafiki, prawdziwe modele aut a nie jakieś pudełka z kółkami ;)

Grałem przez chwile w demo i bardzo kiepsko mi się grało...

Samo sterowanie wyglądało fatalnie... A może to tylko mylne wrażenie :mysli:

Opublikowano

wlasnie instaluje pelna wersje :kox: zobaczmy... :cool1:

Opublikowano

CoD 7 :good:

Opublikowano
Grałem przez chwile w demo i bardzo kiepsko mi się grało...

Samo sterowanie wyglądało fatalnie... A może to tylko mylne wrażenie :mysli:

Wiele zależy od nastawienia, ja przyjąłem że to arcade i nawet nie leżało koło Shifta, więc pewnie dlatego czerpałem frajdę z jazdy.

Fajne są długie drifty... przed zakrętem lekko hamulec i furka płynie.... :kox: sam drift prościzna ale powoduje banana na twarzy :kox:

Grałem na padzie, nie wiem jakie są odczucia na klawie czy kierze.

Opublikowano

spakujcie te czasy w zwijak bo nie chce mi się za każdym razem przesuwać tyle :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

Dałeś złego linka kolego... :gwizdanie: http://www.redlynxtrials.com/

Na PC Trials jest trudny, trochę popykałem i nie ma takiego funu jak na konsoli.[br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 11:51_________________________________________________[br]

:shocked: :shocked: :slina: :slina: :blink::zemdlal: :zemdlal: :buhaha:
Opublikowano

no i cale szczescie :kox: bo ten NFS Hot itd.2010 to dobry na zabawe po pol litra :polew:

prosty jak... :gwizdanie: dziecko 6 letnie powinno zaliczyc trasy na zloto :gwizdanie:

bardzo slabe ustawienia graf. itp.

szalu nie ma :no: no chyba, ze po dopalaczach z nitro :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 12:32_________________________________________________

teraz tylko Black Ops :kox::notworthy::kox:

Opublikowano

Jak masz jeszce siłę to pograj dłużej, bo później nie jest tak łatwo :cool1:

Niestety w ustawieniach graficznych zapomnieli o AA co niestety nie jest fajne :confused4: reszta spoko, mokra droga i karjobrazy wyglądają świetnie.

Ogólnie to nie jest gra dla hardcorowych graczy bo będą nią znudzeni :cool1:

Ja jestem fanem serii od samego początku i po ostatnich, mówiąc bardzo delikatnie, średnich tytułach (nie licząc świetnego Shifta) to bardzo miła odmiana, dla mnie dobra rozrywka bez przehajpowania i napinki :decayed:

Opublikowano

przyznaje z tym dzieckiem 6 letnim to przesadzilem bo puzniej nie jest tak latwo :gwizdanie: na zloto przejechac :naughty:

ale i tak Reniu wiecej oczekiwalem od tej gry :gwizdanie:

Oczywiscie zabawa jest choc jak dla mnie bardziej chillout :wink4:

Opublikowano

Dałeś złego linka kolego... :gwizdanie: http://www.redlynxtrials.com/

Na PC Trials jest trudny, trochę popykałem i nie ma takiego funu jak na konsoli.[br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 11:51_________________________________________________[br]

:shocked: :shocked: :slina: :slina: :blink::zemdlal: :zemdlal: :buhaha:

Trailer Miazga :good:

Opublikowano

Oczywiscie zabawa jest choc jak dla mnie bardziej chillout :wink4:

o to w tym chodzi :wink4:

Opublikowano

ja ostatnio kupiłem bad company 2 za 60 zł na alledrogo :naughty: (używka igła na PS3) a killzone 2 na hard spoko gorzej z ELITE który jest przeje.... trzeba fest mieć skilla i farta hehe

No dokładnie, miałem na mysli Elite.

A tą gre BC2 to kupiłeś z wykorzystnym kodem VIP do map ?

Bo sam kod ponoć koszuje ok. 40-50zł Dokładnie nie pamiętam.

Opublikowano
Jesli ktos zna TRIALS HD z X360

nie nie znamy za to ty jestes wielkim fanem :) i to nam starczy

Opublikowano
  • Autor

nie wiesz co tracisz :naughty:

Opublikowano

Ja ostatnio łupię w Star Wars The Force Unleashed II - fajna gra i dużo lepsza grafika w porównaniu do poprzednika. Grafika na PC wygląda znacznie lepiej niż na konsolach.

Ogólnie tyle wyszło ostatnio gier, że nie wiadomo za co się zabrać. Black Ops zacząłem, ale na razie SW i dziś pewnie pogram w NFS.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.