Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

Też mnie to interesuje. Jednak chyba bym nie dał 800zł za kierownice. Wolałbym kupić DFP za ~300

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

btw, a ile w ogole gier wykorzystuje mozliwosci G25? tj. reczna skrzynia, sprzeglo...

Od wczoraj upalam xbox'owa kierownice i jestem mega zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęgło to raczej symulatory. np. seria "RACE". biegi też, ale co jeszcze :dontknow:

Myślę po prostu, że to dobra kiera dla maniaków symulatorów i lig on-line.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw, a ile w ogole gier wykorzystuje mozliwosci G25? tj. reczna skrzynia, sprzeglo...

Od wczoraj upalam xbox'owa kierownice i jestem mega zadowolony :)

mam G25 od roku. jest masa gier na nią np. GTR1, GTR2, GTL, RBR, F1 Challenge. Dla mnie sytuacja była zero jedynkowa - albo zmieniam biegi w trybie H i cisne sprzęgło albo nie gram wcale. to jedyna kiera, która to umorzliwia.

co do NFS Shift - przełom jest ale tylko w kwestii NFS. Do GRIDa mu daleko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale jaki efekt ?

Bo sie zastanawiam właśnie czy nie kupić. I ciekawi mi czy jest taki szał między Padem, a kierą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do kiery trzeba być przyzwyczajonym. mi ciężko było sie przestawić, tym bardziej że zawsze jeżdzilem na klawie i palce miałem już wyćwiczone :naughty:

po okresie mordęgi przywykłem i juz sie nie przesiadam na nic innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po okresie mordęgi przywykłem i juz sie nie przesiadam na nic innego.

to jest to samo co przejscie z myszy na pada :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że przejście z pada na kierę to zmiana na lepsze a z myszy na pada to lekki masochizm :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a RE5 może zabrałeś z domu ?

za tydzień przywioze , ok ??? ale dasz szifta :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosfer, pierwsze pare zakretow bylo "dziwne", ale po wczorajszym wieczorze juz nigdy nie zagram padem w samochodowke... :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosfer, pierwsze pare zakretow bylo "dziwne", ale po wczorajszym wieczorze juz nigdy nie zagram padem w samochodowke... :naughty::kox:

Ku** i już mnie nakręcają :angry:

Baba mnie wygoni z domu.. :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baba mnie wygoni z domu.. :polew: :polew:

Paulina chciała mi kiedys kupic "na gwiazdke" ale nie wie bidulka cóż by uczyniła :kox::polew:[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2009, 08:26_________________________________________________W ogóle jak jade z Pauliną i mam jakąś sytuacje podbramkową to zawsze sie tłumacze tym ,że to tysiące godzin grania na konsoli ratuje nam życie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baba mnie wygoni z domu.. :polew: :polew:

Paulina chciała mi kiedys kupic "na gwiazdke" ale nie wie bidulka cóż by uczyniła :kox::polew:[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2009, 08:26_________________________________________________W ogóle jak jade z Pauliną i mam jakąś sytuacje podbramkową to zawsze sie tłumacze tym ,że to tysiące godzin grania na konsoli ratuje nam życie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: nie ma to jak trening na sucho :polew: :polew: Tyle godzin spędzonych na graniu nie pójdzie na marne - najważniejsze bezpieczeństwo :polew:

PS

Chyba należy już w końcu zmienić temat wątku, na : "Kto nie gra w NFS, itp" :wink4::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baba mnie wygoni z domu.. :polew: :polew:

Paulina chciała mi kiedys kupic "na gwiazdke" ale nie wie bidulka cóż by uczyniła :kox::polew:[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2009, 08:26_________________________________________________W ogóle jak jade z Pauliną i mam jakąś sytuacje podbramkową to zawsze sie tłumacze tym ,że to tysiące godzin grania na konsoli ratuje nam życie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

jakiś pomysł na wytłumaczenie godzin spędzonych przed tekkenem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogr. Daj nicka z PS3.

(wyślę Ci gołąbabę :D a`la little big planet :nabijasie: - ale to raczej zajawka dla Jarka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: nie ma to jak trening na sucho :polew: :polew:

sie śmiejesz , niedawno jechałem do starych i od prawie roku naprawiali wiadukt przed Sierpcem , objazd był puszczony dołem. jechałem juz nowym wiaduktem za jakąś terenówka i byłem ciekawy co zrobili z objazdem na dole. zagapiłem sie , paulina krzyczy uważaj , a ja mam dupe terenówki prawie przed maską. no i miałem do wyboru bagażnik lub bariera stalowa. cudem zmieściłem sie na centymetry miedzy terenówke a bariere , mina pasażera z terenówki jak mnie zobaczył z prawej strony - bezcenna :polew: :polew: :polew: :polew:

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baba mnie wygoni z domu.. :polew: :polew:

Paulina chciała mi kiedys kupic "na gwiazdke" ale nie wie bidulka cóż by uczyniła :kox::polew:[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2009, 08:26_________________________________________________W ogóle jak jade z Pauliną i mam jakąś sytuacje podbramkową to zawsze sie tłumacze tym ,że to tysiące godzin grania na konsoli ratuje nam życie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

jakiś pomysł na wytłumaczenie godzin spędzonych przed tekkenem :naughty:

Oczywiście - walczyć się nauczysz, a obrażeń nie poniesiesz. Zawsze zwarty i gotowy, aby bronić swej Kobiety przed napastnikami na ulicy :polew: :polew: :good:[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2009, 09:57_________________________________________________

:polew: :polew: :polew: nie ma to jak trening na sucho :polew: :polew:

sie śmiejesz , niedawno jechałem do starych i od prawie roku naprawiali wiadukt przed Sierpcem , objazd był puszczony dołem. jechałem juz nowym wiaduktem za jakąś terenówka i byłem ciekawy co zrobili z objazdem na dole. zagapiłem sie , paulina krzyczy uważaj , a ja mam dupe terenówki prawie przed maską. no i miałem do wyboru bagażnik lub bariera stalowa. cudem zmieściłem sie na centymetry miedzy terenówke a bariere , mina pasażera z terenówki jak mnie zobaczył z prawej strony - bezcenna :polew: :polew: :polew: :polew:

EOT

:polew: :polew: +6 do lansu za brak otarć o barierkę i "clean session" :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...