Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

procek podkrecam bez problemu do 3.8 - razem 15.2 GHz !!!

Fajny zestaw ale na Boga!... zegary na jajkach się nie sumują :doh1: :bag: Tak mówią tylko w gazetkach marketowych :sarcastic::nabijasie::polew:stretcher.gif

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

procek podkrecam bez problemu do 3.8 - razem 15.2 GHz !!!

Fajny zestaw ale na Boga!... zegary na jajkach się nie sumują :doh1: :bag: Tak mówią tylko w gazetkach marketowych :sarcastic::nabijasie::polew:stretcher.gif

:polew: :polew: :polew:

rzeczywiscie Pawel masz racje :good:

Opublikowano

Remik - A4 ..zacnie :D:naughty:

ja tam mam zwykły komputerek :( to co pisałem a ja ramy OZC :naughty: a ten śmieszny 480 GTX to jest SC FTW Edycja OD EVGA : :gwizdanie: a secik wygląda mój skromnie TV FULL HD 32' bebechy upchane w Obudowie Zalman 1000 GS :evil:

imag0111o.jpg

Opublikowano

:polew: hehe pododawal zegary :gwizdanie:

Z tymi piratami to nie macie sie co afiszowac, zwykle zlodziejstwo :kwasny: nie zrozumcie zle, *ebie mnie to bo nie mnie okradacie :rolleyes: - poza tym granie tylko na single player dla mnie mija sie z celem, za wiekszosc gier trzeba zaplacic zeby grac online (z botami to kiedys gralem w quake 1, ale wiadomo nie bylo neta a na sieci osiedlowej lan nie zawsze byli dostepni gracze) pewnie czasem znajdziecie CRACKED serwery tylko ze tam sam cziter siedzi (taki urok pc)

PC lepsze 100 razy ALE do sciagania piratow i cheatow do gier multiplayer - konczy sie na zjebaniu rozgrywki sobie i innym :sick3::thumbdown:

Proste porownanie, kumpel tez ma MW2 tylko na PC i w Team deathmatch'a gralo ~10000 graczy podczas gdy na X klocku bylo w tym samym czasie ~24000 graczy, nie mowiac jeszcze o PS3...

Gral ktos w Undeath dodatek do Red Dead Redemption? Jest super! Na multi w 4 graczy robi sie miazge z zombiakow na roznych mapach hehe :notworthy: przypomnialy mi sie Nazi zombiaki z cod5 tez sie super gralo, swietny tryb co-op dla 4 graczy :notworthy: :notworthy:

PS insane tez mam razera do lapka tylko ze lanchesis, ale diamondbacki mialem 2 w zyciu i byly fajne! :naughty:

PS2 wiecie ze 10 listopada bedzie xbox live w polsce, tylko ze ceny troche skocza bo 3 mies. gry online bedzie kosztowac 109zl a wszystko to co pobraliscie do tej pory za ms points znika na amen po usunieciu albo awarii dysku! I trzeba placic jeszcze raz. :thumbdown:

Opublikowano

oj tam Piraty...ja tam zasysam tylko jak nie ma MP ...a tak gry Kupuje tylko i wyłącznie do Rozgrywki Sieciowej :naughty:

a Mycha Cooperhead :D Klawa też Razera Arctosa i podkładka a i Joy Saitek X52 PRO...sie Lata :gwizdanie: i moja Kolekcja Gierek MOHA juz OPitoliłem :)

imag0112kt.jpg

Opublikowano

rowniez mam kilkanascie gier w wersji ori :naughty:

i jak pirat mnie sie spodoba :kox: to wybieram sie do sklepu :good:

Opublikowano

śmieszny 480 GTX to jest SC FTW Edycja OD EVGA : :gwizdanie:

Mmm <3 sam miałem takiego brać, tylko musiałbym wszystkie graty do niego wymienić, a nie miałem wtedy tyle hajsu. Co do gier to kupuje tylko takie w które gram nałogowo, albo na Multiplayer, dla mnie nie ma sensu kupować gry za 120 zł, bo pogram w nią tydzień i przez 5 lat nie będę ruszał... .

