Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja jakoś Na X pudle nie przepadam.....no ale Forza Jak tak wygląda jak na filmiku to Miazga :slina:

Reniu a no zmienił bo już nie można na rapidzie zarabiać ... ja tam popieram idee jak ktoś za free wrzuca ...gracze dla graczy i tyle....miałem HF ale muli masakrycznie a na Neti 20Mbit/s a rapid zapierdziela aż miło

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 348,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

U mnie hotfile rozpędza się na maksa (2.4-2.5MB/s), spróbuj użyć JDownloader'a jako managera ściągania plików. Jest free, obsługuje wznawianie, zmianę IP w locie itp.

F1 2010 Ferrari at SPA - Heavy Rain

Opublikowano

OK udało się wszystkie czasy pokonać teraz wy próbujcie powodzenia :evil:

NOSFER są kolory więc powinno Ci się spodobać, możesz jeszcze raz zaktualizować

POZIOM 2 auto KLASA 2

Mixed event

wyścig: SPA GPA

1.2,18,567......moicz.....PS3 Pad

2.2,23,610......Reniu......PC Wheel.....LINK

3.2,24,210......Nosfer.....PS3 Pad

wyścig: LAGUNA SECA

1.1,24,086......moicz......PS3 Pad

2.1,26,480......Reniu......PC Wheel.....LINK

3.1,26,691......rex........PS3 Wheel

wyścig: AMBUSH CANYON

1.1,25,009......moicz......PS3 Pad

2.1,29,390......Reniu......PC Wheel.....LINK

3.1,30,090......rex........PS3 Wheel

próba czasowa: GLENDALE WEST

1. 0,49,565......moicz.....PS3 Pad

2. 0,53,300......Reniu......PC Wheel.....LINK

3. 0,53,889......rex........PS3 Wheel

próba czasowa: DAKOTA GP

1.0,45,390......moicz......PS3 Pad

2.0,46,510......Reniu......PC Wheel.....LINK

3.0,46,656......rex........PS3 Wheel

próba czasowa: LONDON RIVER

1.1,16,294......moicz.....PS3 Pad

2.1,19,730......Reniu......PC Wheel.....LINK

3.1,20,420......rex........PS3 Wheel

Opublikowano

Pocisnąłeś :kox: takie różnice w czasach, że wstyd mi będąc na drugim miejscu :polew:

Czym jechałeś?

Opublikowano

Pocisnąłeś :kox: takie różnice w czasach, że wstyd mi będąc na drugim miejscu :polew:

Czym jechałeś?

Dzięki na początku jeździłem CAMARO SS ale nie wszędzie można było tak śmigać więc padło na LOTUSA i to był strzał w 10 :naughty:

Opublikowano

:good: jak znajdę trochę wolnego to chętnie sprawdzę jak mi pójdzie tym małym wariatem :kox:

Dzisiaj wkładam nowe graty do kompa :evil::naughty:

Opublikowano

Reniu...o f*ck..secik Gówniarz ma niezły..trzeba o takim Pomyśleć :slina:

Co tam wkładasz Pochwal Się...Może utworzymy Wątek ..co kto ma W środku..plus obudowa :D hehe

Opublikowano

Obecnie C2D E6600, Scythe Ninja, 2GB DDR2, GF9800GTX, Thermaltake Eureka

Sprzęt ma już prawie 3 lata więc najwyższy czas na zmianę :gwizdanie:

Na zdjęciach ze starą grafą:

skladanie3rd2.jpg

dziala1ne2.jpg

dziala2rx5.jpg

Opublikowano

Dobra dobra a na co zmieniasz :> chyba w Shifta pomęczę .. jak widzę takie wyniczki :good:

Opublikowano

i7 860, Noctua, DFI, 2x2GB DDR3, ATI5850

Opublikowano

u nice ja się Meczę na Quad Core2 3.2 Extreme i GTX480 i 4 Giga... :( ....dobra zapodaje Shifta i może czasy pobije :D:naughty:

Opublikowano

Nieźle, ja póki co nie zmieniam kompa (c2d e7500, gtx260 c216, 4GBgeil 1066..), na nowego musiałbym przeznaczyć teraz z 2x tyle ile dałem za tego (albo i 3x :evil: ). Dopóki nie najdzie mnie ochota pogrania w Metro to pozostaje na tym. :)

Może jakiś turniej w Grida? :naughty:

Opublikowano

Może jakiś turniej w Grida? :naughty:

np. ????

Opublikowano

Możemy się zgadać np. na niedziele na konkretną godzinę i pograć :wink4:

Opublikowano

Możemy się zgadać np. na niedziele na konkretną godzinę i pograć :wink4:

w niedziele trzeźwieje :sick3:

Opublikowano

Możemy się zgadać np. na niedziele na konkretną godzinę i pograć :wink4:

w niedziele trzeźwieje :sick3:

Hmm, to wtorek/środa? jest w ogóle ktoś jeszcze chętny? :decayed:

Opublikowano

Możemy się zgadać np. na niedziele na konkretną godzinę i pograć :wink4:

w niedziele trzeźwieje :sick3:

To nie pij, nie będzie z czego trzeźwieć :kox::polew:

Opublikowano

ja się Meczę na Quad Core2 3.2 Extreme i GTX480 i 4 Giga... :(

Bardzo dobry sprzet :good: :good: :good:

ja rowniez mecze ale od 2 lat :gwizdanie: na takim zestawie :cool1:

Quad Core Q9400 4 x 2.66GHz

plyta Asus P5Q

obudowa Antec 1200 :notworthy:

7 wiatrakow ( 6x 12cm i 1x 20cm ) wiec temp. pokojowa :)

zasilacz OCZ 1000 W !!!

Radki 4870x2 czyli razem 4gb grafiki !!! DirectX 11

2 dyski Samsung HD 750GB i 1.5TB

8gb ram OCZ

wszystko przez kabel HD i karte graficzna na 1080p ( full ) do TV

Z obrazem mozesz robic wszystko bo masz ustawienia przez karty graf. + ustawienia TV !!!

procek podkrecam bez problemu do 3.8 - razem 15.2 GHz !!! i bardzo stabilnie komp dziala - zasluga zasilacza i chlodzenia.

Wazne jest rowniez szkielko a monitor zdecydownie dla mnie za maly :gwizdanie: wiec 57 cali !!! LCD TOSHIBA 57Z3030 :shocked: :shocked: :shocked:

POLECAM WSZYSTKIM SETUP - KOMPUTER + duzzeee TV :kox: wrazenie nieziemskie :shocked:

stare foto ale jest

ddddda.jpgkomp.jpg

ps. Flyer sorry za wczesniejszego linka :drinks:

Opublikowano
  • Autor

Co Ty masz otwart na tv ? :shocked:

wyglada to jak nieudolna kopia naszego forum

Opublikowano

pisalem przeciez, ze stare foto :polew: robione ponad rok temu :gwizdanie:

to forum www A4 club eu jeszcze w starej szacie z pl na przodzie, ktora byla 1000x lepsza niz teraz :cool1: luknij na nie a bedziesz wiedzial o co chodzi...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.