Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

dokładnie. praktycznie kazda gra oferuje multi i nie bez powodu. single player to zazwyczaj zabawa na kilkanaście lub kilkadziesiąt godzin.

oj... troche sie zagalopowales.

kilka godzin do kilkunastu, kilkadziesiat to oferuje moze kilka gier.

Są gry co mają długiego online'a.

Np takie Bad Company 1 do zrobienia platyny potrzeba spędzić minimum 150 godzin (online + ofline), a najcięższe trofea to online.

Zagraj 100 meczy online czy dokonac 10002 zabić, zdobyć wszystkie odznaki.

UFC2010 czy Modnation - 100 wygranych online.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

moicz, jak tam borderlands? mam ta gre chyba z 1,5r. Raz sie do niej zabralem, ale nie porwala mnie kurde... teraz skonczylem wszystkie questy w Falloucie 3 i znowu do niej wracam.

heh dziś wbiłem platynkę w BORDERLANDS :naughty: przeszedłem całą gierkę, po przejściu zaczyna się od nowa z tym że już masz ten lvl na którym skończyłeś i levelujesz dalej, mi się to podoba i myślę nad kupnem DLC, generalnie jak chłopaków zapytasz to na PSN tylko w BORDERLANDS grałem, co do CO-OPa to tez spoko jak w miarę kumata ekipa (fajnie się gra w 4 :decayed:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@moicz, gratuluje kolejnej platyny. Ciśniesz jak na prawdziwego throphy hunter przestało.

A ta gierka o której mowisz jest do sciagniecia z PSN?

Poradziłes sobie z odpaleniem dead n. ? jak cos to priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie. praktycznie kazda gra oferuje multi i nie bez powodu. single player to zazwyczaj zabawa na kilkanaście lub kilkadziesiąt godzin.

oj... troche sie zagalopowales.

kilka godzin do kilkunastu, kilkadziesiat to oferuje moze kilka gier.

Są gry co mają długiego online'a.

Np takie Bad Company 1 do zrobienia platyny potrzeba spędzić minimum 150 godzin (online + ofline), a najcięższe trofea to online.

Zagraj 100 meczy online czy dokonac 10002 zabić, zdobyć wszystkie odznaki.

Po raz kolejny czytasz bez totalnego zrozumienia :naughty: :naughty:

Pisalismy o SINGLE'u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że nie każdego stać aby sobie kupić 4 tytuły gier z górnej półki które by chciał mieć bo to wydatek rzedu 500-600zł ,ale znam takiego gostka co ma same najlepsze tytuły na PS3 rónowartości 5tys :kox:

Pisałeś mi na gg, że 6 tyś. :gwizdanie:

Wynikałoby z tego, że ma jakieś 100 gier i to wszystkie "NAJ". :kox:

No, ale dobra nie wiedziałem, że jest tyle top gier.. :naughty:

Biorąc pod uwagę, żę dopiero zacząłeś grać - to zanim przelecisz przez wszystkie tytuły w które warto pograć to te, w które są teraz po 200zł będą kosztować już 40 zł. Więc nie przesadzajmy - gry nie są takie drogie

Watpie w to,jak chcesz kupic jakas nowa gierke w itali to musisz zaplacic jakies 50-60 euro,to znaczy zeby wydac 6 tys zl na gry wystarczy kupic jakies 25 gierek a nie sto :gwizdanie: [br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 12:25_________________________________________________

Znalazłem coś takiego:

http://allegro.pl/ps3-break-v-3-0-oryginal-od-reki-wawa-wyprzedaz-i1398248752.html

Pisze że idzie zgrywać oryginalne gry na dysk i grac z dysku, dobra opcja dla tych co mają mało gier a kolega ma ich więcej :) można pożyczyć i sobie zgrać :P

nie radzę. sony już zapowiedziało że będzie banować spiracone konsole

słuchaj , Sony w swojej historii zapowiedziało i nie wykonało juz tylu spraw , ze moim zdaniem nie ma sie czym martwić :wink4:

też jestem tego zdania :P a jak niby sprawdzą że mam spiraconą??? Przecież nikt mi nie każe się z netem łączyć

No chyba,ze chcesz sciagnac jakas aktualizacje i wtedy cie beda mieli,lub gdy kupisz nowa wersie nfs zeby dostac bonusy musisz sie zalogowac.Jednym slowem najlepiej kupowac tylko orginaly wszystko chodzi jak talala i dodatkowo masz jeszcze aktualizacje systemu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba,ze chcesz sciagnac jakas aktualizacje i wtedy cie beda mieli,lub gdy kupisz nowa wersie nfs zeby dostac bonusy musisz sie zalogowac.Jednym slowem najlepiej kupowac tylko orginaly wszystko chodzi jak talala i dodatkowo masz jeszcze aktualizacje systemu :kox:

ale wy nie myślcie ze to dziala na zasadzie "podłączam do neta i BAN" , nic z tych rzeczy , to moze sie ciagnąć latami :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba,ze chcesz sciagnac jakas aktualizacje i wtedy cie beda mieli,lub gdy kupisz nowa wersie nfs zeby dostac bonusy musisz sie zalogowac.Jednym slowem najlepiej kupowac tylko orginaly wszystko chodzi jak talala i dodatkowo masz jeszcze aktualizacje systemu :kox:

ale wy nie myślcie ze to dziala na zasadzie "podłączam do neta i BAN" , nic z tych rzeczy , to moze sie ciagnąć latami :wink4:

