Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

koledzy mam kolejne pytanie bo właśnie nie sprecyzowałem ostatnio swojego pytania jakie gry polecacie takie przygodowe co sie skacze zwiedza nie leje po mordach ;) ale na x-boxa :) a drugie pytanie majac liveboxa neostrade jak podłączyć x boxa do netu ? mam x-a już ponad rok a jeszcze nigdy go nie podłączałem i w sumie nie wiem po co ale moja by sobie przynajmniej w demo gierki sobie pościąga :)

zabiles mnie :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

1. kupic kabel bezprzewodowy

164ece40682b4547fdc477457b48a677.jpg

:naughty: :naughty: :naughty:

cos w ten deseń , ja mam podobny tylko z czarną obudową :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. kupic kabel bezprzewodowy

164ece40682b4547fdc477457b48a677.jpg

:naughty: :naughty: :naughty:

cos w ten deseń , ja mam podobny tylko z czarną obudową :decayed:

Tyyy, a jaki to ma zasięg? bo mam też z czarną obudową ale coś mi nie działa :disgust::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak panie i panowie, dzieci i młodzieży. Po ponad półtora miesięcznej przerwie, PlayStation Store wraca do świata żywych. Można pobrać już pierwszy rzut zawartości (później wrzucimy listę co nowego), tylko uprzedzam, wszystko działa bardzo wolno. Większość użytkowników rzuciło się na raz i serwery Sony odczuwają małe przeciążenie. Co ponadto?

Jak mówi wpis na oficjalnym blogu PlayStation, program Welcome Back wystartuje ciut później (możliwe, że nawet dziś). Sony musi przetestować działanie sklepu i przygotować go na masowe ściąganie całej zawartości, więc prosi się o cierpliwość i braki bluzgów. Testowanie zajmuje. Cała zaległa zawartość pojawi się w sklepie w przeciągu kilku dni i będzie wrzucana gigantycznymi paczkami. A teraz, zapraszam do sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox: ciekawe ile na raz konsol trzeba odpalić żeby to uruchomić :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To materiał promocyjny, nie gameplay ;)

Na PC coś takiego było by możliwe do przeliczenia w czasie rzeczywistym, ale co ja Wam będę smaka robił :sarcastic:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa wam już PS Store :?:

To prawda by móc ściągnąć darmowe gry trzeba mieć jakieś konto psplus założone bo coś tam mi insane infinity wspomniał :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darmowe gry mają być dla wszystkich co mieli konto przed awarią.

A ci co mieli tą droższą opcje wykupioną - będą mogli korzystać z niej dłużej.

Tak to w skrócie wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ach czyli dla tych szarych ludzi co nie mieli konta na PS store plus to d*pa blada....echh wiedziałem że tak będzie :wallbash: BTW samo konto na PS store mam ale nie te PLUS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie, będziecie mogli sobie ściągnąć te gry, jak sie pojawi 'WELCOME BACK' a narazie go nie ma więc, musicie jeszcze wytrzymac.

" Wygląda na to, że Sony tym razem dotrzyma daną obietnicę, bowiem dziś w nocy japoński gigant uruchomił w końcu usługę PS Store, choć całość wciąż nie działa jeszcze tak, jakbyśmy tego chcieli.

Z informacji jakie pojawiają się w Sieci wynika, że część graczy może już zalogować się do sklepiku, a część wciąż ma z tym problemy. Czasami trzeba wykonać kilkanaście prób by operacja się udała, ale cieszy fakt, że coś się w końcu ruszyło w tym temacie.

W chwili obecnej nie działa jednak jeszcze usługa "Welcome Back", dzięki której w ramach zadośćuczynienia gracze będą mogli pobrać dwie gry za darmo. Wszystko zmieni się najprawdopodobniej w najbliższych godzinach, bowiem Sony cały czas nad tym pracuje. Przypominam również, że możemy się teraz przygotować na częstsze aktualizacje, gdyż sklepik ma sporo do nadrobienia. Kolejna pojawi się najprawdopodobniej już jutro. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, nie trzeba mieć wykupionego konta PLUS.

Wszyscy, otrzymają 30 dniowy darmowy dostęp do PS+ oraz dwie do wyboru z następujących gier na PS3 i dwie na PSP do pobrania za darmo.

Europejski PSS:

LittleBigPlanet

Infamous

Wipeout HD/Fury

Ratchet and Clank: Quest for Booty

Dead Nation

LittleBigPlanet (PSP)

ModNation (PSP)

Pursuit Force (PSP)

Killzone Liberation (PSP)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

japoński gigant

po takim blamażu nie powinni juz ich/się tak nazywać/tytułować :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa wam już PS Store :?:

To prawda by móc ściągnąć darmowe gry trzeba mieć jakieś konto psplus założone bo coś tam mi insane infinity wspomniał :mysli:

Kilka stron wcześniej o wszystkim napisałem.. A Insane jak zwykle bredzi...

ach czyli dla tych szarych ludzi co nie mieli konta na PS store plus to pupa blada....echh wiedziałem że tak będzie :wallbash: BTW samo konto na PS store mam ale nie te PLUS

O.. A nie mówiłem.. :gwizdanie:

Ps. Mi PsStore działa, ale serwery są wyraźnie przeciążone..

Wymienialiście już dyski w PS3 ? - muszę u siebie zrobić ten zabieg... (możecie polecić jakiś konkretny dysk 2,5" 5400, 250GB, chache >8mb, ATA 150, )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OT - a slyszeliscie, ze z SonyPictures.com wycieklo milion hasel do kont userow ? :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OT - a slyszeliscie, ze z SonyPictures.com wycieklo milion hasel do kont userow ? :polew: :polew: :polew:

:P Jaki milion ? :blink:

Dzisiaj słyszałem, że raptem kilkanaście tysięcy, bo hakerzy nie mieli sprzętu, żeby pomieścić więcej :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OT - a slyszeliscie, ze z SonyPictures.com wycieklo milion hasel do kont userow ? :polew: :polew: :polew:

:P Jaki milion ? :blink:

Dzisiaj słyszałem, że raptem kilkanaście tysięcy, bo hakerzy nie mieli sprzętu, żeby pomieścić więcej :polew: :polew:

mieli pena 1GB :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...