Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ten dalej swoje ;-)

uwielbiam was podkrecać :kox: :kox: :kox:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a ten dalej swoje ;-)

uwielbiam was podkrecać :kox: :kox: :kox:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

eee tam opóźnienia ruchowe ma ten Kinetic....lepszy MOVE Na PS3

lol, ciekawe, ze zadne z recenzji nie wspominaja o tym...

Opublikowano

ja dzis gralem z ekipa i powiem wam zabawa przednia mam 3 gry i jest fajnie zmeczyc sie idzie jak cholera jakies piwko do tego i git

Opublikowano

@Flyer, było kiedyś na TVN Turbo, robili test wii, ps3move i kinecta.

Mimo że ci "testerzy" mało się znają na czymkolwiek, to przyznali rację że najszybsza reakcja jest na move. Ale wygrał kinect chyba jednym głosem - z ich gadki wynikało że za fajny pomysł sterowania całym ciałem. Z tym że mówil też o wadach, np. kamera kinecta nie lubi światła i najlepiej sie gra w zaciemnonym pokoju. PSmove cieszyło sie nalepszą precyzją w strzelankach czy ping-pongu.

a tu wady kinecta i zalety move :P :

Kinetic:

- max 2 osoby

- lagi w ruchach (np box czy inne)

- brak precyzyjności

- brak gier np strzelanek

- podczas gry nie może nam nikt chodzić po pokoju w zasięgu działania kinecta

- musi być dobre oświetlenie

- mały kąt widzenia

- większy gabarytowo + potrzebuje dodatkowego zasilacza

- OLBRZYMI MINUS za konieczność zaakceptowania nowego regulaminu:

"Regulamin użytkowania jesiennej aktualizacji systemu Xbox Live w swoich punktach numer 9 i 12 zastrzega prawo do podglądania oraz przywłaszczania sobie obrazu i dźwięku zarejestrowanego przez Microsoft przy użyciu Kinecta. W praktyce oznacza to, że pracownicy firmy - kiedy tylko przyjdzie im ochota, a Xbox będzie wówczas podpięty do internetu - mogą sobie obserwować nasze poczynania"

- koszt = około 590zł

PS Move:

- max 4 osoby np w grach sportowych (czyli 8 kontrolerów)

- brak lagów

- bardzooo precyzyjny (minimalne ruchy są od razu wyłapywane)

- ciekawsze gry

- gry np strzelanki (MAG)

- gra w całkowitej ciemności

- duży kąt widzenia

- mały gabarytowo + wystarczy USB

- koszt = zestaw z kamerą (180zł) + dodatkowa różdżka (130zł) = 320zł (zawsze możesz kupić tylko tylko zestaw startowy i jak się nie spodoba sprzedać - mały koszt)

Opublikowano

Nie chce nic ówić ale ktoś tu chyba klamie

kamera kinecta nie lubi światła i najlepiej sie gra w zaciemnonym pokoju.

a tu wady kinecta i zalety move :P :

Kinetic:

- musi być dobre oświetlenie

:mysli: :mysli: :mysli:

sie prosze zdecydować :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

@Flyer, było kiedyś na TVN Turbo, robili test wii, ps3move i kinecta.

a to nie widzialem tego akurat... prawie nie ogladalm tv.

generalnie mnie i tak kinect nie interesuje, nie dla mnie :)

Opublikowano

Nie chce nic ówić ale ktoś tu chyba klamie

kamera kinecta nie lubi światła i najlepiej sie gra w zaciemnonym pokoju.

a tu wady kinecta i zalety move :P :

Kinetic:

- musi być dobre oświetlenie

:mysli: :mysli: :mysli:

sie prosze zdecydować :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :polew: :polew: :polew:

Zle to ująłem, światło musi byc ale nie może być duże natężenie, np. w słonczny dzień sie to nie sprawdza, i trzeba zasłaniać roletę, tak przynajmniej było w tym teście na TVN.

Opublikowano

Powiem wam ze plazma 50'' to jest to :slina:

Opublikowano

no moze byc :good: ja mam 46 lcd sharpa full hd i jestem zadowolony

Opublikowano

4 cale robią różnicę :naughty: jak między 37'' a 42'' - 5 cali robi różnicę :kox:

Ja się przesiadłem z 37'' LCD i muszę powiedzieć, ze to jest po prostu monstrum!!! :gwizdanie:

Opublikowano

u mnie niestety na ścianę pomiędzy regał a drzwi ledwo weszło 42", zresztą u mnie w pokoju sofa jest za blisko TV aby wsadzić 50".

Opublikowano

Ja mam 3 metry i jest idealnie

Opublikowano

Ciekawe czy tej techologii będą używać przy GTA 5 :kox:

Opublikowano
  • Autor

Mysle, ze sporo wody w Wisle uplynie jak powstanie GTA5... ale na pewno bedzie kozakiem tak jak 4.

Opublikowano

Nie spieszy mi sie ;) ma być lepsza od świetnej 4 :kox:

Opublikowano

Ja dziś odpalam UNDEAD NIGHTMARE PACK, dodatek do RDR. :good:

Opublikowano

Ja dziś odpalam UNDEAD NIGHTMARE PACK, dodatek do RDR. :good:

podobno jest kozacki jak samo RDR :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.