Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak wchodzisz w swoje trofea to masz tam takie okienko postępu w odświeżaniu inf o trofeach..

Wtedy się aktualizuje.

takie info właśnie potrzebowałem :hi:
  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 348,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie przebrnąłem przez to... Wyłączyłem jak zobaczyłem ile trwa.. :kox:

Widać ktoś lubi czasem posiedzieć przy GTA :decayed:

Opublikowano

Kto tylko film taki zmontowal czy jakis dodatek sie szykuje ?

Opublikowano
  • Autor

czyli te trofea zdobyte przy niezalogowaniu są widoczne tylko dla mnie :confused4:

no to chyba LOGICZNE... jak niby konsola ma przeslac info o trofeach jak nie przez siec?

powinno się co logowanie odświeżać :cool1:

Jak wchodzisz w swoje trofea to masz tam takie okienko postępu w odświeżaniu inf o trofeach..

Wtedy się aktualizuje.

ło, to słabo troche :) xbox updateuje sam.

Opublikowano

Znalazłem coś takiego:

http://allegro.pl/ps3-break-v-3-0-oryginal-od-reki-wawa-wyprzedaz-i1398248752.html

Pisze że idzie zgrywać oryginalne gry na dysk i grac z dysku, dobra opcja dla tych co mają mało gier a kolega ma ich więcej :) można pożyczyć i sobie zgrać :P

Opublikowano

Słyszałem, że już grają na zgrywanych oryginałach :gwizdanie:

Opublikowano

więc trzeba się zaopatrzyć w takie urzadzenie i zgrywać od znajomych tylko trzeba sprawdzić czy ma się softa odpowiedzniego

Opublikowano

więc trzeba się zaopatrzyć w takie urzadzenie i zgrywać od znajomych tylko trzeba sprawdzić czy ma się softa odpowiedzniego

Ale nie powiedziałem, że dzięki temu pendrive`owi.. :naughty:

Kupuj sobie co chcesz, ale na własną odpowiedzialnosć.

Opublikowano

no wiadomo, NA WLASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Opublikowano

Kto tylko film taki zmontowal czy jakis dodatek sie szykuje ?

Koleś zmontował półtoragodzinny film z użyciem narzędzia do filmów z GTA IV. Sam z tego nie korzystałem ale można w GTA nagrywać sekwencje, coś tam czynić z kamerą itd. Pełnym fukcji nie znam ale jestem praktycznie pewien że pracy koleś miał od ciula i ciut ciut :shocked:

Opublikowano

Znalazłem coś takiego:

http://allegro.pl/ps3-break-v-3-0-oryginal-od-reki-wawa-wyprzedaz-i1398248752.html

Pisze że idzie zgrywać oryginalne gry na dysk i grac z dysku, dobra opcja dla tych co mają mało gier a kolega ma ich więcej :) można pożyczyć i sobie zgrać :P

nie radzę. sony już zapowiedziało że będzie banować spiracone konsole

Opublikowano

Znalazłem coś takiego:

http://allegro.pl/ps3-break-v-3-0-oryginal-od-reki-wawa-wyprzedaz-i1398248752.html

Pisze że idzie zgrywać oryginalne gry na dysk i grac z dysku, dobra opcja dla tych co mają mało gier a kolega ma ich więcej :) można pożyczyć i sobie zgrać :P

nie radzę. sony już zapowiedziało że będzie banować spiracone konsole

słuchaj , Sony w swojej historii zapowiedziało i nie wykonało juz tylu spraw , ze moim zdaniem nie ma sie czym martwić :wink4:

Opublikowano

Znalazłem coś takiego:

http://allegro.pl/ps3-break-v-3-0-oryginal-od-reki-wawa-wyprzedaz-i1398248752.html

Pisze że idzie zgrywać oryginalne gry na dysk i grac z dysku, dobra opcja dla tych co mają mało gier a kolega ma ich więcej :) można pożyczyć i sobie zgrać :P

nie radzę. sony już zapowiedziało że będzie banować spiracone konsole

słuchaj , Sony w swojej historii zapowiedziało i nie wykonało juz tylu spraw , ze moim zdaniem nie ma sie czym martwić :wink4:

też jestem tego zdania :P a jak niby sprawdzą że mam spiraconą??? Przecież nikt mi nie każe się z netem łączyć

Opublikowano

Ale to oczywiste :facepalm: Chodzi o banowanie po wykryciu konsoli w sieci, tak samo jest przecież z iksem :cool1:

Opublikowano

Takie ps3 co z netem sie nie może łączyć to tak jakby sie wykastrować.

Nawet niezaktalizujesz trofeów, nie mówiąc o pograniu z kumplami przez sieć. Życie traci sens.

Bez sensu sie tak ukrywać.

Dla mnie to tak jakbyś miał w garażu kradzione S4 tylko nie możesz wyjechać bo Cie złapią. :decayed:

Opublikowano

dokładnie. praktycznie kazda gra oferuje multi i nie bez powodu. single player to zazwyczaj zabawa na kilkanaście lub kilkadziesiąt godzin.

co do obietnic sony to wolę nie sprawdzac ich prawdomówności na sobie. ale niech kazdy robi jak chce.

Opublikowano

z sony to jest tak jak z microsoft-em niby nie możesz mieć pirata systemu bo Cie namierzą i masz kredki :) statystycznie to wychodzi że 1 polak na 5 ma legalne oprogramowanie i co microsoft z tym robi??? :)

ja ma oryginalnego Wina ale tych co znam to moge na jednej ręce policzyć kto ma orginalnego wina więc to co sony gada niech sobie gada dalej

Porównajcie sobie Microsofta a Sony :) odpowiedź jest banalna ,skoro microsoft sobie nie radzi z nielegalnm oprogramowaniem to co może Sony? :kox:

Opublikowano

ale panowie , kto wam powiedział ze po podpieciu przerobionej konsoli do sieci od razu jest ban ???? baardzo rzadko sie to zdarza , radze poczytac fora tematyczne i nie pisać pierdół :wink4:

Opublikowano

Wiesz Moskal jak to jest :cool1: pech jest wielki i gdy TY podłączysz konsolkę to akurat na Ciebie spadnie wielka kupa i zarobisz bana :naughty:

Jak ryzykujesz i podłączasz się do netu to musisz liczyć się z banem, nie dzieje się to od razu po podłączeniu, aczkolwiek wykluczyć takiej opcji nie można.

Opublikowano

bardzo żadko zdarza się (ale się zdarza) w przypadku MS. nie wiadomo jak bedzie w przypadku Sony.

i nie porównywałbym Windowsa do PS - ci którzy mają spiraconą windę raczej jej nie rejestrują. a PS raczej każdy kto planuje korzystać z PS Store i grac online będzie rejestrował. to chyba różnica. poza tym kwestia aktualizacji. spiraconej windy nie zaktualizujesz. to samo może byc z PS.

mozliwości utrudniania zycia piratom Sony ma duze pytanie tylko czy bedzie im się chciało je wykorzystać. gra chodzi o sporą kasę

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.