Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a to ciekawe bo jakies 2-3 godziny temu nie dało się zalogować

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tylko że ja nie pamiętam hasła i tak samo hasła na pocztę gdzie się wtedy logowałem bo używam inną pocztę także jestem w :dziura::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Tylko że ja nie pamiętam hasła i tak samo hasło na pocztę gdzie się wtedy logowałem także jestem w :dziura::polew: :polew: :polew:

:gwizdanie: :gwizdanie: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

No i co teraz karwa :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Tylko że ja nie pamiętam hasła i tak samo hasła na pocztę gdzie się wtedy logowałem bo używam inną pocztę także jestem w :dziura::polew: :polew: :polew:

hm... a co to za konto pocztowe? sprobuj odzyskac dostep do niego.

Opublikowano

good luck :polew:

Opublikowano

Pablo już ogarnął :cool1::kox:

Opublikowano

Tylko że ja nie pamiętam hasła i tak samo hasła na pocztę gdzie się wtedy logowałem bo używam inną pocztę także jestem w :dziura::polew: :polew: :polew:

hm... a co to za konto pocztowe? sprobuj odzyskac dostep do niego.

Nie nie chodziło mi Flyer o to że jak byś zapomniał hasła na psn to masz je na poczcie gdzie wtedy wpisywałeś maila tylko że ja ta pocztę już od ponad roku nie używam a tym bardziej nie pamiętam hasło do niej ale uj z tym bo :przebiegly: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Się udało i mam znajomych!!!!! :dance: :dance: :dance: :dance: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 15 Maj 2011, 21:38_________________________________________________

Pablo już ogarnął :cool1::kox:

Wyprzedziłeś mnie :decayed:

Opublikowano

piękna chwila w hoooj

cry-32553712885.jpeg

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

to ja na szybko lookne zaktualizuje sobie trofea ;d :naughty:

Opublikowano

to ja na szybko lookne zaktualizuje sobie trofea ;d :naughty:

Zobacz na mój profil w GT5 :naughty:

W końcu mogę już przejść wyścig formułą bo miałem kilka samochodów udostępnionych w sieci i nie miałem jak nimi jeździć :kox:

Opublikowano

ja nie pamiętam kiedy odpalałem GT5, burnouta paradise w 2 dni rozpracowałem całego (offline), w rdr też pykam, a dziś odpaliłem ARMY of TWO 40th i ide kimać bo rano work :kwasny:

Opublikowano

No właśnie panowie bo mi temat podsunął Insane Infinity co z tym gratisem bo słyszałem że grę jakąś mają dać :?:

Opublikowano

No właśnie panowie bo mi temat podsunął Insane Infinity co z tym gratisem bo słyszałem że grę jakąś mają dać :?:

to będą te z PS Store

czyli na poziomie tetrisa,kółka i krzyżyk,sapera :polew:

Opublikowano

No właśnie panowie bo mi temat podsunął Insane Infinity co z tym gratisem bo słyszałem że grę jakąś mają dać :?:

to będą te z PS Store

czyli na poziomie tetrisa,kółka i krzyżyk,sapera :polew:

Słyszałem że mają dać Uncharted 2 pełną :gwizdanie:

Opublikowano

Słyszałem że mają dać Uncharted 2 pełną :gwizdanie:

fajnie byłoby bo grałem na pożyczonym egzemplarzu a gra jest KOX :good:

Opublikowano

Słyszałem że mają dać Uncharted 2 pełną :gwizdanie:

fajnie byłoby bo grałem na pożyczonym egzemplarzu a gra jest KOX :good:

To była pierwsza gra którą przeszedłem na PS3 :kox:

Opublikowano

DIRT 2 rulezzzzz :naughty:

Opublikowano

DIRT 2 rulezzzzz :naughty:

:punk:[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 06:38_________________________________________________Ja w weekend podbijałem Gamescore w AC2 , mam 890pkt , zostało jeszcze 110 :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.