Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Może dla Ciebie i kilku innych co nie przerobili konsoli to dana gra ma taką wartość jak wkeliłeś linki. Tylko że wszystkich co znam, to mają Xboxa przerobionego i nie daliby nawet połowy tego za gre. Więc raczej tu sie zawęża pole sprzedaży niż na ps3 gdzie niby gier jest więcej ale też potencjalnych nabywców też.

czyli chcesz mi powiedzieć ze Ty jestes lepszy bo kupujesz gry za 200pln a ja gorszy bo kupuje czystego Verbatima za 6,49pln ??? :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie mysle o Jailbreaku na PS3

Który nie istnieje :decayed:

a ja mucę jak "pojebany" (słowa mojej Małżonki ) w PS3 Move . W The Fight :slina: :slina: afkors mam dwa kontrolery Move :naughty:

Daje radę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dla Ciebie i kilku innych co nie przerobili konsoli to dana gra ma taką wartość jak wkeliłeś linki. Tylko że wszystkich co znam, to mają Xboxa przerobionego i nie daliby nawet połowy tego za gre. Więc raczej tu sie zawęża pole sprzedaży niż na ps3 gdzie niby gier jest więcej ale też potencjalnych nabywców też.

czyli chcesz mi powiedzieć ze Ty jestes lepszy bo kupujesz gry za 200pln a ja gorszy bo kupuje czystego Verbatima za 6,49pln ??? :bag:

Ja kupuję za max 100zł. Poza tym zawsze kupuję pewne dla mnie tytuły i je kolekcjonuje :kox: :kox:

A waszej gadki nie da się czytać, każdy jedzie po skrajnościach.. spamerzy.

Ps.

Xbox śmierdzi, a jego pady pasują do rąk mutantów :polew:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 09:43_________________________________________________

k*rwa - kto usunal mojego posta ?

pewnie moskal.

Po co się tutaj pytasz ? :D - nikt Ci nie powie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak moj post nie zginal, a juz chcialem komus spuscic internetowy wp***dol :D

Nosfer, chcesz mi powiedziec, ze czekasz dobrych pare miechow od wydania jakiegos killerskiego tytulu zeby go kupic ? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak moj post nie zginal, a juz chcialem komus spuscic internetowy wp***dol :D

Nosfer, chcesz mi powiedziec, ze czekasz dobrych pare miechow od wydania jakiegos killerskiego tytulu zeby go kupic ? :evil:

No nie do końca :wink4:

Ale na dzień dzisiejszy jestem w plecy z dwoma tytułami, które stoją na półce jeszcze nie zaczęte :blink:

Przez co jestem też do tyłu z kilkoma killerskimi tytułami, które już wyszły :thumbdown:

No, ale cóż może uda mi się nadrobić stacony czas :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś wylicytowałem FM3. Konsolę mam dopiero kilka tyg a grałem kilkanaście godzin także dopiero zaczynam zabawę. Następne w kolejce będzie AC:B jak coś kasy się ostanie po świętach i sylwku :gwizdanie:

Tą grę trzeba zacząć od jedynki i zoabczyć przepaść miedzy 1 a 2 częścią, zaczynając od BH stracisz cały klimat.

Xbox śmierdzi, a jego pady pasują do rąk mutantów :polew:

f*ck mam ręce jak mutant, coś mi śmierdziało, że mam dużą głowę bo mama mi kazała w czapce przynosić 5kg ziemniaków, a teraz jeszcze ręce jak mutant :shocked:

DEMYT!

:kox: :kox: :kox:

coś w tym jest bo zawsze uważałem ze pady z PSów są dla facetów o damskich dłoniach :naughty: hahahahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k*rwa - kto usunal mojego posta ?

Ja

zdziwiony ??? :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 10:42_________________________________________________

No, ale cóż może uda mi się nadrobić stacony czas :D

moge ci pozyczyć X-a na święta , mam nowe killerskie tytuły , jeszcze cieplutkie bo wczoraj wypalone :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

f*ck mam ręce jak mutant, coś mi śmierdziało, że mam dużą głowę bo mama mi kazała w czapce przynosić 5kg ziemniaków, a teraz jeszcze ręce jak mutant :shocked:

:polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak samo jak jo...

do tej pory nie skonczylem singla w BF:Bad Company 2, nie skonczylem nigdy Borderlandsow [leza :kwasny:] i Castlevanii ostatnio, bo wyszedl nowy AC...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak samo jak jo...

do tej pory nie skonczylem singla w BF:Bad Company 2, nie skonczylem nigdy Borderlandsow [leza :kwasny:] i Castlevanii ostatnio, bo wyszedl nowy AC...

castelvania podobno mega fajna.

To też jest jeden z tych tytułów które na mnie czekają..

A! No i Bioshock 2 - - jedynka mnie rozpierdoliła - uwielbiam ten tytuł..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosfer .. The Fight daje radę..... jak siłka...człowiek tak się namęczy ...hehe mocniej walniesz ...mocniejszy cios :slina: fajne Polecam [br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 11:20_________________________________________________2 krótsza ale i tak wyjebongo....ganiasz jako BIG DADDY :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś wylicytowałem FM3. Konsolę mam dopiero kilka tyg a grałem kilkanaście godzin także dopiero zaczynam zabawę. Następne w kolejce będzie AC:B jak coś kasy się ostanie po świętach i sylwku :gwizdanie:

Tą grę trzeba zacząć od jedynki i zoabczyć przepaść miedzy 1 a 2 częścią, zaczynając od BH stracisz cały klimat.

Właśnie miałem to pisać...

Ja już żałuję że przygody z Unchurted i GoW zacząłem od ostatnich tytułów... :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosfer .. The Fight daje radę..... jak siłka...człowiek tak się namęczy ...hehe mocniej walniesz ...mocniejszy cios :slina: fajne Polecam [br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 11:20_________________________________________________2 krótsza ale i tak wyjebongo....ganiasz jako BIG DADDY :naughty: :naughty:

Wiem, wiem.. O tytule wiem wszystko :)

Bioshock dla mnie wymiata..

Z takich lepszych tytułów w jakie grałem to np. Dead Space (podobał mi się klimat - od dzisiaj do ściągnięcia z PSN demo drugiej części)

[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 11:31_________________________________________________

no ja AC zaczalem od 2 :decayed:

To akurat +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AC1 tez dawalo rade - mialo mega klimat i warto zaczac od 1. Poza tym muzyka w AC1 jest najlepsza sposrod wszyskich 3 czesci :)

Castlevania rewelacja, dluuuga, musze w koncu ja ruszyc dalej z miejsca :gwizdanie:

Bioshocka 1 kupilem jakis czas temu... tez lezy i czeka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AC1 tez dawalo rade - mialo mega klimat i warto zaczac od 1. Poza tym muzyka w AC1 jest najlepsza sposrod wszyskich 3 czesci :)

Castlevania rewelacja, dluuuga, musze w koncu ja ruszyc dalej z miejsca :gwizdanie:

Bioshocka 1 kupilem jakis czas temu... tez lezy i czeka :decayed:

a mi mówiłeś nie kupuj AC1 :)

teraz skończyłem AC2 i ACB i co teraz mam kupic AC1 :) tania jest nówka 49 zł w saturnie chyba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...