Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jakis numer kontaktowy do tej pieknej pani jest ? :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 12:30_________________________________________________

Kiedyś był Carmageddon... to była dopiero odprężająca rzeźnia :evil::kox: :kox: :decayed:

no to byla masssakrraaaa :kox: prawdziwa rzeznia :decayed: :decayed: :decayed:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam,

Dziś zakupiłem konsolę i podpiąłem pod nieużywany monitor ze stacjonarki. Jednak nie ma dźwięku ponieważ monitor nie ma głośników(podpięty HDMI). Chciałbym podpiąć pod wzmacniacz iksa i nie wiem czy taka: - http://allegro.pl/adapter-reduktor-optyczny-s-pdif-toslink-jack-i1288372720.html przelotka nada się? Potrzebuję wtyk do konsoli(cyfrowy) a z drugiej strony gniazdo Jack aby wpiąć przedłużkę od wzmacniacza(która ma wtyk męski). Mam nadzieję, że opisałem to w miarę czytelnie. Proszę o pomoc bo granie bez dźwięku to średnio przyjemna sprawa ; ]

Opublikowano

mysle ze powinno ci to zadzialac;)

Właśnie zastanawiam się jak to ugryźć czy może coś takiego: http://allegro.pl/przejscie-optyczne-s-pdif-toslink-toslink-katowe-i1288372722.html

To jednak chyba nei zadziała.. Spdif to syg. cyfrowy a Jack analogowy więc to raczej nie ma prawa zadziałać ; ] Coś czuję, że zostaje opcja zakupu TV lub innego ampli/wzmaka z wejściem cyfrowym.

Opublikowano

mysle ze powinno ci to zadzialac;)

Właśnie zastanawiam się jak to ugryźć czy może coś takiego: http://allegro.pl/przejscie-optyczne-s-pdif-toslink-toslink-katowe-i1288372722.html

To jednak chyba nei zadziała.. Spdif to syg. cyfrowy a Jack analogowy więc to raczej nie ma prawa zadziałać ; ] Coś czuję, że zostaje opcja zakupu TV lub innego ampli/wzmaka z wejściem cyfrowym.

Jaką konsolę kupiłeś? PS3 czy X'a?

Jeśli PS3 to możesz puścić obraz na hdmi, a dźwięk analogowo chinchami. Może to ci pomoże. Odpada problem sygnału cyfrowego. Tlko w ustawieniach musisz poustawiać odpowiedznie wyjścia.

z Xboxem nie pomogę...

Opublikowano

mysle ze powinno ci to zadzialac;)

Właśnie zastanawiam się jak to ugryźć czy może coś takiego: http://allegro.pl/przejscie-optyczne-s-pdif-toslink-toslink-katowe-i1288372722.html

To jednak chyba nei zadziała.. Spdif to syg. cyfrowy a Jack analogowy więc to raczej nie ma prawa zadziałać ; ] Coś czuję, że zostaje opcja zakupu TV lub innego ampli/wzmaka z wejściem cyfrowym.

Jaką konsolę kupiłeś? PS3 czy X'a?

Jeśli PS3 to możesz puścić obraz na hdmi, a dźwięk analogowo chinchami. Może to ci pomoże. Odpada problem sygnału cyfrowego. Tlko w ustawieniach musisz poustawiać odpowiedznie wyjścia.

z Xboxem nie pomogę...

Iks, ale chyba da radę tak zrobić, że HDMI podepnę obraz jak mówisz a dźwięk wezmę z AV Component wpiętego również w konsolę i z chinch wezmę dźwięk za pośrednictwem takiego ustrojstwa: http://allegro.pl/adapter-chinch-mini-jack-zenski-xbox-glosnki-i1307098746.html myślę, że powinno się udać :mysli:

Opublikowano

No to gucio. Nie wiedziałem, czy na X'sie też da tak radę ;)

Opublikowano

ja mam Sound z optycznego na Kinie domowym...miazga.inny wymiar grania :kox:

Opublikowano

ja mam Sound z optycznego na Kinie domowym...miazga.inny wymiar grania :kox:

W przyszłości dojdzie duży TV i jakieś 5.1 do kompletu ; ]

Opublikowano

ja mam Sound z optycznego na Kinie domowym...miazga.inny wymiar grania :kox:

Mam tak samo, genialna sprawa!

Opublikowano
  • Autor

RDR:Undead Nightmare - polecam :)

Opublikowano

A jest już wydanie na DVD ?

Bo nie chce płacić za coś czego nie mam fizycznie i później nie moge sprzedać. (dodatek on-line)

Opublikowano

ja mam Sound z optycznego na Kinie domowym...miazga.inny wymiar grania :kox:

Mam tak samo, genialna sprawa!

:good: ja mam tylko same przody + ampli a i tak jest nieźle...

Szkoda mi kurcze 2 klocki na jakieś sensowne głośniki 5+1 :disgust:

Opublikowano

Dobre audio w domu to podstawa :gwizdanie:

Moje moze nie jest mega ale wystarczy :wink4:

Wzmak Yamaha + Sub Yamaha , 2 kolumny Eltax , kino domowe Jamo :good: z kolejnym subem i wszycho mozna dodatkowo :gwizdanie: wystroic przez karte muz. na kompie :wink4:

Opublikowano

Dobre audio w domu to podstawa :gwizdanie:

Do grania :mysli:

Myślę że do takiej zabawy sprzęt z media za 1k spokojnie wystarczy :gwizdanie:

Opublikowano

W battlefielda bad company 2 graliscie ?

W demo.

Mnie się spodobało i czekam aż będzie tańsze :decayed:

Opublikowano

Podobno bardzo ciężko jest na hard w Killzone2. Ciężka platyna ponoć.

Opublikowano

Pany Gram Już W Need For Speed Hot Pusuit 2010 :> czysta Arcadówka...:( nie ma widoku z kokpitu :angry: ...trzeba kupić Ordzinal aby czasy robić :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.