Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zrozumiałem Dawidku i odpowiedziałem :rolleyes:

Różni się zawartością i pewnie niczym więcej :wink4:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A ja od wczoraj męczę Wiedźmina 2 :cool1: jest cud miód i orzeszki :evil:

:good: :good: :kox:[br]Dopisany: 18 Maj 2011, 08:40_________________________________________________

No coz... do zobaczenia za miesiac Panowie :kox: :kox: :kox:

snc01308h.jpg

Daj recenzję :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Daj recenzję :naughty: :naughty:

Ogolnie pogralem 4h wczoraj. Zostalem detektywem i skonczylem 5 spraw :decayed:

Swietna muzyka, dzwieki, bardzo fajny klimat. Animacja twarzy taka jak miala byc, czyli bdb. Grafika spoko. Fajnie sie rozwiazuje sprawy, ale... ludzie klamia w bardzo podobny sposob i staje sie to troche "nudne". Najbardziej zaskoczylo mnie to, ze po 4h gry mam juz prawie 6 spraw zrobionych, a lacznie jest 21 tylko... chyba, ze kazda nastepna bedzie coraz dluzsza i rozbudowana (tak moze byc).

Jak na razie troche brakuje mi klimatu z GTA4, tam dzialo sie chyba wiecej poza glownym watkiem gry, tu rozwiazuje sprawy i tyle. Czasem odbieram wezwania do rabunkow, bojek, czy strzelanin... ale przez 4h pewnie malo widzialem.

Ogolnie wrazenia bardzo dobre, zreszta to Rockstar, wiec wiadomo jakiego poziomu mozna oczekiwac.

Opublikowano

Spoko.. :good:

Opublikowano

SC : Conviction skończony , moge polecić :good:

Opublikowano

A tak w ogóle to Mortal to Mortal :kox: :kox:

Jak nie wjebię w niego platyny to niech mnie kule biją :polew: :polew:

i kupuję xboxa :bag:

Opublikowano

i kupuję xboxa :bag:

na Ciemną stronę mocy przejdziesz ?? :polew: :polew:

Opublikowano

haha Jutro W MM...kurna czemu Fani X-klocka mają to wcześniej?? czy Pirat??

a czy to pudelko wyglada jak pirat?

Zdziwiłbyś się w jakich pudełkach sprzedają piraty na giełdzie :gwizdanie:

Też się zdziwiłem jak zobaczyłem taką kolekcję u kumpla.[br]Dopisany: 18 Maj 2011, 13:00_________________________________________________

A tak w ogóle to Mortal to Mortal :kox: :kox:

Jak nie wjebię w niego platyny to niech mnie kule biją :polew: :polew:

i kupuję xboxa :bag:

Nawet się nie waż kupować :decayed:

Opublikowano

Maskal smiejesz sie z platyny w terminatorze...

A chociaz zrobiłeś ? Przeciez masz ps3.

Opublikowano

Mnie śmieszy platynowanie cienkich gierek tylko po to, by pucharek wpadł :cool1:;)

Opublikowano

Mnie śmieszy platynowanie cienkich gierek tylko po to, by pucharek wpadł :cool1:;)

Mnie to nie śmieszy ale zgadzam się.. Po prostu pucharek..

Ale prawdziwy fun jest z gier bardziej wymagających. :)

No i jaki lans na mieście :naughty: :naughty:

np. Platyna w Deamon Souls :naughty: :naughty: czy nawet Mortal Kombat (ponad 400godzin do ogrania :gwizdanie:)

Ps. Chociaż tak sobie czasem myślę, żeby te gry w których już coś mam ale w części dokończyć na maxa..

Ale są tytuły w które grałem, ale ich nie przeboleje.. :P

np. Władca pierścieni Bitwa o śródziemie :wallbash:

Opublikowano

Prawdziwa platyna to jest za zrobienie w GT5 :kox:

Coraz bliżej mam do niej :)

Opublikowano
  • Autor

Rozumiem palowanie sie nad jakas platyna w dobrej grze jaka jest GT5... ale palowanie sie nad plytna w jakims smieciu - szkoda czasu, NOLIFE.

Opublikowano

No takie rozumiem, to jest duma mieć coś takiego zrobione i nijak się ma do platynki w jakimś prostym szrocie. W statystykach za to jest to samo i dlatego ludzie je napyerdalayą :naughty::cool1:

Opublikowano

Maskal smiejesz sie z platyny w terminatorze...

A chociaz zrobiłeś ? Przeciez masz ps3.

ja PS3 nie odpalałem z 1,5 roku , nie mam potrzeby

Mnie śmieszy platynowanie cienkich gierek tylko po to, by pucharek wpadł :cool1:;)

dokładnie , dla mnie strata czasu :thumbdown:

[br]Dopisany: 18 Maj 2011, 14:00_________________________________________________W tej chwili podbijam sobie GS w SplinterCell-a , pobocznymi misjami :good:

Opublikowano

NO LIFE, NO LIFE, bo ktoś ma platynę w Terminatorze - so what ? :)

Zbyt łatwo wrzucacie wszystko do jednego wora..

Ale przyczajcie tych gości :polew: :polew:

Nawet nie chce wiedzieć jaki jest ich plan dnia :kox: :kox:

duck360 - http://pl.ps3heroes.com/hero/duck360

Hakoom - http://pl.ps3heroes.com/hero/Hakoom

:decayed:

Opublikowano

Tak jest, tak jest - kupiłem bioshock'a :dance: :drool: :dance:

Tylko coś mi za łatwo poszło :mysli:

Opublikowano

Tak jest, tak jest - kupiłem bioshock'a :dance: :drool: :dance:

Tylko coś mi za łatwo poszło :mysli:

Wczuj się w klimat :decayed:

Kupiłes jedynkę czy dwójkę ?

Opublikowano

Tylko coś mi za łatwo poszło :mysli:

z czym ci łatwo poszło ??? z kupnem czy przejsciem gry ?? :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 18 Maj 2011, 15:38_________________________________________________

:shocked: :shocked: :shocked:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.