Opublikowano

Musziałem przetestować nowy sprzęt, w związku z czym mam kilka wyników :gwizdanie:

POZIOM 2 auto KLASA 2

Mixed event

wyścig: SPA GPA

1.2,17,890......Reniu......PC Wheel.....LINK

2.2,18,567......moicz......PS3 Pad

3.2,24,210......Nosfer.....PS3 Pad

wyścig: LAGUNA SECA

1.1,22,900......Reniu......PC Wheel.....LINK

2.1,24,086......moicz.....PS3 Pad

3.1,26,691......rex..........PS3 Wheel

wyścig: AMBUSH CANYON

1.1,24,180......Reniu......PC Wheel.....LINK

2.1,25,009......moicz......PS3 Pad

3.1,30,090......rex..........PS3 Wheel

próba czasowa: GLENDALE WEST

1. 0,49,400......Reniu......PC Wheel.....LINK

2. 0,49,565......moicz......PS3 Pad

3. 0,53,889......rex..........PS3 Wheel

próba czasowa: DAKOTA GP

1.0,44,740......Reniu......PC Wheel.....LINK

2.0,45,390......moicz......PS3 Pad

3.0,46,656......rex..........PS3 Wheel

próba czasowa: LONDON RIVER

1.1,16,180......Reniu......PC Wheel.....LINK

2.1,16,294......moicz.....PS3 Pad

3.1,20,420......rex.........PS3 Wheel

Niestety więcej po pijaku nie wyciągnę :drinks::decayed:

Opublikowano

Musziałem przetestować nowy sprzęt, w związku z czym mam kilka wyników :gwizdanie:

POZIOM 2 auto KLASA 2

Mixed event

wyścig: SPA GPA

1.2,17,890......Reniu......PC Wheel.....LINK

2.2,18,567......moicz......PS3 Pad

3.2,24,210......Nosfer.....PS3 Pad

wyścig: LAGUNA SECA

1.1,22,900......Reniu......PC Wheel.....LINK

2.1,24,086......moicz.....PS3 Pad

3.1,26,691......rex..........PS3 Wheel

wyścig: AMBUSH CANYON

1.1,24,180......Reniu......PC Wheel.....LINK

2.1,25,009......moicz......PS3 Pad

3.1,30,090......rex..........PS3 Wheel

próba czasowa: GLENDALE WEST

1. 0,49,400......Reniu......PC Wheel.....LINK

2. 0,49,565......moicz......PS3 Pad

3. 0,53,889......rex..........PS3 Wheel

próba czasowa: DAKOTA GP

1.0,44,740......Reniu......PC Wheel.....LINK

2.0,45,390......moicz......PS3 Pad

3.0,46,656......rex..........PS3 Wheel

próba czasowa: LONDON RIVER

1.1,16,180......Reniu......PC Wheel.....LINK

2.1,16,294......moicz.....PS3 Pad

3.1,20,420......rex.........PS3 Wheel

Niestety więcej po pijaku nie wyciągnę :drinks::decayed:

no no no :notworthy:

jest co robić przez weekend :decayed:

Opublikowano

podklejone :good: :good:

Opublikowano

Zwariowali :kox:

Opublikowano

kurde ja już się Pogubiłem jakie auta sa w tej 2 klasie i czy można miec full zmodzone auto ??

Opublikowano

Każde auto którym dopuszczą cie do wyścigu może być

"POZIOM 2 auto KLASA 2 Mixed event" Czyli może być zmodzone, ale klasy 1 lub 2.

Opublikowano

Właśnie pykam w Medal of Honor 2010 :kox: Jest czysty kox :kox:

mohi.jpg

Opublikowano

hmmm Harnas

Opublikowano

Naahhh... tylko pokal :naughty:

Opublikowano

Właśnie pykam w Medal of Honor 2010 :kox: Jest czysty kox :kox:

mohi.jpg

gra fajorska tylko szybko sie kończy :thumbdown:

Opublikowano

Właśnie pykam w Medal of Honor 2010 :kox: Jest czysty kox :kox:

mohi.jpg

gra fajorska tylko szybko sie kończy :thumbdown:

za malo wazy... przy takiej grafice wiec jest krotka...

Call jeszcze bez witamin :gwizdanie: choc widzialem wersje PL z wgranym steamem :wink4:

Opublikowano
za malo wazy... przy takiej grafice wiec jest krotka...

Dziwny masz wykładnik :przebiegly:

Waga obecnych gier jest jakoś sztucznie nadmuchana... napakują filmów w rozdziałce HD i wychodzi, że jakiś crap waży dwie płyty BR ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.