Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

faktycznie , jest kilka wtop. Grałeś we wcześniejsze części ????

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 348,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie grałem. Ale mój szwagier napitalał i jak chwilę popatrzył jak gram, to stwierdził, że jakoś klimat jest gorszy..

Ale to nie moje słowa - szwagier jest dziwakiem i mu nie ufam.. :kox:

Opublikowano

Nie grałem. Ale mój szwagier napitalał i jak chwilę popatrzył jak gram, to stwierdził, że jakoś klimat jest gorszy..

Ale to nie moje słowa - szwagier jest dziwakiem i mu nie ufam.. :kox:

a widzisz , powinieneś najpierw zagrać w poprzednie części a później zabrać sie za czwórke. Mam wszystkie poprzednie ori więc moge użyczyć :good:

Opublikowano
  • Autor

Left4Dead 2! Yeah! :kox:

Pila spalinowa! :kox: :kox: :kox:

Jedynke w multi kocha[m]lem :evil:

COD: Modern Warfare 2 :shocked: :shocked: :shocked::kox:

Opublikowano

Nie mam już Ps2.. :wink4:

_________________________________________________

http://wiedza.hoga.pl/Wiadomosc.aspx?Id=167

a twoja PS3 nie jest wstecznie kompatybilna ???

Opublikowano

Nie mam już Ps2.. :wink4:

_________________________________________________

http://wiedza.hoga.pl/Wiadomosc.aspx?Id=167

a twoja PS3 nie jest wstecznie kompatybilna ???

Chyba nie :mysli::dontknow:

Mam wersję 80GB z dwoma wejściami USB. - ta wersja chyba nie była..

Opublikowano

Chyba nie :mysli::dontknow:

Mam wersję 80GB z dwoma wejściami USB. - ta wersja chyba nie była..

ja też nie mam pojęcia która jest która , ciekawwe jaką ja mam :mysli: ??? musze włożyc ori płyte z PS2 i obczaić co się dzieje :good:

Opublikowano

Hugon już wklejał :evil:

venn_copy.jpg

Opublikowano

Jarko w co ciupiesz teraz, bo Daga mówiła że cię wciąga strasznie :naughty:

Ja przechodzę to INFAMOUS teraz, ostatnio do 4 rano grałem :evil: :evil:

Opublikowano

Jarko w co ciupiesz teraz, bo Daga mówiła że cię wciąga strasznie :naughty:

hehe w GT5 grałem, ale trochę mnie nudzi i denerwuje już :disgust:

trzeba powtarzać trasy żeby Sobie kasy nastukać i jakąś brykę fajną kupić...

Wczoraj zapodałem demo GRID i... To jest jazda :kox:

A dzisiaj mi jeszcze GTA4 przyszło :naughty: :naughty: :naughty:

Ja przechodzę to INFAMOUS teraz, ostatnio do 4 rano grałem :evil: :evil:

targałem demo wczoraj INFAMOUS, ale nisetety nie doszło, error...

i coś do tego się zrypało i nie mogę się do playstation store dostać :disgust:

an error has occured.

(80023017)

Opublikowano

an error has occured.

(80023017)

To jest kolego błąd spowodowany przez prace konserwacyjne na serwerach Sony - Chcieli napisać "Try again later", ale wyszły im cyferki.. ... :wink4:

Hugon już wklejał :evil:

venn_copy.jpg

Czyli mam ładny wypas ? :kox:

Opublikowano

Czyli mam ładny wypas ? :kox:

jest wsteczna ????

Opublikowano

Czyli mam ładny wypas ? :kox:

jest wsteczna ????

Nie wiem cały czas.. :kox::polew:

Z wykresu wynika, że jest..

Opublikowano

to co sie kur.wa chwalisz że masz wypas ???? :kox:

Opublikowano

to co sie kur.wa chwalisz że masz wypas ???? :kox:

:doh1: ten to czyta ze zrozumieniem :kox:

Nie stwierdzam. Pytam, czy mam ładny wypas.. :D

Czyli mam ładny wypas ? :kox:

:polew:

Opublikowano

Czyli mam ładny wypas ? :kox:

to mi wygląda na zdanie pytająco twierdzące :kox:

takie pytanie retoryczne :decayed:

Opublikowano

Nie.. Dobra.. Obejrzałem dokładniej ten diagram.

Mam ograniczoną kompatybilność, wersje 60GB maja pełną. Nie wiem w czym się wyraża to ograniczenie, ale tak mam.

W sumie to mi to loto.

Opublikowano

Nie.. Dobra.. Obejrzałem dokładniej ten diagram.

Mam ograniczoną kompatybilność, wersje 60GB maja pełną. Nie wiem w czym się wyraża to ograniczenie, ale tak mam.

W sumie to mi to loto.

ty tu nie mundruj tylko nie daj du.py w piątek . EOT :decayed:

Opublikowano

Kompatybilne inajbardziej wypasione były wersje z dyskiem 60GB.

Ale jak dobrze zrozumiałem były dosyć drogie dlatego Sony ujął kilka dodatków i obniżył cenę :)

Wyszła też jedna wersja 80GB kompatybilna z PS2 - można ją rozpoznać po tym że ma 4 porty USB.

Reszta 80GB NIE JEST KOMPATYBILNA :)

http://en.wikipedia.org/wiki/PlayStation_3

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.