Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No pany - a ja się zaopatrzyłem wczoraj w MW2 i Forze 3 - nie wiedziałem na co się zdecydować, więc wziąłem obie :naughty::kox: W media expert po 150 pln Forza i 165 pln MW2 (bo sprzedają bez VAT'u) jak ktoś potrzebuje :good:

Nie mam się tylko kiedy za nie zabrać, bo lecę w Blazing Angels 2 :polew:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak ktoś lubi klimaty RPG, a nie ma jeszcze Dragon Age'a, to polecam Divinity 2: Ego Dragonis.

Niestety dostępne chyba tylko na PieCa.

Opublikowano

Taaa... widzialem to juz :decayed:

Wczoraj wrocilem z imprezy i po pijaku dokonczylem MW2 na Veteranie :kox:

ja wczoraj zakupiłem ale jeszcze nie rozpakowywuje :)

czekam na TV :)

Kończe FEAR 2

Kino domowe Jamo juz jest wiec efekty zdecydowanie lepsze :)

Opublikowano
Jak ktoś lubi klimaty RPG, a nie ma jeszcze Dragon Age'a, to polecam Divinity 2: Ego Dragonis.
Dragon Age: Początek - wypasiona gierka, w nią łupie ostatno wieczorami. :good:
Opublikowano

Taaa... widzialem to juz :decayed:

Wczoraj wrocilem z imprezy i po pijaku dokonczylem MW2 na Veteranie :kox:

ja wczoraj zakupiłem ale jeszcze nie rozpakowywuje :)

czekam na TV :)

Kończe FEAR 2

Kino domowe Jamo juz jest wiec efekty zdecydowanie lepsze :)

hej co to xza kino masz bo chce cos kupic tylko nie wiem co:(

Opublikowano

Wczoraj wrocilem z imprezy i po pijaku dokonczylem MW2 na Veteranie :kox:

Grasz na X360 padem????

Opublikowano

Taaa... widzialem to juz :decayed:

Wczoraj wrocilem z imprezy i po pijaku dokonczylem MW2 na Veteranie :kox:

ja wczoraj zakupiłem ale jeszcze nie rozpakowywuje :)

czekam na TV :)

Kończe FEAR 2

Kino domowe Jamo juz jest wiec efekty zdecydowanie lepsze :)

hej co to xza kino masz bo chce cos kupic tylko nie wiem co:(

na allegro trafiłem używany zestaw JAMO 406 5 głośników :)

do tego sub JAMO 200

i jakis lipny amplituner panasonic ale to on jest do zmiany

za 1000 zł to nie kłuciłem sie same głosniki i sub warte około 1300 zł

Amplituner poluje na uzywke ONKYO 575 :)

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=814439956 mam dokładnie to :)

Opublikowano

no fajne fajne ja tez cos chce kupic ale nowego i nie za drogiego

Opublikowano

1999 zł w Media Markt jest Yamaha + głosnki Prism Onyx 100 :) bez subwoofera

Opublikowano

Wczoraj wrocilem z imprezy i po pijaku dokonczylem MW2 na Veteranie :kox:

Grasz na X360 padem????

normalne ze padem :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Wczoraj wrocilem z imprezy i po pijaku dokonczylem MW2 na Veteranie :kox:

Grasz na X360 padem????

Sure :cool1:

Opublikowano

Karwa fa - wczoraj już nie mogłem się oprzeć - włączyłem MW2 i wstałem 2 godziny temu :naughty::kox:

Po ostatnim COD'zie w jakiego grałem to ta naprawdę, jak napisał Fly miażdży cyce, genitalia i wszystko inne :polew:

Tymczasowo, że tak powiem muszę się wprawić w FPS i ciacham na najłatwiejszym, ale bajery w tej grze powalają :slina:

Opublikowano
  • Autor

Karwa fa - wczoraj już nie mogłem się oprzeć - włączyłem MW2 i wstałem 2 godziny temu :naughty::kox:

Wstales, czy polozyles sie spac o 5? :polew:

btw, grales offline? bo nie widze zebys gral :)

Opublikowano

Karwa fa - wczoraj już nie mogłem się oprzeć - włączyłem MW2 i wstałem 2 godziny temu :naughty::kox:

Wstales, czy polozyles sie spac o 5? :polew:

btw, grales offline? bo nie widze zebys gral :)

Wstałem z kanapy i się zbierać zacząłem do roboty :naughty: Siadłem do MW2 o 1 w nocy, więc mi chwilkę zeszło :kox:, niestety offline, bo nie mogłem znaleźć kabla, a neta podpiąłem pod lapka.

Opublikowano
  • Autor

Na jakiej jestes misji? Pierwsze nie powalaja... im dluzej grasz, tym jest lepiej :kox:

Opublikowano

Jam na początku - w Brazylii chyba leje w slumsach lamerów :kox::naughty: Teoretycznie to pisałem w tym czasie prace mgr i robiłem projekty na poniedziałek do roboty, więc myślę, że i tak daleko zaszedłem :polew:[br]Dopisany: 16 Listopad 2009, 13:09_________________________________________________Teraz muszę dobrze strzelanie ogarnąć na padzie, bo w GoW2 to jednak jakoś inaczej było :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Jestes w Faveli... powiem Ci, ze to jest najnudniejszy moment tej gry :) - reszta Cie zmiazdzy... :kox:

Waszyngton + WhiteHouse po bombardowaniach, platforma wiertnicza + stare wielkie wiezienie w Rosji, obrona domku w gorach przed najazdem terrorystow :kox:

Sporo tego ;)

Opublikowano

:slina: :slina: :slina: tylko kiedy czas znaleźć na to wszystko :naughty: Powiem szczerze, że jak włączyłem, to byłem już pod wrażeniem :good:

Mam nadzieję, że podobne odczucia będę miał po AC2 :kox:[br]Dopisany: 16 Listopad 2009, 13:23_________________________________________________Fly - a jak jest na weteranie - też można zabić oponenta jednym strzałem, nie waląc w niego całego magazynku?? Zauważyłem, że dość duży realizm na to położyli. Sam szybko giniesz, ale i szybko zabijasz.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.