Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Do ciekawych tytułów poza tymi, które wymieniłeś(iście) dodałbym jeszcze:

BioShock: Infinite (PS3, Xbox 360, PC)

Prototype 2 (PS3, Xbox 360, PC)

Prey 2 (PS3, Xbox 360, PC)

Rage (PS3, Xbox 360, PC)

Resident Evil 6 (PS3, 360) - nieoficjalnie!

Dead Island (PS3, Xbox 360, PC)

Serious Sam 3: BFE (PS3, Xbox 360, PC)

Silent Hill: Downpour (PS3, Xbox 360)

Ratchet & Clank: All 4 One (PS3)

Resistance 3 (PS3)

Hitman: Absolution (PS3, Xbox 360, PC)

Rayman Origins (PS3, Xbox 360, PC, Wii)

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 348,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Assassyna, Unchartera i Bioshocka kupię nówki - to moje wydatki na ten rok :decayed:

Pozostałe tytuły to raczej używki w 2012, chociaż najpierw... Widzę nowy Batman, a jeszcze aktualnego nie mam... Far Cry 3 ma wyjść a dwójka na półce nie ruszona leży... Nie ma czasu na granie :kwasny:

A jeszcze to Call of Juarez mnie kusi od jakiegoś czasu :rolleyes:

Opublikowano

Ja pierwszego Batmana też jeszcze nie ruszyłem :bag:

A jeszcze Portal2, Mortala muszę skończuć, Dead Space`a wymaksować troszku i za Dead Space 2 się zabrać.. :bag:

Opublikowano

Tak, już drugą część upalam i jest kozak :good:

wczoraj kupiłem , fajnie sie jezdzi :good:

Opublikowano

Jak się wkręcisz to wydaje mi się że lepsza dwójka...

Ale i tak dalej są upierdliwe trasy :rolleyes:

A trochę za mało prawdziwego collina :gwizdanie:

Opublikowano

Resident Evil 6 (PS3, 360) - nieoficjalnie!

podobno akcja ma wrócić z powrotem do Racoon City gdzieś miedzy cześć 2 a 3 :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

bedzie łogień :kox: :kox: :kox: :kox:

Jak się wkręcisz to wydaje mi się że lepsza dwójka...

no tylko troche pograłem i zdecydowanie dwójka lepsza niz pierwsza część :good:

Ale i tak dalej są upierdliwe trasy :rolleyes:

A trochę za mało prawdziwego collina :gwizdanie:

ja wole szoł :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

szoł must goł on :kox:

Opublikowano

Ciekawe jaki będzie nowy Driver :mysli: na filmach wygląda nieźle.

Opublikowano

Szkoda ze nie zrobią drugiej części GRID-a , to byłby kozak :kox: :kox: :kox: :kox:

za***iście sie jezdzi , model bajka :good: :good: :good:

Opublikowano

Małe nieznane studio - nowa technologia.. Face Capture.. :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Niech mi ktoś powie, że zaraz jakiś gigant tego nie kupi... :cool1:

Opublikowano

Małe nieznane studio - nowa technologia.. Face Capture.. :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Niech mi ktoś powie, że zaraz jakiś gigant tego nie kupi... :cool1:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

takie coś w LA NOIRE jest i...powiem że Miazga

Opublikowano

takie coś w LA NOIRE jest i...powiem że Miazga

L.A. Noire jest inna technologia..

Opublikowano

ale Podobna.. też innowacyjna

Opublikowano

Szkoda ze nie zrobią drugiej części GRID-a

Race Driver: GRID 2 trafi do sklepów w 2012 roku. Takie rozwiązanie ma wyeliminować konflikt między DIRT'em i GRID'em i będzie kontynuowane w przyszłości.

Opublikowano

Race Driver: GRID 2 trafi do sklepów w 2012 roku.

:jerk: :jerk: :jerk:

ciąłeś w jedynke ???

Opublikowano

Kurde, im dłużej gram w dirt 2 tym bardziej :jerk::kox:

Malezja, Chiny :slina:

A to dopiero początek :kox:

Opublikowano

Kurde, im dłużej gram w dirt 2 tym bardziej :jerk::kox:

Malezja, Chiny :slina:

A to dopiero początek :kox:

a powiedz mi jeszcze na jakim stopniu trudności ?? :naughty: :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

Mi zostało w dirt2 do zrobienia trofea online.

Może potniemy razem ?

Tylko musze odebrac gre od kumpla

Opublikowano

Hmmm.. może tego Dirta też sobie wezmę.. Skoro tak zachwalacie..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.