Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

jakis numer kontaktowy do tej pieknej pani jest ? :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 12:30_________________________________________________

Kiedyś był Carmageddon... to była dopiero odprężająca rzeźnia :evil::kox: :kox: :decayed:

no to byla masssakrraaaa :kox: prawdziwa rzeznia :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam,

Dziś zakupiłem konsolę i podpiąłem pod nieużywany monitor ze stacjonarki. Jednak nie ma dźwięku ponieważ monitor nie ma głośników(podpięty HDMI). Chciałbym podpiąć pod wzmacniacz iksa i nie wiem czy taka: - http://allegro.pl/adapter-reduktor-optyczny-s-pdif-toslink-jack-i1288372720.html przelotka nada się? Potrzebuję wtyk do konsoli(cyfrowy) a z drugiej strony gniazdo Jack aby wpiąć przedłużkę od wzmacniacza(która ma wtyk męski). Mam nadzieję, że opisałem to w miarę czytelnie. Proszę o pomoc bo granie bez dźwięku to średnio przyjemna sprawa ; ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze powinno ci to zadzialac;)

Właśnie zastanawiam się jak to ugryźć czy może coś takiego: http://allegro.pl/przejscie-optyczne-s-pdif-toslink-toslink-katowe-i1288372722.html

To jednak chyba nei zadziała.. Spdif to syg. cyfrowy a Jack analogowy więc to raczej nie ma prawa zadziałać ; ] Coś czuję, że zostaje opcja zakupu TV lub innego ampli/wzmaka z wejściem cyfrowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze powinno ci to zadzialac;)

Właśnie zastanawiam się jak to ugryźć czy może coś takiego: http://allegro.pl/przejscie-optyczne-s-pdif-toslink-toslink-katowe-i1288372722.html

To jednak chyba nei zadziała.. Spdif to syg. cyfrowy a Jack analogowy więc to raczej nie ma prawa zadziałać ; ] Coś czuję, że zostaje opcja zakupu TV lub innego ampli/wzmaka z wejściem cyfrowym.

Jaką konsolę kupiłeś? PS3 czy X'a?

Jeśli PS3 to możesz puścić obraz na hdmi, a dźwięk analogowo chinchami. Może to ci pomoże. Odpada problem sygnału cyfrowego. Tlko w ustawieniach musisz poustawiać odpowiedznie wyjścia.

z Xboxem nie pomogę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze powinno ci to zadzialac;)

Właśnie zastanawiam się jak to ugryźć czy może coś takiego: http://allegro.pl/przejscie-optyczne-s-pdif-toslink-toslink-katowe-i1288372722.html

To jednak chyba nei zadziała.. Spdif to syg. cyfrowy a Jack analogowy więc to raczej nie ma prawa zadziałać ; ] Coś czuję, że zostaje opcja zakupu TV lub innego ampli/wzmaka z wejściem cyfrowym.

Jaką konsolę kupiłeś? PS3 czy X'a?

Jeśli PS3 to możesz puścić obraz na hdmi, a dźwięk analogowo chinchami. Może to ci pomoże. Odpada problem sygnału cyfrowego. Tlko w ustawieniach musisz poustawiać odpowiedznie wyjścia.

z Xboxem nie pomogę...

Iks, ale chyba da radę tak zrobić, że HDMI podepnę obraz jak mówisz a dźwięk wezmę z AV Component wpiętego również w konsolę i z chinch wezmę dźwięk za pośrednictwem takiego ustrojstwa: http://allegro.pl/adapter-chinch-mini-jack-zenski-xbox-glosnki-i1307098746.html myślę, że powinno się udać :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam Sound z optycznego na Kinie domowym...miazga.inny wymiar grania :kox:

W przyszłości dojdzie duży TV i jakieś 5.1 do kompletu ; ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest już wydanie na DVD ?

Bo nie chce płacić za coś czego nie mam fizycznie i później nie moge sprzedać. (dodatek on-line)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam Sound z optycznego na Kinie domowym...miazga.inny wymiar grania :kox:

Mam tak samo, genialna sprawa!

:good: ja mam tylko same przody + ampli a i tak jest nieźle...

Szkoda mi kurcze 2 klocki na jakieś sensowne głośniki 5+1 :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre audio w domu to podstawa :gwizdanie:

Do grania :mysli:

Myślę że do takiej zabawy sprzęt z media za 1k spokojnie wystarczy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W battlefielda bad company 2 graliscie ?

W demo.

Mnie się spodobało i czekam aż będzie tańsze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany Gram Już W Need For Speed Hot Pusuit 2010 :> czysta Arcadówka...:( nie ma widoku z kokpitu :angry: ...trzeba kupić Ordzinal aby czasy robić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...