Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Taaa... i bez multiplayera :decayed: ktory jest wazna czescia tej gry :naughty:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ale o co kaman?

Cechy charakterystyczne Modern Warfare 2:

  • Tryb multiplayer jest jeszcze większy i lepszy niż poprzednio dając korzyści zarówno początkującym graczom jak i weteranom serii.

Nie wiem czy wiesz, ale na piecach też mamy Live'a :przebiegly: mamy też archievmenty :naughty:

Opublikowano

Na X'a po 169? Az mi sie wierzyc nie chce...

Tak na Xboxa360 ,moge paragon pokazac :tongue4:
Opublikowano
  • Autor

SHIT, niezla cena....

Opublikowano

Ja właśnie byłem w mediaexpert - mają Operation Flashpoint 2 za 249 pln :naughty::kwasny:

Forza 3 z kierą jakąś pod X'a - 519 pln, a do tego 14-15.XI jakieś zawody w Forze 3, gdzie do wygrania jest XArcade :>

Opublikowano
  • Autor

KOval81, nie kupuj zadnego Flashpointa, zainwestuj w Modern Warfare 2, ta gra miazdzy cyce!!! :kox: :kox: :kox:

Wlasnie zrobilem sobie przerwe.. tne od 19:00 :D

Jest mega koks :good:

Piekna grafika, scenerie, misje, klimat... snieg mnie rozjebal :kox:

Opublikowano

MW2 na bank będzie :naughty:

Przez Was wstrętni naciągacze już bym dawno jakiegoś softa sobie zrobił, zamiast X'a kupować :> Ale zabawa przednia czasem :good:

Opublikowano

Kovi , my jestesmy rasowi gracze a nie informatycy , pamiętaj tylko konsole :good:

bede mial w przyszłym tygodniu MW2 na X-a za całe 14 pln :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Kovi , my jestesmy rasowi gracze a nie informatycy , pamiętaj tylko konsole :good:

:polew: :polew:

Ja własnie sobie komputer uturbiłem :kox: wiec rozgladam sie za nowymi pozycjami :naughty:

Jak myślicie kupujac uzywane GTA4 bede mógł ponownie wykorzystać klucz żeby grać online w MP???

Opublikowano

Ja własnie sobie komputer uturbiłem :kox:

GT22 czy coś większego ? duży lag ?? :polew: :polew: :polew:

GTA4 pytaj Flyera on sie szlaja po necie , ja nie moge bo mi zbanują konsole :kox:

Opublikowano

Ja własnie sobie komputer uturbiłem :kox:

GT22 czy coś większego ? duży lag ?? :polew: :polew: :polew:

GTA4 pytaj Flyera on sie szlaja po necie , ja nie moge bo mi zbanują konsole :kox:

GT4770 :kox: Poci sie :disgust: musiałem coolera zakupić :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Temat o modach i GT22 to do posta Dżo-Dżo trzeba przerzucić :polew:

20 listopad Panowie premiera Assassin's Creed 2 :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Moje plany na najbliższy czas :)

Tekken 6

CoD MW2

Shift

:)

Opublikowano

FLY żyjesz czy cie zastrzelili ???

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

FLY żyjesz czy cie zastrzelili ???

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: ta z nim nie ma kontaktu :)

Opublikowano

Zaginął w akcji... trzeba będzie zorganizować jakąś misję ratunkową th_killthatwithfire.gif

Opublikowano

chce ktoś kupić nowe 2 gry na Xbox 360 Pure i Lego Batman :>

Opublikowano
  • Autor

Dobra... po 10 godzinach gry w MW2 moge Wam napisac cos wiecej :kox:

Story mode na srednim poziomie zajal mi 6,5h.

Dzis zaczalem go tluc na Veteranie i jestem na 30%.

* grafika nieznacznie poprawiona, fajny snieg, fajne zamiecie...

* klimat jak zwykle świetny

* strasznie porwana fabula - ale to standard w COD

* niektore misje niesamowicie mi sie podobaja... np. eliminacja ruskow na osiedlu domków jednorodzinnych w US :kox:

* misja w Waszyngtonie [plonacy WhiteHouse] - troche zmarnowany potencjal :wink4:

* to slynne rozstrzelanie cywili na lotnisku bylo w sumie bez rewelacji

* engine juz troche stary... brakuje mi np. lepszego skradania sie [zeby moc schowac sie za kamieniem/drzewem/w krzakach]

* fajnie, ze zrobili cos takiego jak Spec-Ops (chociaz te misje i gwiazdki zalatuja mi Batmanem :) ), szczegolnie w ko-operacji bedzie sie swietnie gralo - jeszcze nie mialem okazji

* jak zwykle od koncowki gry troche wiecej oczekiwalem :polew:

* multiplayera jeszcze nie testowalem, ale na pewno to bedzie sila tej gry

Ogolnie 9/10

Opublikowano

Że tak spytam, skończyłeś całą gierę w 6,5h?? :shocked:

A ktoś już z Was naparzał może w Flashpoint'a ?? Też może być ciekawy :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.