Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chcesz sprzedać :?:

Widziałem oferty coś koło 40zł z kw i na takie też chce czekać :)

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja nie mam ale na gametrade używka za 41.50 (z kosztami wysyłki)

Opublikowano

Alan Wake

Opublikowano

Alan Wake

Notch Johnson

z9318801Q,Nagi-patrol.jpg

Opublikowano

przegrałem :decayed:

Opublikowano

przegrałem :decayed:

:decayed:

Electronic Arts i jeszcze jeden gigant mają już podobno nowego Xboxa :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Electronic Arts i jeszcze jeden gigant mają już podobno nowego Xboxa :naughty: :naughty: :naughty:

Da rade go przerobić ?? :mysli:

:bag:

Opublikowano

Na bank :bag:

Opublikowano
:jerk: :jerk: :jerk:
Opublikowano

Nikt z Was nie gra w Mortala ?

ku*** wczoraj do 01:00 w nocy katowałem, żeby natrzaskać Shao Kahnowi w Story Mode .. :kox:

ustawiłem sobi poduszki pod kaloryferem bo wiedziałem, że Pad będzie latał :polew:

Opublikowano
:polew: :polew: ty to jesteś nerwowy Nosfer
Opublikowano

Ale jak mu po godzinie natrzaskałem to płakał jak dziecko..

Opublikowano

Nikt z Was nie gra w Mortala ?

ja juz prawie gram , kupiłem dwa razy ale jakąś chójową wersje której nie mogłem rozpakowac , błedy jakies miała.

Wczoraj kupiłem trzecią , wszystko jest ok tylko płyty mi sie skończyły i musze naginać do Saturna w Jankach :confused4:

Opublikowano

komu..Pad dostał lanie czy kaloryfer czy poducha?? :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Nikt z Was nie gra w Mortala ?

ja juz prawie gram , kupiłem dwa razy ale jakąś chójową wersje której nie mogłem rozpakowac , błedy jakies miała.

Wczoraj kupiłem trzecią , wszystko jest ok tylko płyty mi sie skończyły i musze naginać do Saturna w Jankach :confused4:

A Cię palnę :evil:

Opublikowano

A Cię palnę :evil:

za co znowu ???

Opublikowano

A Cię palnę :evil:

za co znowu ???

Hehehe :D

ja juz prawie gram , kupiłem dwa razy ale jakąś chójową wersje której nie mogłem rozpakowac , błedy jakies miała.

Wczoraj kupiłem trzecią , wszystko jest ok tylko płyty mi sie skończyły i musze naginać do Saturna w Jankach

:kox:

Opublikowano

ja juz prawie gram , kupiłem dwa razy ale jakąś chójową wersje której nie mogłem rozpakowac , błedy jakies miała.

Wczoraj kupiłem trzecią , wszystko jest ok tylko płyty mi sie skończyły i musze naginać do Saturna w Jankach

:kox:

a myslisz ze mnie to juz nie wk...rwia ???

najgorsze jest to ze w tej cygańskiej wsi pt. G.M. nie ma odpowiednich "nośników" :thumbdown:

Opublikowano

ja juz prawie gram , kupiłem dwa razy ale jakąś chójową wersje której nie mogłem rozpakowac , błedy jakies miała.

Wczoraj kupiłem trzecią , wszystko jest ok tylko płyty mi sie skończyły i musze naginać do Saturna w Jankach

:kox:

a myslisz ze mnie to juz nie wk...rwia ???

najgorsze jest to ze w tej cygańskiej wsi pt. G.M. nie ma odpowiednich "nośników" :thumbdown:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

A może masz tam sklep gdzie mogę kupić Epidian 53 + utw. Z1?

Opublikowano

ja juz prawie gram , kupiłem dwa razy ale jakąś chójową wersje której nie mogłem rozpakowac , błedy jakies miała.

Wczoraj kupiłem trzecią , wszystko jest ok tylko płyty mi sie skończyły i musze naginać do Saturna w Jankach

:kox:

a myslisz ze mnie to juz nie wk...rwia ???

najgorsze jest to ze w tej cygańskiej wsi pt. G.M. nie ma odpowiednich "nośników" :thumbdown:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

A może masz tam sklep gdzie mogę kupić Epidian 53 + utw. Z1?

a nie masz zadnej castoramy/Leroya pod ręką ????

mam taki sklep w Grodzisku i dzisiaj tam bede - moge spytać :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.