Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A zauważyliście, że grupy hakerskie w ten sposób odkryły szansę na sławę i nagle włamania na wielką skalę zrobiły się popularne :mysli: ~ nie śmieszne.. [br]Dopisany: 03 Czerwiec 2011, 09:30_________________________________________________

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 349,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

OT - a slyszeliscie, ze z SonyPictures.com wycieklo milion hasel do kont userow ? :polew: :polew: :polew:

:P Jaki milion ? :blink:

Dzisiaj słyszałem, że raptem kilkanaście tysięcy, bo hakerzy nie mieli sprzętu, żeby pomieścić więcej :polew: :polew:

http://interaktywnie.com/biznes/newsy/bezpieczenstwo/kolejny-atak-na-sony-juz-czwarty-20467

Opublikowano

no ja tez juz gram :decayed:

dsc00048hi.jpg

Opublikowano

WELCOME BACK PSN store :D jeeeee :gwizdanie: :gwizdanie: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

WELCOME BACK PSN store :D jeeeee :gwizdanie: :gwizdanie: :kox: :kox: :kox:

Jest :?:

Już sprawdzam.[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2011, 16:57_________________________________________________Potwierdzam :kox: :kox: :kox:

Na pewno In Famous ściągnę ale mam dylemat czy Dead Nation czy WipeOut ściągnąć jako drugą grę bo reszta kicha :mysli:

Opublikowano

Dead Nation jest bardzo fajna - Wiped nie grałem.

Opublikowano

Ja zassałem Dead Nation i Little Big Planet. Wipeout sredni- kiedys kupilem na PSS

Opublikowano

Ok zassam Dead Nation :)

Opublikowano

no ja tez juz gram :decayed:

dsc00048hi.jpg

I jak? :kox:

Opublikowano

typowy Arcade ...szału nie ma..ale może być :D

Opublikowano

no ja tez juz gram :decayed:

dsc00048hi.jpg

I jak? :kox:

mission pack do DIRT2 :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

ale jak najbardziej OK :good: :good: :good:

Opublikowano

dokładnie takie DLC :wink4:

Opublikowano

mission pack do DIRT2 :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

ale jak najbardziej OK :good: :good: :good:

W dwójkę nie grałem, tylko w 1, póki co steam mi nie działa, także d*pa z grania :disgust:

Opublikowano

Działa PSS i zasysania co niemiara.

Wcześniej już kupiłem Ac2 ale dopiero teraz moge ściągnąć - 7Gb :/

A z tych darmowych to biore LBP i Wipeout bo reszte mam.

W dodatku dla tych co mieli konto+ jest sporo gratisów.

np. burnout paradise z dodatkami.

Jest też gratisowa gra streets rage2 - grafika jak z commodore a gra to taka nawalanka jak ze starych automatów. Ale trofea są :kox:

Opublikowano
:polew: :polew: ja InFamous zassałem i burnout'a... :kox: :kox:
Opublikowano

Działa PSS i zasysania co niemiara.

Wcześniej już kupiłem Ac2 ale dopiero teraz moge ściągnąć - 7Gb :/

A z tych darmowych to biore LBP i Wipeout bo reszte mam.

W dodatku dla tych co mieli konto+ jest sporo gratisów.

np. burnout paradise z dodatkami.

Jest też gratisowa gra streets rage2 - grafika jak z commodore a gra to taka nawalanka jak ze starych automatów. Ale trofea są :kox:

:decayed: karwa tez sie zdziwiem jak trofea zaczęły wpadać :decayed:

ale w burnout paradise to trofea lecą jedno za drugim :naughty:

karwa pokazywały mi się darmowe gry do ściągnięcia a teraz ich nie ma wogóle :disgust:

ktoś ma podobny problem?

problem występuje od momentu jak upgrade do + ściągnąłem

Opublikowano

Już przed chwilą z Insane Infinitim to obczailiśmy co Sony wymyśliło:

Lista wczorajszych 5 gier z których można było ściągnąć 2 gry została usunięta z powodu dodania Playstation Plus na 30 dni za free.

W tym doszła giera Bunout Paradise wcześniej była za 99zeta teraz ta kwota jest przekreślona i można dać na download :decayed:

Jednakże gra In Famouse nadal jest do ściągnięcia za free tylko trzeba ją znaleźć w All games chyba tam ją widziałem.

Tylko mnie zastanawia jedno, czy ktoś z was wczoraj zassał 2 gry z tych 5ciu co była lista i teraz może również ściągnąć tego Burna :?: :?: :?:

Bo jeśli tak to macie farta a jeśli nie możecie ściągnąć Burn'a to dobrze że wczoraj tylko zassałem In Famouse bo nad drugą grą nie mogłem się zdecydować bo nic nie było ciekawego a Burn to jednak dobra pozycja którą właśnie ściągam :banan:

Dajcie znać, Julo, Moicz jak reszta :mysli:

Opublikowano

Pablo wg tekstu poniżej taka sytuacja nie powinna mieć miejsca a jednak ...sam jestem przykładem, że tak się stało :decayed:

You will be taken back to the Welcome Back section where you will be able to select your two free games

These instructions are applicable to both PS3 and PSP

In addition, we’re giving free access to our premium subscription service, PlayStation Plus, which includes free games, huge discounts, exciting exclusives and added features like online storage and automatic downloads, to all PSN members for 30 days at no charge, requiring no long term commitment.

ściągnąłem PP + i BP i nie widze teraz free Infamous i Dead Nations :angry:

Opublikowano

Do kiedy ta darmocha jest :?:

Pożyczyłem PeSa i nie wiem czy za nim gonić...

Opublikowano

Do kiedy ta darmocha jest :?:

Pożyczyłem PeSa i nie wiem czy za nim gonić...

Nie pełne 30 dni od odpalenia PSs.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.