Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

moskal - a jaką wersję masz u siebie ?? jasper, czy falcon - przerabiałeś coś w niej, czy chodzi z gwarancją?

a czort go wie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A Ja nie moge grac na Padzie X-boxa. Nie wiem, ale od analogów tak mnie napierdalają palce, że naprawdę musiałem robić przerwy w graniu.. Zarówno od Fire`ów i stick-ów. :dontknow:

moskal - a jaką wersję masz u siebie ?? jasper, czy falcon - przerabiałeś coś w niej, czy chodzi z gwarancją?

a czort go wie :mysli:

xbox.jpg

:naughty:

Fly - o co chodzi z tymi uszkodzeniami w Shifcie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fly - o co chodzi z tymi uszkodzeniami w Shifcie ?

jaja sobie robią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=S-SwTtkVmFk

:shocked:

Gra wygląda tak samo na obu konsolach, ale rzeczywiście te wgniecenia są tylko w X :mysli:

Z tego co zauwazyłem na filmiku, tez nie są zbyt dopracowane, bo maska po uderzeniu zawsze wygląda tak samo (jak by samochód czołowo wjechał w słup), no ale to nie zmienia faktu, że na PS3 tylko oęka szyba..

hehehe może to takie Eksclusivy :nayghty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to najważniejsze... Na PS3 oszczędzają na zniszczeniach :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to najważniejsze... Na PS3 oszczędzają na zniszczeniach :gwizdanie:

o tym wiem , jak w wiekszości gier na PS3 zniszczen nie uświadczysz :thumbdown:

chodzi mi o porównanie , nie było miarodajne bo obraz był lekko ciemniejszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie ma wiekszych roznic w jakosci gier na PS3/X360.

Wszystko to kwestia podejscia developerow... a Ci strasznie narzekaja na PS3. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt. Kwestia trudności z programowaniem na Ps3. Ale nie będziemy się rozwodzic, gadalismy już o tym nie raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś obskoczyłem wszystkie rtv markety, posprawdzałem sobie jak leżą pad'y, obczaiłem ceny, zasięgnąłem nieco opinii i tak wygląda sytuacja:

1. PS3 - 1199pln najtaniej / 1149pln X Elite

2. Pad X - fajnie leży, większy, cięższy, zwyczajnie wygodniejszy (ciężko powiedzieć jak na dłuższe granie)

3. Jeśli tylko do grania, to wszystkie opinie niby zdecydowanie na + X360

4. CHGW nadal :> Trzeba nadal poczytać fora.... :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2009, 21:05_________________________________________________Panowie - zwracam się tu do posiadaczy X'a - czy rzeczywiście one tak mocno rysują płyty?? W mediaexpert, gdzie dziś sie bawiłem tą konsolą, sprzedawca powiedział mi,że mieli jedną sztukę z gierką w środku, przestawili konsolę do pionu w trakcie grania i niestety płytka została z pięknym okręgiem porysowania na obwodzie.

Jak to jest,ktoś podpowie, czy Wasze X'y pracują w "nietykalnych" warunkach?? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koval.. bądź mężczyzną ! :cool1:

No to już totalny brak szacunku dla starszego :polew: smarkaczu ty :>

hehe a po co masz stawiac konsole w czasie gry:p

A bom ciekaw, czy ona taka delikutaśna,czy ktoś ją stawiał do pionu z uprzednim lotek koszącym w dół :>

Ogólnie raczej będzie Xbox 360 do tzw zabaw nocnych :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie raczej będzie Xbox 360 do tzw zabaw nocnych :naughty:

Starszy mężczyzna, a nie wie co się robi nocą :polew:

Chyba, że ten nowy X już ... robi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie raczej będzie Xbox 360 do tzw zabaw nocnych :naughty:

Starszy mężczyzna, a nie wie co się robi nocą :polew:

Chyba, że ten nowy X już ... robi :decayed:

Są takie przykre dni w życiu każdego mężczyzny,kiedy musi się obejść smakiem - jak będziesz w moim wieku, to zobaczysz sam :polew: :polew:

Teraz widzicie Panowie, dlaczego taki szał w temacie - hehehehe i tylu posiadaczy konsol :gwizdanie: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie wybór między X360 a PS3 sprowadza się do wyboru między Forza 3 a Gran Turismo 5 - i to jest trudny wybór. Po tym co pokazano na targach, podobno GT5 wypadło trochę blado i nie do końca spełniło oczekiwania ale... w końcu to legendarne GT ;) W ktore zagrywałem się z bananem na twarzy calymi dniami i nocami ;) Co do Forzy to nigdy w tą grę nie grałem ale po oblookaniu filmików i przeczytaniu masy artykułów, jestem pewien że też by mi się spodobała... Jedyne wyjście to kupić obie konsole i obie gry ;) Tylko skąd wziąć kasę ? Może długopisy poskręcam, podobno płacą ileś tam groszy za sztukę :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - zwracam się tu do posiadaczy X'a - czy rzeczywiście one tak mocno rysują płyty?? W mediaexpert, gdzie dziś sie bawiłem tą konsolą, sprzedawca powiedział mi,że mieli jedną sztukę z gierką w środku, przestawili konsolę do pionu w trakcie grania i niestety płytka została z pięknym okręgiem porysowania na obwodzie.

Jak to jest,ktoś podpowie, czy Wasze X'y pracują w "nietykalnych" warunkach?? :naughty:

Nie rysuja plyt pod warunkiem, ze sie nie macha konsola podczas grania [kto normalny to robi?].

Moj X zawsze lezy, nigdy nie zarysowal mi zadnej plytki.

Jak biore go na jakas impreze, to czasami stoi i tez nic nie porysowal...

Poprostu nie mozna nim obracac w momencie gdy naped pracuje [gra jest odpalona/przegrywa sie na dysk], to niestety nie laptop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...