Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dokładne to samo chciałem wkleić :polew:

Panowie - a odpowiedzcie mi na 2 pytanka.

1. Mam na testowanie PS3 i pogrywam sobie obecnie w NFS Undercover. Do tej pory szczerze powiedziawszy myślałem, że PS3 to ideał ( nie mając go), ale w lekkim zamieszaniu na ekranie, gra mi się lekko tnie i klatkuje przez chwile :shocked:

Czy to normalne, że na NFS UC się coś takiego dzieje? Toć to rewolucja miała być, a nie paździerz - Shifta będzie strach zapuszczać :polew:

2. Czy opłaca się inwestować na tą chwilę w XBOX Elite - ot taki np.:

http://www.neo24.pl/index.php?target=products&&&product_id=-4896439&&&aff_id=101372

Z góry dzięki za podpowiedzi :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładne to samo chciałem wkleić :polew:

Panowie - a odpowiedzcie mi na 2 pytanka.

Czy to normalne, że na NFS UC się coś takiego dzieje? Toć to rewolucja miała być, a nie paździerz - Shifta będzie strach zapuszczać :polew:

nie sądzę.. Chociaż nie grałem w Undercover, to żadna gra mi się nie przycina.. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zauważyłem, że w lekkim stressie obraz mi klatkuje. Myślałem, że to wina tego, że pod HDMI podłączyłem, ale na zwykłym złączu to samo się dzieje. Nieco dziwne, bo gra nie jest aż tak wymagająca.

A jak z tym X, co podałem - warto inwestować w wersję Elite??[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2009, 08:34_________________________________________________Oooo - a tu ciekawostka , aż cieszy oko :naughty::kox::

http://www.gram.pl/sk2_8QTqGe2_XBOX360_Elite.html[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2009, 08:38_________________________________________________Dodatkowe pytanie - czy Xbox'y z tej serii mają również wady omawiane na wcześniejszych stronach ?? Chodzi mi głównie o przegrzewanie się, itp. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym przegrzewaniem się to był problem w modelach produkowanych do któregoś tam roku. Później tą usterkę wyeliminowali.. :wink4:

W Ps3 złącze HDMI nie może być problemem cięcia.. Zastanawiam się tylko dlaczego tak się dzieje..

Ja jeszcze nie miałem nawet jednego laga na konsoli :mysli: Dziwna sprawa..

Z wyścigów na ps3 grałem tylko w GRID, a gra ma o wiele więcej szczegółów i lepsza grafikę. Akcja też jest o wiele bardziej dynamiczna. Nie wiem może jakaś podróba ta ps3 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dlatego ja również się dziwię - tym bardziej, że moje wyobrażenie o konsoli było całkiem inne. Nie wiem, co może powodować takie przycięcia na tak, jakby nie powiedzieć niezbyt wymagającej grze.

Hmmm -istnieje jeszcze opcja, że jak się dopadłem po długim okresie nie grania, to ją zbytnio upalam :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie. Po prostu tworcy nie przyłożyli sie do Undercovera. Gra w wersji piecowej zbierała cięgi równo więc możliwe, że konsolowa również nie jest pozbawiona wad.

O Shifta się nie martwcie... gra wymiata :banan2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reniu - a Ty się bawisz na X, czy ps3?? Podpowiedz coś na temat X Elite - http://www.gram.pl/sk2_8QTqGe2_XBOX360_Elite.html - czy to warto inwestować w takie cuś :>

Nie potrzebuję surfować po necie na konsoli - hdmi mile widziane i jest, ot tak - pomieszać sobie w wolne nocki :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NfS Undercover jest OK - przeszedłem całość i żadnego "cięcia" nie było.

Winą może być płyta lub napęd lub ... się sypie ten egzemplarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NfS Undercover jest OK - przeszedłem całość i żadnego "cięcia" nie było.

Winą może być płyta lub napęd lub ... się sypie ten egzemplarz.

mi tez sie nie cieło , chociaż sama gra mocno średnia :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NfS Undercover jest OK - przeszedłem całość i żadnego "cięcia" nie było.

Winą może być płyta lub napęd lub ... się sypie ten egzemplarz.

Dobrze, że to nie moja... :gwizdanie: U mnie niestety nie da się tego nie zauważyć, że w stressie się przycina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiecie ale są 3 rodzaje preordera Shifta:

1) preorder z EA Store (grę, po uiszczeniu odpowiedniej kwoty, będzie można pobrać na dysk swojego komputera) - zawiera dodatkowo samochód Porsche Cayman S. Taka opcja kosztuje 139 zł

2) preorder (pudełkowy) z salonów Empik - za 4,99 zł otrzymujemy unikalny kod pozwalający odblokować BMW M3 GT2. Oczywiście, preorder nie zawiera płyty z grą Pozwala jednak (przy zachowaniu paragonu!) na kupno gry o cenę pomniejszoną o koszt preordera (a więc o wspomniane 4,99 zł). Dodatkowo, Empik do każdego egzemplarza NFS: Shift dołączy w dniu premiery CD z muzyką Jamala (oferta ważna do wyczerpania zapasów).

3) preorder (pudełkowy) typ II Dostępny m.in. w sieci sklepów Saturn (zapewne w innych też, nie miałem jednak możliwości sprawdzenia tego), w cenie 5 zł, odblokowuje Nissana R35 GT-R V-Spec oraz Elitarną serię wyścigów (cytat z pudełka z preorderem). Warto również wiedzieć, że w tym przypadku również cena gry w chwili zakupu jest obniżana o 5 zł, naturalnie po okazaniu dowodu zakupu preordera.

Kody odblokowujące znajdujące się w preorderach 2) i 3) działają na platformach PC DVD, PlayStation 3 oraz XBox 360. Do ich aktywacji wymagane jest połączenie z internetem.

Warto również wiedzieć, że preordery powszechnie dostępne w sieci (w sklepach internetowych i na allegro) najprawdopodobniej NIE ZAWIERAJĄ kodów odblokowujących powyżej wymienione elementy. Takie "zwykłe" preordery kosztują na ogół 119,90-120 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za ile ????

A zobaczy na allegro :> Są już od paru dni :naughty:

A to Reniu ciekawostkę podałeś :good: Szczerze powiem, że nie wiedziałem. Tak apropo - nie podałeś mi, czy warto X Elite za 1000pln kupować :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto również wiedzieć, że preordery powszechnie dostępne w sieci (w sklepach internetowych i na allegro) najprawdopodobniej NIE ZAWIERAJĄ kodów odblokowujących powyżej wymienione elementy. Takie "zwykłe" preordery kosztują na ogół 119,90-120 zł.

Ale w detalu za taką cenę się nie kupi :wink4:

A pudełka z kodami, na 100% będzie można kupić już po premierze. Co prawda te 5zł będzie można odjąć od ceny w Empiku czy Saturnie, ale w tych sklepach nowości kosztują zawsze ponad 200zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...