Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No na PC jest miazga :kox:

Ale sam Crysis slabo zostal ocenony.

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 348,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ciekawe jakie będzie miał wymagania żeby pograć w HD na full detalach. No i ciekawe jaka będzie grafa na konsolach.

Opublikowano

Macie tutaj porównanie Crysisa 2 na PC z wersją konsolową (gra na X360 i PS3 będzie taka sama):

Opublikowano

Macie tutaj porównanie Crysisa 2 na PC z wersją konsolową (gra na X360 i PS3 będzie taka sama):

jak to taka sama ??? :shocked: przeciez PS3 ma blureja to powinna być lepsza grafa z automatu

Opublikowano

Macie tutaj porównanie Crysisa 2 na PC z wersją konsolową (gra na X360 i PS3 będzie taka sama):

Własnie miałem wkleić ten film.

- ciekawe na jakim sprzęcie puścili ten teścik :kox:

Opublikowano

Crytek zarzekał się, że Crysis 2 będzie wyglądał na obu platformach konsolowych identycznie :confused4: Też miałem taką nadzieje, że dzięki większej pojemności BluRay'a wycisną z wersji na PS3 ile się da a tu się okazuje, że optymalizują wspólnie pod obie konsolę a osobno pod PC. Co tu dużo mówić jest tak samo jak z każdym tytułem multi - platformowym na obu konsolach wygląda tak samo mimo tego, że mogło by być lepiej na PS3.

Opublikowano

A co ma pojemność płyty do wydajności wyświetlanej grafiki? :cool1:

Opublikowano

A co ma pojemność płyty do wydajności wyświetlanej grafiki? :cool1:

Na jeden sektor wejdzie więcej pikseli :decayed:

Opublikowano

Tja... w cut-scenkach na pewno :decayed:

Opublikowano

A co ma pojemność płyty do wydajności wyświetlanej grafiki? :cool1:

O to samo chciałem spytać. :facepalm:

Na PC na pewno będzie wyglądało najlepiej. Pamiętam jak uruchomiłem Wolfensteina najpierw na X360, bo miałem tydzień wcześniej, a później na PC w HD i max detalach to różnica była kolosalna.

Opublikowano

Ja od wczoraj sie bawie w wersje beta

Grafika MEGA :kox::notworthy: ( 2x lepiej niz na tych filmikach choc )

choc ustawienia malo wymagajace ;( - jak na razie :gwizdanie:

Mam nadzieje, ze pelna wersje da sie jeszcze bardziej podkrecic graficznie :kox: - tak jak poprzednie :wink4:

Wtedy to bedzie KOX :kox: :kox: :kox:

ps. waga iso 9.6 GB :decayed:[br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 09:29_________________________________________________

Na PC na pewno będzie wyglądało najlepiej. Pamiętam jak uruchomiłem Wolfensteina najpierw na X360, bo miałem tydzień wcześniej, a później na PC w HD i max detalach to różnica była kolosalna.

zgadza sie Tomek, PC ma spokojnie 2 x lepsza grafe przy bardziej wymagajacych gierkach :wink4:

Opublikowano

Na PC będzie lepsza grafika

Ja u siebie gram w Crysis 2 Demo w multi rozdzielczość 720p i detale średnie jest jakies 45-50fps, przy detalach max przy tej samej rozdzielczośći fps spada jakieś o 3-5. Ale po zmianie rozdziałki na 1080p fps 15-20

Komp staruszek ma już niecałe 5 lat :wink4:

Amd Athlon 64 x2 Dual Core 5600+ (3.1GHz)

4Gb ram Geill

dysk 3x500gb raid 0

Grafika GF 9600 GT MSI

Opublikowano

Uuu to u mnie na gtx280 powinno polatać. :>

Opublikowano

Bedzie latac spokojnie Tomek :decayed:

ps. Piotrek karte wymien koniecznie :wink4: reszta raczej ok

Opublikowano

Jak grafikę zapodam to będzie latać na maxa, bo to już staruszek ale jak dotąd w ci chciałem to sobie pograłem :wink4:

Opublikowano

Chłopaki idźcie sobie gdzieś stąd , to jest temat o X360+PS3 jak sam tytuł wskazuje :wink4:

Opublikowano

Chłopaki idźcie sobie gdzieś stąd...

:polew: :polew:

Opublikowano

no bo kórwa , temat jest o grach a nie jakiś bełkot :

Amd Athlon 64 x2 Dual Core 5600+ (3.1GHz)

4Gb ram Geill

dysk 3x500gb raid 0

Grafika GF 9600 GT MSI

gtx280

rozdzielczość 720p i detale średnie jest jakies 45-50fps, przy detalach max przy tej samej rozdzielczośći fps spada jakieś o 3-5. Ale po zmianie rozdziałki na 1080p fps 15-20

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

ankieta str. 1 robi swoje :wink4::decayed:

Jeszcze raz polecam Crysis 2 :kox: i mam nadzieje, ze konsola tez cos pokaze :kox:

Opublikowano

Chłopaki idźcie sobie gdzieś stąd , to jest temat o X360+PS3 jak sam tytuł wskazuje :wink4:

Temat o grach, tylko i wylacznie :good:

XBOX360 & PS3 + ew. PC :kox:

:gwizdanie: Czytamy ze zrozumieniem panie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.