Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ogladalem juz wczoraj... pewno sie pogra. Na razie czekam na WRC 2010.

Mam nadzieje ,ze nie bedzie crapem :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy oglądał już wczoraj ale do dzisiaj tylko ja wstawiłem :kox:

Czytałem opinie nt WRC 2010 i na prawdę jestem tym zaniepokojny :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jestem coraz bliżej platynki w KILLZONE 2 :naughty: :naughty: :evil: dodam tylko że jest to jedna z 5ciu gier gdzie najtrudniej zdobyć platynke

Top 5 Most Difficult Platinum Trophies to Obtain:

#1 - WipEout HD

#2 - Demon's Souls

#3 - Killzone 2 :evil: :evil: :evil:

#4 - Grand Theft Auto IV

#5 - Street Fighter IV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie w nfs Pro Street :decayed:

Jestem obecnie na Ukrainie, kupilem sobie w centrum handlowym w sklepie agd pare gier na xboxa a w mieszkaniu okazalo sie ze to piraty bo wywala mi biale tlo z logo xboxa :angry: Co za kraj, zeby w sklepie typu media markt kupic pirata :wallbash: Jutro tam wracam po kase, niech se te gry w dupe wsadza- i tak nie mam w co grac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za kraj, zeby w sklepie typu media markt kupic pirata

:shocked: :shocked: :shocked:

a jak to cenowo wygląda ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie łupie w Starcrafta 2 :kox:

Najśmieszniejsze jest to że nigdy wcześniej nie łupałem w RTS :kox: jak już to były bardzo krótkie epizody a tu taka miła niespodzianka :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj mam Mass Effect 2 PL i STALKER: Czyste Niebo. Grał ktoś? Co do STALKERA to podobno najsłabsza część? A Mass E1 mi się podobał, więc dwójka chyba też mi podejdzie? Pytam bo mam za mało miejsca na dysku żeby zainstalować obie gry a usunąć już więcej nie mogę :polew: I jak na złość płytki mi się skończyły więc pozgrywać z dysku też nic nie mogę :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się Stalker podobał aczkolwiek czułem spory niedosyt bo był zbyt krótki :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co moich nabytkow, bylismy w sklepie- od razu nas poznali na dziale i wiedzieli o co chodzi.

Tato mu gada co i jak a on z usmieszkiem na ryju: "niet robotaju, a u nas robotaju" :polew: Zwrotu nie przyjma bo u nich dziala. Tato w smiech i mowi, ze dziala bo blokady nie macie, a on: to na bazarze sciagnij blokade, to ukrainska wersja :wallbash: Siostry znajomy z ukrainy mowil, ze mieszka w europejskiej afryce- chyba nie przesadzal :gwizdanie:

A cenowo grosze, moglem sie domyslic ze to pirat za takie pieniadze- 4 gry lacznie za <100zl w przeliczeniu. Ale glupi nie pomyslalem, ze w takim sklepie pirata dostane :embarrassed::no:

p.s.

Taty znajomy z firmy tlumaczyl nam, ze to po prostu inna wersja xboxa, bo te na wschod maja inny system zapisu gier i dlatego na moim xboxie gry nie chodza- czyli znajomego taty naciagneli i uwierzyl im ;)

Pieniedzy nie zaluje, ale zalosne jest to, ze w takim sklepie piraty sprzedaja :shocked: Ten kraj mnie zadziwia :notworthy:

Kupilem sobie legalnie nielegalne gry, na co mam paragony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2K Games today announced that a playable demo of Mafia II is now available worldwide for PC (Steam), Xbox 360 (Xbox LIVE Marketplace) and PS3 (PlayStation Network). The Mafia II demo invites gamers to dive into the "Buzzsaw" level, where Vito and his buddies, Joe and Henry, are sent to take out a mobster known as "The Fat Man". While the epic game spans two decades, the Buzzsaw demo takes place during the summer of the '50s – a time considered the "Birth of Cool", and with it, rock 'n' roll, hot rods, and rebellious attitudes.

http://www.gamershell.com/news_100398.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy ktos stad gra jeszce w FM3... ale wreszcie wprowadzili rankingi czasow na kazdym torze. Mozna porownywac swoje czasy ze znajomymi i najlepszymi na swiecie. Cholernie mi tego brakowalo :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pograłem troche w mafie II i powiem szczerze, że średnio to widze, spodziewałem się czegoś lepszego, no ale może w full wersji będzie lepiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne odczucie... fajnie się zapowiada ale beż żadnej rewelacji. W fullu pewnie sytuację będzie ratować wczucie w fabułę, demo nie poraża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...