Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

no ja tez robie wszystkie questy... ale akurat zbieranie skarbow to Ci zadnego achievementa nie da ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

fpp na padzie to poracha

Pograj, tyle samo na padzie co na klawie i myszce i wtedy się wypowiadaj, bo pewnie zagrałeś raz, dwa nie szło ci i stwierdziłeś, że słabo się gra. Sam kiedyś myślałem jak można grac na padzie, w COD i inne FPS, ale naprawdę się da i to bez problemu.

Zdarzają się oczywiście buce które do Xa podłączają klawiaturę i myszkę, wtedy grając padem nie ma się żadnych szans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary nie mówimy o przyzwyczajeniu się z racji domyślnego kontrolera :D Nie powiesz mi, że celowanie padem jest rownie efektywne co myszką :przebiegly:

Z czasem nabiera się wprawy również w celowaniu padem ale ergonomia takiego rozwiązania jest daleka od ideału ;)

Wyobraź sobie sytuacje gdy na dwóch pecetach odpalasz jakiegoś deathmatch'a i do jednego kompa podłaczasz padzika a na drugim ktoś działa na padzie. Jak dla mnie wynik takiego meczu jest oczywisty :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co... sterowanie myszka jest tak banalne, ze kazdy moze byc mistrzem w COD.

Pad to w pewnym sensie utrudnienie i tylko dziesiatki godzin treningu dadza Ci pierwsze miejsca w deatchmatch'ach.

Ja uwazam, ze to +, gra jest ciekawsza.

Pomijam kwestie, ze samo chodzenie padem i obsluga innych opcji w FPP [zmiana broni, przeladowanie, akcje], jest wygodniejsze, szybsze, bo wszystko masz "pod palcem".[br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 11:32_________________________________________________

Ma ktoś burnout paradise na ps3 ?

Brakuje mi trofeum - 8 na stadionie :/

jak ta gra w ogole? jakis czas temu kupilem za grosze, bo mam tez Revenge, ale pogralem 2 minuty i wylaczylem :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się paradise podobał, ale najbardziej brakowało mi misji z crashami znanymi z poprzednich części. Owszem, tu też można wywoływać opcję rozwałki ale jakoś mi ten sposób nie podszedł, wolałem w starym stylu.

Gra fajna ale po pewnym czasie znudziła mnie na tyle, że jej nie skończyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobraź sobie sytuacje gdy na dwóch pecetach odpalasz jakiegoś deathmatch'a i do jednego kompa podłaczasz padzika a na drugim ktoś działa na padzie. Jak dla mnie wynik takiego meczu jest oczywisty :gwizdanie:

Chodziło ze na jednym myszka+klawiatura a na drugim pad ?

Wydaje mi się ze nie przeczytałeś całej mojej wcześniejszej wypowiedzi (ponieważ napisałem ze pad w konfrontacji z myszka i klawiaturą nie ma szans)

Bardzo długo grałem w CSa na myszce i klawiaturze, od 1.5 roku mam dopiero konsole i powiem ci ze pad przeciwko padowi ma się tak samo jak myszka przeciwko myszce. Tylko więcej osób zaczynało grę w FPP na klawiaturze i myszce dlatego wydaje się że na padzie FPP to jakaś porażka a wcale tak nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom, umknęło mi ostatnie zdanie :decayed:

Ja dalej uważam, że granie w FPS na padzie to jakaś profanacja. Już lepiej gra się w samochodówki na klawiaturze, niektórzy też doszli na niej do niezłej wprawy :sarcastic:

Dla mnie porażka, oczywiście nie musisz się ze mną zgadzać. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej uważam, że granie w FPS na padzie to jakaś profanacja.

Dla mnie też była do czasu jak nie usiadłem wygodnie w wyrze, i miałem wyj*bane na myszkę, podkładkę, klawiaturę i biurko lub stół przy którym musiałbym siedzieć hehe :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dlatego zacząłeś uczyć się jeździć na rowerze z kwadratowymi kołami? :co:

:polew::decayed:

W domu mam klawiaturkę, pada i kierownice i zawsze wybieram najbardziej optymalne rozwiązanie dla danego typu gry. Pewne rowiązania po prostu bardziej się sprawdzają niż inne ;) Nie ma co się o to dalej spierać.

dla rozluźnienia atmosfery :D

Raving Rabbids: Travel in Time - Official Trailer [HD]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś burnout paradise na ps3 ?

Brakuje mi trofeum - 8 na stadionie :/

jak ta gra w ogole? jakis czas temu kupilem za grosze, bo mam tez Revenge, ale pogralem 2 minuty i wylaczylem :kox: :kox:

Z początku nie siadła mi ta gra. Po pół roku do niej wróciłem, pograłem więcej i powiem że to bardzo fajna gra, takie wyluzowane wyścigi.

Totalny free style.

Do platyny brakuje mi 2 trofi, 8 graczy na stadionie online, a do drugiego potrzebuje kamerke USB zeby wsłać jakies zdjęcia.

No i kicha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piatek skonczylem AC:B :naughty:

Wczoraj z nudow zebralem piorka i 95 flag, nie wiem gdzie jest pozostale 6 :disgust: - w romulusach tez je zbieralem... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piatek skonczylem AC:B :naughty:

Wczoraj z nudow zebralem piorka i 95 flag, nie wiem gdzie jest pozostale 6 :disgust: - w romulusach tez je zbieralem... :mysli:

Ja dzisiaj mam zamiar trzasnąć platynę a AC2 - wtedy wezmę AC2:B :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piatek skonczylem AC:B :naughty:

Wczoraj z nudow zebralem piorka i 95 flag, nie wiem gdzie jest pozostale 6 :disgust: - w romulusach tez je zbieralem... :mysli:

j**any :) :)

ja to sobie dozuje przyjemności :)

flagi ominales gdzies w romulusach było ich kilka

ja je własnie ominałem :( f*ck piórka juz mam :)

assassinów wysyłam cały czas tam gdzieś smigaja :) po świecie ale nie mam zamiaru tak szybko skończyc :) dziennie max 2 godzinki :)

zeby nie skończyć za szybko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie w romulusach zbieralem wszystkie, ktore zauwazylem... moze i ominalem kilka, musze sprawdzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a grał ktoś w Gran Turismo 5 ? Jutro odbieram i już nie mogę się doczekać jazdy Audi Quattro ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a grał ktoś w Gran Turismo 5 ? Jutro odbieram i już nie mogę się doczekać jazdy Audi Quattro ;-)

my tu w crapiszcza nie tniemy , tu masz temat :

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=159253.300;topicseen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...