Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

moicz ten czas na Glendale West to normalnie :notworthy:

Ale na London River skopałem Ci już zad :D 1:22,367 :cool1:

BTW Ciekawe jak moskalowi idzie pobijanie Naszych czasów :naughty::kox:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 349 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Chce ktos kupic Mafie II na X360 ? :)

Opublikowano

Ja mam do sprzedania Dead Rising 2 na PS3 za 140zł

Niepotrzebnie kupiłem, bo gram cały czas w RDR i Shifta.

Szkoda zeby leżało. No chyba że mnie jeszcze wciągnie.

Opublikowano

na Glendale West może uda mi się jeszcze coś urwać może 1 sec :naughty: pasuje mi ta trasa a na London sie zabiore za chwile..

a co do tego polowania na zbyt szybkich w pojedynkach to też mam taką strategie hehehe :polew:

Panowie wiem że nie ten dział ale zna się ktoś b.dobrze na tv jakie są obecnie dostępne, bo musze coś kupić rozmiar 40' ,100 lub 200 hz coś naprawdę pożądnego, ma to służyć do oglądania i grania możecie coś polecić ?

panowie GLENDALE WEST 0,52,304 , jarko skopałem Ci zad LONDON 1,21,048 za 3 podejściem :) , Reniu jeszcze troche i moze uda sie was dogonić

Opublikowano

[ Ciekawe jak moskalowi idzie pobijanie Naszych czasów :naughty::kox:

chłopie ja do dzisiaj nie miałem xa w reku , ale przejechałem pare kółek i nie mam co startować :thumbdown:

ide katować medal of honor :good:

Opublikowano

Uzupełnię czasy później..

PS. Mieliście podklejąć Plug & Play :angry: :bicz3: :bicz3:

Opublikowano

hehe moicz, dobre czasy :good:

Ciekawe jak "panienki" od kierownic by Sobie na padach poradziły :naughty:

Mnie się już nie chce tych tras katować, chciałbym już skończyć tego shifta i zabrać się za Far Cry 2 albo InFamous lub COD 4 a może Killzone 2... Wszystko mi leży jeszcze nie ruszane :rolleyes:

Opublikowano

w infamous jest w miare łatwa platyna i sama gra tez ciekawa

Opublikowano

Kutva, ostatnie zawody na poziomie 4 - dwa podejścia i dwa razy gra mi się zawiesza :wallbash:

Opublikowano

Kutva, ostatnie zawody na poziomie 4 - dwa podejścia i dwa razy gra mi się zawiesza :wallbash:

najgorzej :kwasny: mi strasznie spowalniało między wyscigami NFS CHAMPIONSHIP czy coś takiego to co jest po 4 POZIOMIE ,

Opublikowano

Wyszło może AC2 z dubbingiem, czy tylko napisy :?:

Opublikowano
  • Autor

Wyszło może AC2 z dubbingiem, czy tylko napisy :?:

chcesz sobie zepsuc gre? nie gra sie z polskim dramatycznym dubbingiem!

Opublikowano

Wyszło może AC2 z dubbingiem, czy tylko napisy :?:

chcesz sobie zepsuc gre? nie gra sie z polskim dramatycznym dubbingiem!

Czekałem na taki komentarz :polew:

Ja się nie pytam o wrażenia tylko czy jest wersja z dubbingiem :naughty:

Opublikowano

Kutva, ostatnie zawody na poziomie 4 - dwa podejścia i dwa razy gra mi się zawiesza :wallbash:

najgorzej :kwasny: mi strasznie spowalniało między wyscigami NFS CHAMPIONSHIP czy coś takiego to co jest po 4 POZIOMIE ,

Ciekawe czemu, u mnie ładnie płynnie szło.

Kurcze panowie ja ciupe cały czas w RDR. Teraz jest dodatek za free i dochodzi troche trofeów.

A Shift poszedł w odstawkę, platyny chyba nie bedzie :polew: nie podoba mi sie ta gra aż tak żeby siedzieć nad nią tyle.

Moicz - jak tam uncharted ? Zplatyniłeś ? Pasowałoby żebym skonczył tą gre bo do platynki zostało mi naprawde kilka brązów i jedno złoto.

Opublikowano

Hehe ja obejrzałem napisy końcowe w shifcie i schowałem go do pudełka - w końcu :rolleyes:

Chociaż policzyłem że zostało mi jeszcze 31 zawodów do zaliczenia na zaproszenie :kox::polew:

Opublikowano

No ja też skonczyłem, napisy końcowe były ale żeby platyne zdobyć to jeszcze sporo roboty z odznakami.

Opublikowano
f6e0288ce6afffd6b70c5405eac948f8.jpg
Opublikowano

jarko AC2 narazie bez dubbingu,

julo uncharted narazie musi poczekać bo jest shift (w shifcie nie oglądałem napisów, przyspieszyłem i pewnie temu nie odłożyłem do pudełka :polew: ) a tak poważnie to platynka musi być :evil: więc trochę jeszcze pogram w dodtaku frajda jest z pobijania waszych czasów, :gwizdanie:

właśnie apropo czasów Flyer kiedy zrobisz update ??

Opublikowano

f6e0288ce6afffd6b70c5405eac948f8.jpg

Cała prawda :D kiedyś to była walka, a nie do następnego check pointu i do kuchni po herbate i ciastka :D

Opublikowano
  • Autor

A niby jakim cudem mialo wyjsc AC2 z dubbingiem ?

Jesli nie wyszlo w dniu premiery rok temu, to juz nie bedzie.[br]Dopisany: 20 Październik 2010, 22:33_________________________________________________http://polygamia.pl/Polygamia/1,107163,8532113.html

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.