Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dorzuciłem nowe screeny z TDU2 :kox:

http://www.a4-klub.pl/smf/tdu2_test_drive_unlimited_2-t120758.0.html;msg1610239#msg1610239[br]Dopisany: 20 Maj 2010, 12:49_________________________________________________[br]

EDIT

http://www.psu.com/forums/showthread.php?t=202312 :slina::kox:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jakoś mnie to TDU2 nie przekonuje. Nie wiem po co zrobili ten element z imprezowaniem, uieraniem się i kupowaniem mieszkania. To jakieś simsy mają być czy co? :thumbdown:

A co do GT5 to co wy się tak usraliście na te zniszczenia. Pewnie będą w finalnym produkcie a nawet jeśli nie to co z tego. Chcecie się ścigać czy rozwalać samochód?

Opublikowano

Ten element jest bo ludzkość się domagałą tego. Od Ciebie będzie zależeć czy będziesz bujał się po imprezkach czy ścigał się, eksplorował wyspę, robił handelki itd.

Odośnie zniszczeń w GT to nie chodzi o nie same, tylko o bezkarność w rozpychaniu się. Do tej pory w GT można było opierać się o przeciwników, wypychać ich poza tor oczywiście beż żadnych konsekwencji. To była jedna ze strategii wyścigowych :>

Opublikowano

Właśnie , mozna z pełnej piz*y przywalić komus na winklu w tyłek wypychając go poza tor , samemu z niego nie wypadając gdyż energie pochłonie przeciwnik. dla mnie to była kupa :thumbdown:

W forzie by to nie przeszło :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Olać GT5, jak jest Colin McRae: Dirt 2, jeszcze teraz mi kolega przyniósł NFS shift i Buzzz z bezprzewodowymi buzzerami :D

Nie wiem już w co grać :D a w kolejce czeka jeszcze Just Caust 2, God of War 3.

Ps3 to cud miód i orzeszki, nie dam złego słowa powiedzieć bo grafika wymiata, proszę sobie włączyć U2 albo HR czy GOW3.

Opublikowano
  • Autor

Grafika i tu i tu jest porownywalna :)

Ja od paru dni niesamowicie jaram sie mega wyjebem jakim jest ALAN WAKE :kox:

A jutro... RED DEAD REDEMPTION! :slina::evil:

Opublikowano

http://grrr.pl/2010/05/20/alien-vs-predator-redemption-fanowska-ekranizacja-za-500-dolarow/

Fan alien&predator nagrał ciekawy filmik i zmieścił sie w 500$

Warto obejrzeć - jak ktoś tylko lubi te klimaty.

A podobno gra alien&predator na konsole jest doje%##na.

Grał ktoś ?

Opublikowano

A ja właśnie mam przerwe na kolacyjke od MotorStorma Pacific Rift... :)

A może ktoś ma do sprzedania taki bajer jak FragFX V2 ???

Opublikowano

Grafika i tu i tu jest porownywalna :)

Ja od paru dni niesamowicie jaram sie mega wyjebem jakim jest ALAN WAKE :kox:

A jutro... RED DEAD REDEMPTION! :slina::evil:

ja wlasnie ujezdzam red dead redemption ... :decayed:

Opublikowano

Grafika i tu i tu jest porownywalna :)

Ja od paru dni niesamowicie jaram sie mega wyjebem jakim jest ALAN WAKE :kox:

A jutro... RED DEAD REDEMPTION! :slina::evil:

ja wlasnie ujezdzam red dead redemption ... :decayed:

a ja myślałem że małżonkę :polew:
Opublikowano

Grafika i tu i tu jest porownywalna :)

Ja od paru dni niesamowicie jaram sie mega wyjebem jakim jest ALAN WAKE :kox:

A jutro... RED DEAD REDEMPTION! :slina::evil:

ja wlasnie ujezdzam red dead redemption ... :decayed:

No a ja czekam aż na PC wejdzie :disgust:

Opublikowano
  • Autor

Po 2-3h gry... stwierdzam, ze gra zacna... ale LIBERTY CITY to jednak LIBERTY CITY :rolleyes:

Opublikowano

No tak ale optymalizacja tych 2 zacnych dodatków (EFLC) na PC jest po prostu żenująca :wallbash: kto widział, żeby normalnie gra robiła 50 fps'ów a nagle spadało do 25 i tak ciągle (oczywiście na prawie full detalach...) :disgust:

Opublikowano

Starsi gracze pewnie pamiętają Alien Breed'a z Amigi :kox: teraz szykuje się remake :evil:

Opublikowano

Starsi gracze pewnie pamiętają Alien Breed'a z Amigi :kox: teraz szykuje się remake :evil:

pamiętam pamiętam , za***isty tytuł , bede musial zabrać bratu PS3 :decayed:

Opublikowano

Mirror's Edge grał ktoś :?:

Nawet mi się spodobała demówka i zastanawiam się nad zakupem :mysli:

Mój nowy nabytek to Tom Clancy's EndWar - czekam na przesyłkę :kox:

Opublikowano

Prince of persia ktoś upalał ?

Opublikowano

ja z doskoku męcze nfs shift[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2010, 23:24_________________________________________________raz grałe w forze ale też jest klasa gierka zapaliłem się xboxa :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Prince of persia ktoś upalał ?

A demo Ci się podoba :?:

Opublikowano

Ja moge sprzedac Motorstorma Pacific Rift za 50 zł na PS3

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.