Moje X-pudło jedzie cały czas na skoksowanym sofcie i jeszcze bana nie mam. Jak się dba o aktualizacje napędu to wszystko jest ok :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że nie każdego stać aby sobie kupić 4 tytuły gier z górnej półki które by chciał mieć bo to wydatek rzedu 500-600zł ,ale znam takiego gostka co ma same najlepsze tytuły na PS3 rónowartości 5tys :kox:

Pisałeś mi na gg, że 6 tyś. :gwizdanie:

Wynikałoby z tego, że ma jakieś 100 gier i to wszystkie "NAJ". :kox:

No, ale dobra nie wiedziałem, że jest tyle top gier.. :naughty:

Biorąc pod uwagę, żę dopiero zacząłeś grać - to zanim przelecisz przez wszystkie tytuły w które warto pograć to te, w które są teraz po 200zł będą kosztować już 40 zł. Więc nie przesadzajmy - gry nie są takie drogie

Watpie w to,jak chcesz kupic jakas nowa gierke w itali to musisz zaplacic jakies 50-60 euro,to znaczy zeby wydac 6 tys zl na gry wystarczy kupic jakies 25 gierek a nie sto :gwizdanie:

Czy Ja mieszkam w Itali ?

Weź pod uwagę cenę rynkową, a nie Premierę za 50 euro.

Te premiery za 200zł po 3 miesiącach kosztują 70zł.

Poza tym w aukcjach w których sprzedają komplety gier, średnia cena jednej do 50zł.

Twój samochód jest wart tyle ile w dniu produkcji ? Czy jak będziesz miał dwa takie audi to po 5 latach powiesz, że są warte np. 200.000zł ? Bo kupiłeś je po 100.000 sztuka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@moicz, gratuluje kolejnej platyny. Ciśniesz jak na prawdziwego throphy hunter przestało.

A ta gierka o której mowisz jest do sciagniecia z PSN?

Poradziłes sobie z odpaleniem dead n. ? jak cos to priv

dzięki,borderlands jest chyba już do kupienia na PSN z tego co kojarze ale ja kupiłem na allegro :decayed:

a z dead n. sobie poradziłem też dzięki wielkie :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na alledrogo już robią :) ponoć bez specjalnej rzeźby odpalasz plik i hula :oklaski: :oklaski:

Gierki kupuję w oryginale ale stare freeware i homebrew wreszcie będzie można odpalić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moicz, skoczyłem Cars'y :D

Platynka wpadła, jak masz coś na wymiane to mozemy sie wymienić.

Ktoś na GT daje mi WWE albo transformers. Chyba jakieś badziewie to jest ale można zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transformers: War for Cybertron - podobno niezłe :wink4: [br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 16:15_________________________________________________WWE raczej do d*py. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No WWE to raczej tylko do wbicia platyny.

A Transformers to niestety ta starsza czesc: Revenge of the Fallen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moicz, skoczyłem Cars'y :D

Platynka wpadła, jak masz coś na wymiane to mozemy sie wymienić.

Ktoś na GT daje mi WWE albo transformers. Chyba jakieś badziewie to jest ale można zobaczyć.

fest krótkie te carsy :decayed: gratuluję platyny :good::naughty: patrzyłem na allegro cena zaporowa tej gierki, a ja mam zryte i lubię mieć wszystkie tytuły w które gram :gwizdanie: więc kolekcja rośnie, dziś kupiłem na alledrogo terminatora za 47 zł :naughty: więc myślę że niedługo będzie 14 platyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobisz to później wymień na takie Cloudy albo Carsy. Ponoć w tym WWE wrestlingmania tez łatwa jest, kolega w 8 godzin pyknął platynke, to tak jak ja w te carsy- ok. 10 godzin.

w Terminatorze wystarczy ze na hard skonczysz gre, są moze ze 3 momenty ciężkie w grze ale i tak zaczynaj od razu od poziomu hard. Za kazdy rozdział jest złoto.

Ja właśnie wymieniam Carsy na WWE i Pain, a UFC2009 na Ratchera Tool of destructions. No i Dante Inferno mam ofertę żebym wybrał na co mi pasuje od niego, tylko nie wiem jeszcze co wybrać :

CoD 4 MW, Call of Juarez: Bound in blood, RE5, Darknees, Def Jam: icon, Fight Night Round 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba szkoda byloby mi czasu na takie gówniane gry tylko dla nagród :mysli:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 06:25_________________________________________________

RE5

grałeś ???? jesli nie to polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tool of destruction nie ma trofeow. Crack in time tylko ma z calej serii. Ale szczerze poecam Ratchet to prze c**j giera :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...