Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no ja to juz sie doczekac nie moge :)

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie... szykuje mi się XBOX slim i tak sobie pomyślałem, że może pomożecie...

Syn ma 5 lat i zastanawiam się co tam by się przydało oprócz Forza 3... bo w to razem pogramy...

ja pamietam czasy gierki CROC odpalanej jeszcze na 3dfx'ie i myślę o czymś podobnym... weźcie pod uwagę to że z początku może być drobny problem z umiejętnościami manualnymi także nie chcę dawać mu jakiegoś stresu że nie może sobie z czymś tam poradzić ;)

Miło by również było gdybyśmy mogli wspólnie grać choć to nie priorytet...

Także czekam na tytuły w co gracie z dzieciakami, lub w co one grają... może jakieś demka gdzieś leżą do ściągnięcia oficjalnie to dla niego niewielka różnica raczej...

Przeróbka nie wchodzi w grę... podobnie kupowanie jakiś nowości za 200zł sztuka

pozdrówki

Opublikowano
  • Autor

GRazny, sa tzw INDIE GAMES i ARCADE GAMES do sciagniecia/kupienia za punkty.

Punkty kupujesz na allegro, np. 2100 za 66PLN - to mniej wiecej starcza na 2-5 gier [ceny za nie sa rozne].

Obczaj sobie online te gry, albo poprostu posciagasz dema i bedziesz testowal :P

Opublikowano

:hi:

czyli coś z tego http://www.xblaratings.com/

dzięki - poczytam...

Opublikowano
  • Autor

ano... ale generalnie poczytaj tez w innych miejscach, ten serwis jest jakis dziwny :D

dla mnie najlepsza gra ARCADE jest TRIALS HD - mega tytul, ale dla 5-latka moze byc ciut za trudny.

Opublikowano

Ja naku%wiam w Castle Crashers czasami - trials tez fajne, uwazam ze granie na PC to porazka, "rece w gorze na myszce i klawiaturze" :kox: plecy bola na sama mysl o tym. Dlugie godziny w jednej pozycji siedzacej z jedna reka na klawiaturze a druga gdzies jezdzaca po biurku kiedys moga dac we znaki. Pozdro ortopedic :cool1:

Opublikowano

Próbował już ktoś Star Wars II :?:

Zassałem demówkę i nawet całkiem to niezłe jest :good:

Opublikowano

Próbował już ktoś Star Wars II :?:

Zassałem demówkę i nawet całkiem to niezłe jest :good:

Dobra.. To zasysam :kox:

Opublikowano

Próbował już ktoś Star Wars II :?:

Zassałem demówkę i nawet całkiem to niezłe jest :good:

Potwierdzam, dobra giera.

Opublikowano

Trochę mi samo sterowanie GOD III zalatuje - podobne opcje :naughty:

Może być grubo... :kox:

Ja czekam jeszcze na Civilization V, ale niestety na konsolę premiery się dopatrzyć nie mogę...

Na PC już jest... Wie ktoś coś na ten temat :?:

Opublikowano

A ma w ogóle wyjść na PS3? Na kompa widziałem w empiku i jest dość kuszące, jak każda część ;)

Haha! Wbiłem 5 poziom w PSN :polew:

Opublikowano

A ma w ogóle wyjść na PS3? Na kompa widziałem w empiku i jest dość kuszące, jak każda część ;)

No IV jest na PS3 dostępna, dziwne zatem jakby V nie wydali...

Chyba trza będzie kompa do grania uruchomić...

Dobrze że mam klawiature i mysz bezprzewodową i kompa pod tv podpiętego :lol1:

Opublikowano

Próbował już ktoś Star Wars II :?:

Zassałem demówkę i nawet całkiem to niezłe jest :good:

Potwierdzam, dobra giera.

Podoba mi się :good:

Opublikowano

Lego Star Wars II :cool1:

Opublikowano

Ktos bedzie ciupal w Black Opsa ? Juz niedlugo bedzie :naughty:

Opublikowano

Ktos bedzie ciupal w Black Opsa ? Juz niedlugo bedzie :naughty:

Black Ops kusi, cholera... Ostatnio mnóstwo fajnych tytułów, a kasy na pierdoły brak :D

Opublikowano

właśnie skończyłem MoH , na na FMV po ostatniej misji wcisnąłem pause i mnie wywaliło checkpoint wcześniej , myślałem ze coś pojebałem a to sie okazało ze koniec gry :thumbdown:

conajmniej o polowe za krotka :decayed:

Opublikowano

a jak gral ktos w f1? bo nie wiem czy warto sie nad nia zastanowic hmm

Opublikowano

Ostatnio mnóstwo fajnych tytułów, a kasy na pierdoły brak :D

Dlatego ja kupuję troszkę starsze tytuły bo inaczej bym przecież zbankrutował...

A już na pewno się rozwiódł :decayed:

a jak gral ktos w f1? bo nie wiem czy warto sie nad nia zastanowic hmm

rex gra i to dosyć często z tego co widzę na PS-ie.

Można zatem wnioskować że niezłe :wink4:

Opublikowano

a jak gral ktos w f1? bo nie wiem czy warto sie nad nia zastanowic hmm

hhacek gra, sporo online

kiera do tej gry obowiązkowa, widać różnicę jak ktoś padem jeździ a inny na kierze.

miał kupić G27 ale podpowiedziałem mu taką sporo tańszą, kupił nówkę poniżej 300 zł:

http://www.logitech.com/pl-pl/gaming/wheels/devices/4172

i jest bardzo zadowolony z tej kiery :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.