Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na takiej samej gra rex i równiez ją zachwalał...

To jest tańsza alternatywa dla G27 :wink4:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Gram, gram - chociaż ostatnie kilka dni miałem przerwy.

Generalnie, gra jest bardzo dobra, tylko ma mase większych lub mniejszych bugów.

Ich lwia częśc ma byc usunięta wraz z nadchodzacym (albo już nawet nadeszlym) patchem.

Do tego typu gier to aż sie prosi o kierownicę.

Tak, jak jarko juz zauważył mam Logitecha Driving Force GT.

Jak na kierownicę budzetowa - bardzo dobry pomysł.

Do tego w komplecie mam stare rękawiczki rowerowe :polew: :polew: :polew: :polew: bo należy przyznac, że bez nich po dluższej sesji łapska sa całe czerwone :)

\edit

Piszę z pracy - więc wybaczcie częściowy brak PL znaków :)

Opublikowano

Kolego @moicz, widze że rzeźbisz Shifta, na 50 poziom sie wgramoliłeś i 15 złotych odznak zdobyłeś. No ładnie, ładnie. Musze Cie podgonić w Shifcie. :D

A ja w między czasie jak zrobiłem sobie przerwe w Shifcie to zdobyłem drugą platynke w takiej lekko dziecinnej gierce jak LBP, coś podobnego, ale bardzo fajnej, nazwy ci nie powiem z pamięci :naughty:

No ale ty masz sporo platynek to moje dwie wrażenia nie robią :D ale od czegoś trzeba zacząć.

Opublikowano

Little Big Planet??:polew:

Opublikowano

Nie.

Mówie że zdobyłem drugą platynke w takiej lekko dziecinnej gierce jak LBP (Little Big Planet)

a dokładnie Cloudy witch a chance of meat balls. - musiałem specjalnie sprawdzić. :decayed:

Opublikowano

julo do żony i dziecka a nie grasz w Gry hehe :polew: Ja Czekam na Black Ops Bo nowy Medal to Kupa ..kupiłem pograłem i Lipa jak nic... :angry:

Opublikowano

Kolego @moicz, widze że rzeźbisz Shifta, na 50 poziom sie wgramoliłeś i 15 złotych odznak zdobyłeś. No ładnie, ładnie. Musze Cie podgonić w Shifcie. :D

A ja w między czasie jak zrobiłem sobie przerwe w Shifcie to zdobyłem drugą platynke w takiej lekko dziecinnej gierce jak LBP, coś podobnego, ale bardzo fajnej, nazwy ci nie powiem z pamięci :naughty:

No ale ty masz sporo platynek to moje dwie wrażenia nie robią :D ale od czegoś trzeba zacząć.

że tak powiem weekend był do tego potrzebny teraz w tygodniu strasznie mało czasu mam więc spokojnie mnie dogonisz,a i gratuluję II platynki i z tego co pamiętam to 10 lvl na PSN

Opublikowano

ja polecam chłopaki mafie II gram i mnie strasznie wciagla

Opublikowano

ja polecam chłopaki mafie II gram i mnie strasznie wciagla

wlasnie dzisiaj zaczalem w nia grac i jest niezla tylko podobno bardzo krotka.. ale juz mam star wars II - tez fajna gra :good:

Opublikowano
  • Autor

czy ja wiem, czy krotka... 11h gry to wcale nie malo. Duzo mniej niz GTA4, czy RDR, ale duzo wiecej niz przecietna FPP.

jakby ktos chcial, to mam Mafie II na X360 za jakies 90PLN.

Opublikowano

To ja powiem inaczej... zbyt krótka, pozostawia niedosyt :wink4:

Opublikowano
  • Autor

wiadomo, ze moglaby byc dluzsza... ale mi sie dobrze gralo.

klimacik spoko, misje zroznicowane... mi sie bardzo podobala.

Opublikowano

no chyba w 24 godziny idzie smialo przejsc cala gre niestety a nawet szybciej wydaje sie mi teraz mam 5 godzin i 30 % ale nie jestem pewien bo mam wyłaczona konsole

Opublikowano
  • Autor

no chyba w 24 godziny idzie smialo przejsc cala gre niestety a nawet szybciej wydaje sie mi teraz mam 5 godzin i 30 % ale nie jestem pewien bo mam wyłaczona konsole

tak, 30% wskakuje szybko... ale potem gre konczysz majac mniej wiecej 70% + 11h gry.

Opublikowano

Te 30% będzie Sobie można jeszcze dokupić pewnie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

pewnie tak :disgust:

Opublikowano

Star Wars Forece Unleashed 2 ..Miodzio ..Własnie Gram I Powiem Wyjebongo :slina: :slina: jak ktoś Chce mam Linki Na Rapida :D Info PW afkors :D:naughty:[br]Dopisany: 27 Październik 2010, 14:27_________________________________________________Własnie Zakupiłem Starter PS3 Move ....Wymiata to :slina:

Opublikowano

Star Wars Forece Unleashed 2 ..Miodzio ..Własnie Gram I Powiem Wyjebongo :slina: :slina: jak ktoś Chce mam Linki Na Rapida :D Info PW afkors :D:naughty:[br]Dopisany: 27 Październik 2010, 14:27_________________________________________________Własnie Zakupiłem Starter PS3 Move ....Wymiata to :slina:

A co masz za gierki? Miałem okazję przetestować w Vobisie ;) Genialna sprawa, też zakupię w najbliższym czasie :D
Opublikowano
  • Autor

Dla hard-gamerow poki co PS3 Moove jest slabe... bo nie ma w co grac. Same casualowe tytuly dla niedzielnych graczy :)

Niestety zapowiada sie, ze Kinect bedzie slaby :kwasny:

Opublikowano

Black ops bedzie pewnie szybciej za darmo w necie niz w sklepach :dance:

np. MOH byl scrakowany 5 dni wczesniej niz premiera to samo F1 i wiele innych...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.