Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Właśnie przeszedłem gierke :) i z niecierpliwością czekam na następną część :)

I jak wrażenia? :)

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bezcenne :polew: :polew:

Opublikowano

tez gram sobie fajna giera najlepiej sie kopie w nich i nabija na kaktusy lub robi grafiti na scianie

Opublikowano

No. MGS4 skonczony po raz drugi, mozna sie zabierac za cos innego, w kolejce Killzone 3 i GT5 :decayed:

Opublikowano

Suchar.. ale rzeczywiście nieźle :kox:

(EDIT: Sorry myslałem, że wrzuciłeś Trailer - ten gameplay jest nowy :wink4: )

http://www.ps3site.pl/files/2011/03/battlefield3.jpg

silnik Frostbite 2 od DICE

Ale wiesz - screeny i gameplaye idą pewnie z wersji PC - ciekawe jak po konwersji na konsole będzie się znacznie różniło.. ..

Opublikowano

a kiedy gierka wychodzi??

Opublikowano
  • Autor

Suchar.. ale rzeczywiście nieźle :kox:

:facepalm::decayed:

to swiezutki gameplay z wczoraj, JARAM SIE !! :kox:

Opublikowano

Suchar.. ale rzeczywiście nieźle :kox:

:facepalm::decayed:

to swiezutki gameplay z wczoraj, JARAM SIE !! :kox:

Tak, tak..

Myślałem, że wkleileś trailer :decayed:

_________________________________________________

Już 15 marca na PSN pojawi się do ściągnięcia multiplayerowe demo drugiej odsłony Crysis - zapowiedzieli dziś na GDC producenci gry. Mamy też kilka nowych materiałów filmowych udostępnionych przez IGN, w tym nocny gameplay oraz jedną z misji w dokach. Do obadania w rozwinięciu.

Opublikowano

Ciekaw jestem tej gry :kox:

Opublikowano
  • Autor

Jarko, gwarantuje Ci, ze bedzie to krapiszcze straszne :)

Opublikowano

Przecież Crysis 2 demo multi jest już na PC to po kiego czekać do 15 marca?Grałem nieźle się zapowiada chyba kupie oryginał

Opublikowano

Jarko, gwarantuje Ci, ze bedzie to krapiszcze straszne :)

Ja mam nadzieję że jednak nie :gwizdanie:

Wystarczy że będzie na poziomie Piły II :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

mmm niezły wymiot w Killzone 3 :naughty: zacna gierka :evil: :evil: :evil: :evil:

Opublikowano

Przecież Crysis 2 demo multi jest już na PC to po kiego czekać do 15 marca?Grałem nieźle się zapowiada chyba kupie oryginał

Bo na PSN będzie dopiero 15 marca :cool1:

Opublikowano

Przecież Crysis 2 demo multi jest już na PC to po kiego czekać do 15 marca?Grałem nieźle się zapowiada chyba kupie oryginał

na x360 tez jest

pogralem chwile, moze byc

[br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 10:09_________________________________________________Pany

Ja w kwestii formalnej.

Dlaczego w ankiecie nie ma iPhone'a?

Telefon jako platforma do gier miazdzy.

Uzycie zyroskopu w takich grach jak Modern Combat 2, NOVA i NOVA2 albo Real Racing 2 zrywa kapcie.

Dodajcie prosze urzadzenie :hi:

Opublikowano

Przecież Crysis 2 demo multi jest już na PC to po kiego czekać do 15 marca?Grałem nieźle się zapowiada chyba kupie oryginał

na x360 tez jest

pogralem chwile, moze byc

[br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 10:09_________________________________________________Pany

Ja w kwestii formalnej.

Dlaczego w ankiecie nie ma iPhone'a?

Telefon jako platforma do gier miazdzy.

Uzycie zyroskopu w takich grach jak Modern Combat 2, NOVA i NOVA2 albo Real Racing 2 zrywa kapcie.

Dodajcie prosze urzadzenie :hi:

Iphone`a ? :blink:

Opublikowano

Iphone`a ? :blink:

boże , ludzie sie nigdy nie nauczą ze do grania służy KONSOLA , do pracy PC a do dzwonienia telefon :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.