Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kompatybilne inajbardziej wypasione były wersje z dyskiem 60GB.

Ale jak dobrze zrozumiałem były dosyć drogie dlatego Sony ujął kilka dodatków i obniżył cenę :)

Wyszła też jedna wersja 80GB kompatybilna z PS2 - można ją rozpoznać po tym że ma 4 porty USB.

Reszta 80GB NIE JEST KOMPATYBILNA :)

http://en.wikipedia.org/wiki/PlayStation_3

I niech spier.dalają.. :polew:

_________________________________________________

Tak mi się wczoraj przypomniało jeszcze.. Nie wiem dlaczego nikt tutaj nie wspominał o BIOSHOCK (teraz wychodzi BIOSHOCK 2)..

Rewelacyjna gra, z bardzo mrocznym i ciekaym klimatem, genialna grafika, muzyka.. no cud miód..

Nikt w to nie grał ? :blink:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Ja Bioshocka jakos nie doswiadczylem :(

...ale nadrobie :evil:

Opublikowano

Pany, jakiego pada kupić :?:

sixaxis dualshock3 czy może coś innego polecacie :?:

Opublikowano

Pany, jakiego pada kupić :?:

sixaxis dualshock3 czy może coś innego polecacie :?:

tak jak niektórzy maniacy audi powiem Ci : TYLKO ORI :kox: :kox: :kox::polew: :polew: :polew: :polew:

sixaxis albo stary poczciwy dualshock który jest nie do zarżnięcia

Opublikowano

Pany, jakiego pada kupić :?:

sixaxis dualshock3 czy może coś innego polecacie :?:

sixaxis albo stary poczciwy dualshock który jest nie do zarżnięcia

Jaki stary poczciwy ? Od Ps2 ? - nie będzie pasował.. Chyba, ze po przejściówce - jakieś tam są..

SixAxis to jest ten z żyroskopem.. Sixaxis Dualshock 3 to jest pad z wibracjami.

Ja mam jednego Dualshock-a, ale drugiego dokupię sobie Sixaxisa, bo te wibracje na jednym padzie mi wystarczą, a różnica w cenie to jakieś >50zł.

Generalnie podłączysz każdego pada pod USB.

Opublikowano

Jaki stary poczciwy ? Od Ps2 ? - nie będzie pasował.. Chyba, ze po przejściówce - jakieś tam są..

tak ten od PS2 , jest nie do zajeb.ania :good: tylko trzeba dokupić malutką przejscióweczke.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie powiedzcie mi bo wczoraj kupiłem Xa mam do tego GOW 2 jak długo sie przestawialiscie z np myszki i klawiatury na pada ?? Bo nie mialem czasu jeszcze zagrac, ale boje się, że zajmie mi to Fpiz*u czasu ;(

Do tego kupilem 37 FH i pogralem chwile w Forza 2, normalnie padłem na kolana :naughty:

EDIT:

Zapomniałem dodać ze z 5 razy grałem na PS2 a tak to nigdy nie miałem konsoli :decayed:

Opublikowano

2 godziny i bedzie dobrze :)

Opublikowano
  • Autor

Dokladnie, godzina-dwie gry i zapominasz o myszce... oczywiscie uczysz sie caly czas, szczegolnie refleksu na padzie... kazdy daje rade :)

Opublikowano

... szczegolnie refleksu na padzie... kazdy daje rade :)

No z tym to jest masakra u mnie na razie (PS3).

Wczoraj chyba ze 4 razy podchodziłem do jednej akcji :wallbash:, zanim wybiłem wszystkich chłopa (jako snajper w GTA IV robiłem).

Po myszce jest masakra.

No, chyba że ktoś łoji dzień i noc, to szybko się dotrze z padem :decayed:

Opublikowano

Dokladnie, godzina-dwie gry i zapominasz o myszce... oczywiscie uczysz sie caly czas, szczegolnie refleksu na padzie... kazdy daje rade :)

dokładnie , ja w tej chwili nie potrafie grać myszą i klawierą

Opublikowano

To zależy w co grasz ... nie wyobrażam sobie grania w fpsa, a co jak chcesz się szybko obrócić o 180 stopni.

Brak regulacji szybkości poruszania i mała precyzja a joystick to już padaka totalna. Do smrodu też się można w sumie przyzwyczaić ... tylko po co :decayed:

Opublikowano

a co jak chcesz się szybko obrócić o 180 stopni.

trzeba tak grać i wszystkich wycinać w pień żeby się nie cofać/odwracać :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

a tak na poważnie to myśle ż kilkanaście/kilkaset milionów użytkowników konsol , którzy grają po sieci w gry typu COD4 , GoW nie przeszkadza gra na padzie i jakieś wyniki osiągają , porównywalne zresztą z graczami operującymi myszką + klawierką , znam osobiście kilku

nie wyobrażam sobie grania w fpsa

a grałeś kiedyś troszke dłużej na padzie ??? uwierz mi że można sie przyzwyczaić

Opublikowano
  • Autor

To zależy w co grasz ... nie wyobrażam sobie grania w fpsa, a co jak chcesz się szybko obrócić o 180 stopni.

Brak regulacji szybkości poruszania i mała precyzja a joystick to już padaka totalna. Do smrodu też się można w sumie przyzwyczaić ... tylko po co :decayed:

Krotko mowiac - nie masz konsoli.

Opublikowano

Krotko mowiac - nie masz konsoli.

MRoger a sio ty pececiarzu :kox::polew:

Opublikowano

No to już nie wiem moskal czy wolisz dostać banie na sieci czy w realu :decayed::naughty:

Temat paintballu trochę ucichł ale bania dalej swędzi :tongue4:

Mam dla was konsolowcy idealną grę na wadsze parchate sprzęty :polew: do której pad leży jak ulał :polew:

bf90ceefcc50e8ffm.jpg

Opublikowano

Mam dla was konsolowcy idealną grę na wadsze parchate sprzęty

chłopcze parchatego sprzętu to szukaj u siebie w majtkach :kox::polew: :polew: :polew: :polew:

taki dżołk

Opublikowano

Mam dla was konsolowcy idealną grę na wadsze parchate sprzęty

chłopcze parchatego sprzętu to szukaj u siebie w majtkach :kox::polew: :polew: :polew: :polew:

taki dżołk

Często musisz słuchać tego dżołka, co ? :polew::tongue4::kox: :laghing2:

;)

Opublikowano

Często musisz słuchać tego dżołka, co ? :polew::tongue4::kox: :laghing2:

;)

a skąd , nie ma powodu :kox::naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.