Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kupował ktoś może playstation network card :?:

Jak najlepiej to zrobić :?:

Opublikowano

Prince of persia ktoś upalał ?

A demo Ci się podoba :?:

szukałem i przegapiłem :wallbash: już ściągam :wink4: thx[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2010, 13:28_________________________________________________

Kupował ktoś może playstation network card :?:

Jak najlepiej to zrobić :?:

na pewno są w empiku i na alle, gdzie taniej to sam zapewne wiesz :wink4:
Opublikowano

Jarko zerknij na warszawskie :wink4:

Opublikowano

Na alle mają 100zł card po 99zł.

Znalazłem jakąś stronę gdzie te same karty są za 89zł i dlatego pytam :)

Jarko zerknij na warszawskie :wink4:

A warto :?:

Bo mam tam ignora ustawionego :decayed:

Opublikowano

Na alle mają 100zł card po 99zł.

Znalazłem jakąś stronę gdzie te same karty są za 89zł i dlatego pytam :)

Jarko zerknij na warszawskie :wink4:

A warto :?:

Bo mam tam ignora ustawionego :decayed:

to tak jak ja :polew: :polew:
Opublikowano

Mi sie udało GTA4 wymienić na Heavy Rain. :naughty:

Co prawda miałem juz wcześniej tą gre ale wymieniłem na God of War 3 i nie skonczyłem.

polecam do wymian gametrade.pl

świetna strona dla graczy.

Opublikowano

Właśnie miałem pisać o tym Heavy Rain - bardziej mnie urzekło jak Prince of Persia...

To God of War też mi sie nawet spodobało.

Póki co poluję na Bad Company2 lub COD5.

Czekam już na EndWar( polska wersja :kox: ) i Mirror's Edge :naughty:

Opublikowano

jarko w media markt była ciekawa promocja 2 gry w cenie 1 był bad company w ofercie ale czy to aktualne to nie wiem a co do mirror's edge to dobra gra, ale krótka chyba ze jestes trophy hunter, wtedy długa droga do platyny(PS3) :decayed: mimo wszystko polecam :good: to była moja druga gra na ps3

Opublikowano

No jest promocja w MM 89zł na gry z EA. Lub tu www.3kropki.pl troszkę drożej.

Segregator10-4_kopia.jpg?1275162694

Dragon Age: Początek

Battlefield: Bad Company 2

Dante’s Inferno

Skate 3

2010 FIFA World Cup South Africa

NBA Live 10

Wszystkie gry na PlayStation 3.

A PS3 za 999zł

Nawet kąśliwe tytuły tych gier.

Jarko ja własnie kupiłem COD MW2 za 90zł- zadymiste jest. Nie żałuje.

Opublikowano

Z jakiego miesiąca i miasta jest ta gazetka MM? bo interesi mnie ten PS3 za 1k zł, ale w moim mieście soniacza nie ma :wallbash:

Opublikowano

Panowie - a testował już ktoś z Was Prince of Persi: The Forgotten Sands?? Może byc ciekawa propozycja dla pasjonatów AC i ACII, a wiem, że ich Tu nie brakowało :kox:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2010, 08:08_________________________________________________Poza tym, co możecie zaproponować z nowości na X'a360? Myślałem ostatnio o nabyciu Red Dead Redemption

Opublikowano

Właśnie miałem pisać o tym Heavy Rain - bardziej mnie urzekło jak Prince of Persia...

To God of War też mi sie nawet spodobało.

Póki co poluję na Bad Company2 lub COD5.

Czekam już na EndWar( polska wersja :kox: ) i Mirror's Edge :naughty:

Mirror powinien Ci się spodobać - fajna gierka :good:

Poza tym reszta tytułów też koks :)

Opublikowano

@SebaMC

Nie wiem z jakiego miasta ale myślałem że to jest obojętne i wszędzie mają to samo ?

Znalazłem to z 10 dni temu i sobie zapisałem. Teraz jak sie wchodzi na stronę MM to już jest nowa gazetka.

Ale rozmawiałem z kolegą i u nas w mieście są EuroRtvAGD i media expert i mówił że właśnie widział też PS3 za 999zł.

Z tym że sprawdzam teraz na necie i nie ma tego. Dziwna sprawa.

Edit:

dodam jeszcze ze w dniu dziecka wszedzie były podwyżki cen !

Opublikowano

Aha, dzięki, bo 1k zł to taka dosyć rozsądna cena za PS3 ;) Co do gier to dalej nawalam w GTA EFLC bo IV przeszedłem już 3 razy :good:

Co do takich mniejszych gierek to grał ktoś z Was w team fortress 2? taka strzelanka od Valve, można to kupić z half life'm 2 i kilkoma innymi gierkami w takim boxie o nazwie 'Orange Box' za 50 zł~. Grafika troszeczke animowana, ale gra się na prawdę przyjemnie, polecam każdemu, kto lubi się odprężyć przy strzelance :evil:

Również gram w Lineage II, może ktoś z Was kojarzy, podobne jest to do Wow'a etc. mnie wciągnęło na jakieś 4-5 lat z większymi i mniejszymi przerwami :D .

Opublikowano

Ja ostatnio pogrywam w Stalkera: Zew Prypeci i oczekuję na Fallouta New Vegas :wink4:

Opublikowano

..oczekuję na Fallouta New Vegas :wink4:

Uwielbiam ten Stimpakowy klimacik :naughty::slina:

Opublikowano

Ostatnio dorwałem od kumpla TIGER WOODS PGA TOUR 10; Fajnie się z kimś gra na dwa pady, ale samemu w to grać to jakaś masakra :wink4:

Opublikowano

ja dorwałem własnie UFC 2009, wymieniłem za killzone2. Nie zła nawalanka tylko szkoda ze nie ma Pudziana :)

Też uwielbiam klimat Fallout3, ale chyba ją wymienie na gametrade i poszukam wersji GOTY. Szkoda tylko że wydawca polski partolił robotę i nie ma trofeów.

Opublikowano

ja tam już wyczekuję na kolejnego assassina :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.